N73 yeni fimewire v 4.0812.4.2.1 türkçedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
İlk mesajını, hiç bilmeyen birinin anlayacağı cinsten düzenlersen güzel olur...

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Arkadaşlarn73 yei fimewire geçekten çoook güzel bi sürüm.ben denedim ve şu an kullanıyorum ve çok memnunum. sizlerle palaşmak istedim. artık bi rep verirsiniz
produck kodu degiştireceksiniz
işte kod: 0539256
Arkadasım böyle bir konu açmşsın ama versıon yukselmeyle ilgili pek bir bilgin yok gibi sanki (nokia n73 düz) ün product kodunu vermişsin türkiye için ama hiç bilmeyen bir arkadas bu kodla ne yapılacagını nerden bilsin vede versıonu nss programı ile değil nokia software updater ile yüklüyoruz daha açıklayıcı olabilirdin bence 1 inci mesajına bir düzenleme şart negative in de dediği gibi yeni başlayan biri için daha acıklayıcı olabılr kardesım bays benden solemesi:oke:

tugay__25

tugay__25

Üye
güzelde ling bulamdım

gececi184

gececi184

Üye
    Konu Sahibi
elimden geldigince düzenlemeye çalıştım

tektabancam

Üye
v4.0812.4.0.1 kardeş ben de yeni güncelledim fakat şuan bende ki seri bu ve daha yeni versiyon yok diyor telefon n73me farkı bundan mı

derbederkral

Üye
benim kullandım n73 4.0839.42.0.1 versiyonunu kullanıyorum cok süper ses manyak olmus ve kamerada net ama gece cekimi biraz ısıksız mobiltv özelli var msj lara giriş iyi hızlı ama birtürlü trk programını yükleyemedim yüklenemedi diyor gerci baska yöntemle heck ledim sistemi ama iyi acılıs khızlanmıs en belirli degisen ses ve netli bence degistirin podüktör kodu:0529793 türkce ha bide fimewire programını ingilizce olanı indirin kodları degistire biliyosun ingilizce olursa ben yaptım

byilmazZ

byilmazZ

Üye
saol :oke:

ELECTRONİC

ELECTRONİC

Üye
Ewt arkadasımıza cok tesekkurler fakat bu versıonda sole bir problemvar benım daha oncedende soyledıgım gibi nokia n-gage oyunları ıcın onlemını almıs durumda n73 de bir sıstem yapmıslar trk programı calısmıo artık nasl oynarız oyunları full olarak bılemem keske 750li versıona geri donuz olsa ahh ahhhhhhhhh:oke:

efebatur

efebatur

Üye
arkadaşlar bende yeni versiyonu yüklemeye çalıştığım esnada %88 kala bilgisayar ile telefon bağlantısının kesildiğini belirtir bir mesaj geldi pc suittende bağlantı kesildi tekrar deneyin biye bir uyarı geldi ve telefon birdaha açılmadı servise verdim 3 gün sonra aldım ancak şu an yine eski sürümünü yüklemişler tekrar yüklemeyide gözüm kesmiyor yardımcı olursanız sevinirim ne yapmam gerekiyor bağlantı kesilmemesi için normalidir bu

clubdjertan

Üye
thanks

akomanyaq

Üye
benim kullandım n73 4.0839.42.0.1 versiyonunu kullanıyorum cok süper ses manyak olmus ve kamerada net ama gece cekimi biraz ısıksız mobiltv özelli var msj lara giriş iyi hızlı ama birtürlü trk programını yükleyemedim yüklenemedi diyor gerci baska yöntemle heck ledim sistemi ama iyi acılıs khızlanmıs en belirli degisen ses ve netli bence degistirin podüktör kodu:0529793 türkce ha bide fimewire programını ingilizce olanı indirin kodları degistire biliyosun ingilizce olursa ben yaptım
nasıl yaptın bana da anlatırısın
daha detaylı

kapan70

kapan70

Üye
bu program hakkında bilgi verirmisin neye yarıo

--------------- Ekleme ---------------

bide nerde indireces linkleri yok bana cevap yazarsan sevinirim (ayrıntılı olarak açıklarsan sevinirim format die yazmışın ne fomatı telefona zarar verir mi? virüslü deil dimi)

AntiTuk

Üye
n73 me kullanıorum bugün son olarak belki kasmalar gider umuduyla v 4.0839.42.2.1 yükledim
ilk aldığım versiyon harici hangi versiyona yükselttiysem makina acayip yavaşladı bu versiyonu yükleyincede kasma problemim gitmedi... başka karşılaşan arkadaş var mı ? çözen var mı? varsa bi tavsiyesi var mı? yada bana ne yapmamı tavsiye edersiniz... telefon paralel ithalat garanti ile uğraşmadan nasıl çözebilirim :S
umarım bi sonuç çıkar...
şimdiden teşekkürler...

memo543

Üye
kardes ben yükleyemedm mevcut sürüm yüklü diyo acaba ne yapmam lazm

ghostboyy

Üye
evet arkilerr nasıl olucakk bu iş yaa dil ing oldu türkçeye nasıl çevirecez telefon n73 me

aa-tolga

aa-tolga

Üye
evet arkilerr nasıl olucakk bu iş yaa dil ing oldu türkçeye nasıl çevirecez telefon n73 me

n73 me kullanıorum bugün son olarak belki kasmalar gider umuduyla v 4.0839.42.2.1 yükledim
ilk aldığım versiyon harici hangi versiyona yükselttiysem makina acayip yavaşladı bu versiyonu yükleyincede kasma problemim gitmedi... başka karşılaşan arkadaş var mı ? çözen var mı? varsa bi tavsiyesi var mı? yada bana ne yapmamı tavsiye edersiniz... telefon paralel ithalat garanti ile uğraşmadan nasıl çözebilirim :S
umarım bi sonuç çıkar...
şimdiden teşekkürler...

telefona ve hafıza kartına format at.sonra telefona hard format at.
ardından bu linkteki anlattığım programla yazılım yukle.birde hafıza ana klasorunde dosya tutma ses muzik vs.
http://www.maxicep.com/symbian-dest...-istedigin-dili-yukle-225547.html#post1420356

cevabı burda:

http://www.maxicep.com/symbian-dest...-istedigin-dili-yukle-225547.html#post1420356

Telefonlarda hangi versiyon cıkarsa cıksın ilk once Euro veya emea paket cıktıgı için zaten türkçe versiyon cıkmış oluyor.Ama herkez nsu ve nss programlarını kullandığı için bu problemlerle karşılaşıyor.

memmoli42

Üye
neden n73serilerine format atamıyom

husocan18

Üye
....................................

nino4u

nino4u

Üye
Tesekkurler

Üst Alt