motorola atrix garanti

Sponsorlu Bağlantılar

frdgngr

frdgngr

Üye
benim de hoparlör bozul du ekranın sağ alt köşesine bastırınca düzeliyor sonra yine güm.:)
hızlıal dan almıştım bu adresi verdiler kargoyla göndereceğim esselekronik Meclis Mah. Teraziler Cad. Karacaoğlan Sk. No: 7 Sancaktepe / İSTANBUL

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR ve Metalci Melek
UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
benim de hoparlör bozul du ekranın sağ alt köşesine bastırınca düzeliyor sonra yine güm.:)
hızlıal dan almıştım bu adresi verdiler kargoyla göndereceğim esselekronik Meclis Mah. Teraziler Cad. Karacaoğlan Sk. No: 7 Sancaktepe / İSTANBUL
hayırlısı bakalım aynen bendede öyle basınca geliyo bırakınca gelmiyodu ses :D

• Beğen
Tepkiler: frdgngr
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Benimki niye bozulmuyo la :D

• Beğen
Tepkiler: 0MG90, frdgngr ve UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Veeee bu gun aradilar Moto g değisim kararı cikti en kisa zamanda gondercez dediler :-D

• Beğen
Tepkiler: frdgngr
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Ne sorunları vardı çok ısınıyor kasıyor donuyor desem kabul ederler mi aceba

avast

avast

Üye
Çok iyi olmuş hayirli olsun

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
bi cevap verin la :D

avast

avast

Üye
Dene sansini istersen :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Aşırı derecede ısınıyor resetleniyo
100olmuyo sarj
Hoparlör bozuk
Ekran kendi kendine basıyor,:)
Sağolun

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
  • Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
hoparlör hariç diğerlerini yazayım orjinalde bunlar oluyordo :D
Aynen o sorunları yeter :aradıklarında ürününüzü Moto G ile değiştirmek istermisiniz dediler bende onayladım

ve şuan teleservice carede "Telefonunuz yedek parca beklemektedir" yazıyo acaya niye olabilir :/
mesai saatleri dışında bilgi alamıyorum napcsam ki ?

• Beğen
Tepkiler: Metalci Melek
HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Gidip sorcan :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
yarın gidememde arayamamda lanet olsun :D e-posta attım inşallah yarın bildirirler tekrar :D işin kötüsü şuan elimdeki telefonun hoparlor artı mikrofonda sorun var aradıklarındada pek bir şey anlayamadım D:
umarım çok beklemem :/

Invoke

Invoke

Üye
Benim rayin arka kapak tam oturmuyordu, bataryası şişmişti, alttaki tuşlara da rahat basılmıyordu bu sebeplerden dolayı. Bir de ekranın sol tarafının ortalarına doğru ışık sızıyordu, azcık. Gerçi hala sızıyor ama dikkatli incelemez isen anlamazsın. Neyse... Üşendim garantiye vermeyi, zaten para iadesi alabileceğimi de sanmıyordum. Bir batarya aldım, tüm sorunlar çözüldü. Arka kapak oturdu, tuşlar ilk günkü gibi oldu. :D Tabi ekranın yan tarafındaki sızma duruyor, kör karanlıkta çok dikkatli bakınca anlaşılacak şekilde, neyse işte. Şöyle böyle derken garanti bitti. :D
(Çok önemli şeyler yazmıyor okumasan da olurdu. .d)

Kolay mı la öyle para iadesi almak? =P

• Beğen
Tepkiler: UpOneTR
UpOneTR

UpOneTR

Üye
    Konu Sahibi
Benim rayin arka kapak tam oturmuyordu, bataryası şişmişti, alttaki tuşlara da rahat basılmıyordu bu sebeplerden dolayı. Bir de ekranın sol tarafının ortalarına doğru ışık sızıyordu, azcık. Gerçi hala sızıyor ama dikkatli incelemez isen anlamazsın. Neyse... Üşendim garantiye vermeyi, zaten para iadesi alabileceğimi de sanmıyordum. Bir batarya aldım, tüm sorunlar çözüldü. Arka kapak oturdu, tuşlar ilk günkü gibi oldu. :D Tabi ekranın yan tarafındaki sızma duruyor, kör karanlıkta çok dikkatli bakınca anlaşılacak şekilde, neyse işte. Şöyle böyle derken garanti bitti. :D
(Çok önemli şeyler yazmıyor okumasan da olurdu. .d)

Kolay mı la öyle para iadesi almak? =P
para iadesi yok artık Moto G veriyolar

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Bu tellerin garantisi 1 yıl mı 2 mi

Üst Alt