N-gage hakkında kurulum, yardım, hatalar vs hersey

Sponsorlu Bağlantılar

Hasan

Üye
qfs.mobi/f98827

besim.farhan

besim.farhan

Üye

Hasan

Üye

Burdan indir

besim.farhan

besim.farhan

Üye
iniyor.. Inşallah olur teşekkürler..

----------Eklendi @ 18:46:02 ---------- Yazıldı @ 18:28:04 ----------

kardeş aynı hatayı verdi yine yaa :s ilk bölümden başkası oynanmıyor..

55lim

Üye
telefona format at tekrar kurulum yap bu arada telefon ne marka eğer fp2 ise ona göre ben dosya göndereyim sana top oyunuda yüklerim

besim.farhan

besim.farhan

Üye
telefon n79 s60v3 ve galiba fp2

55lim

Üye
tamam bu yöntem sana göre değil ben sana dosya yüklerim birazdan simdi biraz işim var

besim.farhan

besim.farhan

Üye
kusura bakma seni uğraştırıyorum ama.. Allah razı olsun bekliyorum kardeşim

55lim

Üye
senin tel fp2 değil ama bir dene birazdan instal göndericem yükledikten sonra oyunu acma sonra fiks göndericem onuda kur sonra oyunu gönderirim

55lim

Üye

bu instal bunu kur oyunu açma

----------Eklendi @ 18:46:24 ---------- Yazıldı @ 18:42:22 ----------

buda oyunların fiks dosyası

besim.farhan

besim.farhan

Üye
nasıl kullanacağımı anlatabilir misin?

55lim

Üye
oyunu sonra yüklerim sendeki oyunları dene olmazsa ben gönderirim

----------Eklendi @ 18:53:18 ---------- Yazıldı @ 18:49:19 ----------

ilk dosyayı kur sonra ikinci dosyayı daha sonra telefonu aç kapat kuruluma başlamadan önce format atarsan daha iyi olur belki önceki kurulundan dosya kalıntısı kalmış olabilir oyunu oynarken open4 all yamasinı kapat başka sorun olursa bildir

besim.farhan

besim.farhan

Üye
kardeşim Allah ne muradın varsa versin sorun çözüldü. Direk kurdum oldu. Şuan ikinci kısıma geçti haber veririm sorun çıkarsa.. Çok sağol kardeşim

55lim

Üye
kardeşim Allah ne muradın varsa versin sorun çözüldü. Direk kurdum oldu. Şuan ikinci kısıma geçti haber veririm sorun çıkarsa.. Çok sağol kardeşim

Allah sendende razı olsun bir iki saat sonra s60 v3 e oyun elliyecem takip et ngage değil ama süper

besim.farhan

besim.farhan

Üye
n gage olsa keşke. Ama tamam bakacağım inşallah

besim.farhan

besim.farhan

Üye
Allah sendende razı olsun bir iki saat sonra s60 v3 e oyun elliyecem takip et ngage değil ama süper

kardeşim n.gage oyunu nerden buluruz peki? Normalde site dolu ama çoğunu indiremiyoruz ya da hata veriyor bir el atarsan..

55lim

Üye
zaten 7 veya 8 güzel f ul oyunu var onları ben göndereyim istersen sen hangi oyunu istiyorsun

besim.farhan

besim.farhan

Üye
abi call of duty öncelikli..
Iste savaş ve macera oyunları. N.gage yi ilk kez kurdum. Call of duty herkesin dilinde onu bulursan çok sevinirim.

erenrtyfgh

Üye
ya herkes seyı yapıyorm fıxes kuruom -gage klasorunu de kuruom telı kapatıp acıom sonra ngage ınstaller yuklemıo dosya bozuk dıor yardım

Emrgncy

Emrgncy

Üye
ya herkes seyı yapıyorm fıxes kuruom -gage klasorunu de kuruom telı kapatıp acıom sonra ngage ınstaller yuklemıo dosya bozuk dıor yardım

Dosyayı rar dan x plore ile çıkarma winrar veya benzeri bir proyla çıkar
x plore bozuyordur dosyayı