3000 TL Notebook hangisini alayım ?

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
3000 TL Notebook hangisini alayım ?

öneriniz nedir

Guncel

enesblt

enesblt

Üye
Monsterdan uzak dur kardeşim
Daha önce belirtmiştim bunu

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Sebebi nedir dh de asus sevisinden urun gec geliyor cizik oluyor soyle boyle diye yazan cok mi bu paraya asustan birsey alamiyoruz malesef

0MG90

0MG90

Üye
A5 5.1.1

• Beğen
Tepkiler: avast
enesblt

enesblt

Üye
Sebebi nedir dh de asus sevisinden urun gec geliyor cizik oluyor soyle boyle diye yazan cok mi bu paraya asustan birsey alamiyoruz malesef

Bilek koyduğun yerde renk solması
Kalitesiz kasa
Aşırı ses
Ayrıca çok övdükleri servis de kasa neden renk solduruyor sorusuna siz ter bezlerinize baktırın yanıtını veriyor
Sırf bi ekran kartı için o laptoplar alınmaz

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Sahsen ben aradim varmi gercekten biyle bir densizlik diye ve yollayin kasa degistirelim dediler forumdaki @invoke ye de soyledim onun bilgisayarindada ayni sorun var diye. Ben alsam msi ge70 kasasini alicam kasa ve anakart msi olacak intel cpu nvidia gpu olunca msi ile ne farki kaliyor merak ediyorum

enesblt

enesblt

Üye
Sahsen ben aradim varmi gercekten biyle bir densizlik diye ve yollayin kasa degistirelim dediler forumdaki @invoke ye de soyledim onun bilgisayarindada ayni sorun var diye. Ben alsam msi ge70 kasasini alicam kasa ve anakart msi olacak intel cpu nvidia gpu olunca msi ile ne farki kaliyor merak ediyorum
Yan sanayi Çin malı olması dışında bi sorun yok alabilirsin

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Yan sanayi Çin malı olması dışında bi sorun yok alabilirsin
Valla macbook dahi baktim o kadar kararsizim butcem 4000 falan lakin intelden alinan islemci nvidiadan alinan gpu msi anakartin ve msi kasanin nesi yan sanayi anlamadim alienware gibi pahali olsaydi acaba overmiydiniz diye merak ediyorum acikcasi msi 70 in klavyesi bile ayni farkini merak ediyorum 960 m almak varken 3000 e neden 4000 e 850 m alayim hemde ikiside ayni kasayi ayni uslemciyi ayni anakarti kullaniyorken

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
oyun canavarı aradığın belli bütcen çok performansı bi kasa için yeterli amaç performans ve oyunsa senin için toplama pc al derim.
yok illede notebok olsun diyosan msi lere bak.

KaraKral1907

KaraKral1907

Üye
dün aldım msi ce70 herşeyiyle mükemmel bi cihaz tavsiye ederm

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: KaraKral1907
KaraKral1907

KaraKral1907

Üye
5 aylık temiz bir cihaz buldum 2.el istediğim özelliklerde 2500e onu aldum kendim ssd ve ram ekledim 3500e geldi işte

Serhan

Serhan

Üye
3000 TLen var ve sen notebook-laptop mu alıyorsun ? Gidip adam akıllı pc topla. Daha iyi olur yani hem.

ayaztuncay

ayaztuncay

Üye
Eğer laptop düşünüyorsan git Asus al bak keyfine :oke:

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
3000 TLen var ve sen notebook-laptop mu alıyorsun ? Gidip adam akıllı pc topla. Daha iyi olur yani hem.
Hocam anlatamiyorum sanirim kasayi universitede nereye koyacagim sehid disina gidiyorum :ehe
Eğer laptop düşünüyorsan git Asus al bak keyfine :oke:
Asus n550jk kafama yatiyor fakat ssd girisi yokmus ustelik ssdi taksam garanti disi kendi diski desek 5400rpm mumkun degil yetmez

Üst Alt