Tavsiye Monster'ı nasıl bilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
    Konu Sahibi
Monster'ı nasıl bilirsiniz
haziranın başında monster almayı düşünüyorum yada lenovo y510p
(monsterin servisi nasıldır)
MONSTER:

LENOVO(BİRİ DVD ROMLU DİĞERİ DEĞİL):

turkishield

turkishield

Üye
monster = oyun oynamak için yaratılmış canavar bilgisayarlar demektir.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
turkishield

turkishield

Üye
servisi nasıldır??
monster kendi sitesinden...
Müşteri Hizmetlerinde Kalite ve % 100 Müşteri Memnuniyeti
MONSTER noteboook modellerinde OYNAYAMADIĞINIZ OYUN ya da ÇALIŞTIRAMADIĞINIZ TASARIM / CAD-CAM programı olursa anında iade garantisi veriyoruz.
MONSTER notebook modellerinde ilk 15 gün için koşulsuz ürün iade garantisi veriyoruz. Kullanıcılar herhangi bir MONSTER notebook modelini satın aldıktan sonra 15 gün boyunca ürün üzerinde istediği uygulamaları çalıştırarak ürünümüzü test edebilir ve en küçük bir memnuniyetsizliğinde evimin duvarına rengi uymadı bile dese ürünü hemen iade ederek parasının iadesini talep edebilir. Müşterilerimiz üründen gerçekten memnun olduklarını belirtinceye kadar ürüne ait mülkiyetin bize ait olması gerektiğini düşünüyoruz.
MONSTER notebook modellerinde ilk 30 gün içinde çıkabilecek sorunlarda birebir, anında yeni bir ürünle değişim garantisi veriyoruz. Bu süreç içinde üründe oluşabilecek tüm teknik sorunlarda ürünü hemen yeni bir ürünle birebir değiştiriyoruz.
MONSTER notebook modellerinde ilk 30 gün içinde çıkabilecek ÖLÜ PIXEL hatalarında anında yeni bir ürünle birebir değişim garantisi veriyoruz. ÖLÜ PİXEL nedeni ile değişim garantisi uluslarası markalarda min. 5 - 6 adetten itibaren başlarken MONSTER notebooklarda 1 adet ÖLÜ PIXEL çıksa bile ürünü yeni bir ürünle birebir değiştiriyoruz.
Satış Sonrası Teknik Destek
MONSTER notebook modelleri Fokus Bilgisayar 'ın satış sonrası desteği ve garantörlüğü ile satışa sunulmaktadır. Üründe herhangi bir sorun olduğunda ( Örneğin; anakart üzerinde yer alan ses çıkışı ile ilgili bir sorun ) ürünün Aras Kargo ile herhangi bir ücret ödemeden Fokus Servis 'e gönderilmesi istenmekte, teknik servisimize ulaşan ürün ile ilgili teknik incelemelerin yapılarak ortalama 1 - 7 iş günü içinde yeni bir ürünle değişimi hedeflenmekte ve yurtdışından gelmesi gereken özel bir parça yoksa bu süreç içinde sorun giderilerek yine ücretsiz olarak ürünün geri gönderilmesi sağlanmaktadır.

Bu olağanüstü satış sonrası destek hizmeti, bugüne kadar yerel / uluslararası markalar tarafından pazara sunulan hizmetlerle ilgili yaşanan sıkıntılara ve ürünün teknik serviste 30 iş günü civarında beklemesine neden olabilen tüm olumsuzluklara alternatif olması ve yaşanan sıkıntıları tamamen ortadan kaldırılmasını hedeflemektedir.

ANIL

ANIL

Admin
Monster'ın ekran kartı Lenova'ya göre daha yüksek. Monster iyidir.

turkishield

turkishield

Üye
verdiğin linklerde ilk 3 GeForce kullanıyo ekran kartında sonuncu GTX kullanıyo..sonuncuyu öneriyorum ben para sorunun yoksa :)

messevim

messevim

Üye
Monster iyidir ama dilersen MSİ a da bakabilirsin. Oyun için birebir.. Tabi bazı modelleri

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
moonster oyun için biçilmiş bir kaftan. Ancak türkiye servisinin iyi olmadığı iddaa ediliyor. Özellikle siparişler geç geliyormuş. Parça sıkıntısı falan bilmem ne. Tavsiyem msi araştırman kullanıyorum ve memnunum 1 kere servislik oldu verdim gayet güzel onarıp verdiler. Bunun dışında yok kasayı açtın recovery sildin garanti dışı gibi saçma sapan servis politikaları yok

hookword

hookword

Üye
Monster iyidir. Su dökmek, yüksekten düşürmek dışında zaten servis istemez. Tabii iyice araştırıp son pürüzleri gidermek için sormuşsunuz tahminimce, ancak iyi bir para vermeyi düşünüyorsanız msi ye bakmadan geçmeyin. Söylemeden geçemeyeceğim lenovo ya hiç takılmayın bence.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
lenovo iyi ama oyun pcsi yapamıyor

-Heisenberg-

-Heisenberg-

Üye
    Konu Sahibi
Monster iyidir. Su dökmek, yüksekten düşürmek dışında zaten servis istemez. Tabii iyice araştırıp son pürüzleri gidermek için sormuşsunuz tahminimce, ancak iyi bir para vermeyi düşünüyorsanız msi ye bakmadan geçmeyin. Söylemeden geçemeyeceğim lenovo ya hiç takılmayın bence.
msi nin gt850m lisi 3200 çok tuzlu hocam

hookword

hookword

Üye
Msi ama hocam

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
monster hiç kullanmadım nasıl acaba

tyasak

Üye

eğer halen almamışsanız bilgisayarı ,şu bilgisayarı rahatlıkla alabilirsiniz. Fiyatı şu an 2599TL .Ben aldım, 3 gün önce elime ulaştı.Metro 2033, bioshock infinitive , dota 2 ,cs:go, Team Fortness 2 oyunlarını deneyebildim bu 3 gün içinde. Tüm grafik özelliklerini ultra yapıp oynadım en ufak donma takılma vs. olmadı. Oyuncular için çok önemli olan turbo fan özelliği var bu oyunlarda hiç ısınma yapmadı bilgisayar . Ama turbo modunda fan biraz ses çıkarıyor:). Aklınıza takılan başka sorular varsa cevaplayabilirim.

Üst Alt