Modern Combat 4 Zero Hour v1.1.5 MOD (Unlimited Credits)

Sponsorlu Bağlantılar

ersinbakar

ersinbakar

Üye
sağlam link bulabildim sonunda teşekkürler dostum...

wizardmon

Üye
İndirdim sorunsuz çalışıyor teşekkürler

Tacettinn

Tacettinn

Üye
Teşekkür ederim.

xmustx

xmustx

Üye
bir de böyle oynayalım.teşekkürler :)

19952010

Üye
Arkadaşlar ya oynanmıyor. 4 5 saatte 10 kill zor alıyorum bunun kontrol etmek için bi çözüm yok mu gamepad diye bişey duydum o ne oluyor tam olarak. Bi de s3 kullanıyorum klavye maus bağlasam oyun oynanır mı?

19952010

Üye
Arkadaşlar maus ve klavye ile oynanmaz mı?

ahmetozgur

Üye
Oh 2 tl iken almıştım. 15 liralık oyun ama onlineda yinede ek para vermeden zevk almak çok zor bazı adamların karşısında.
Oyun zaten varsa. Obb dosyalarını başka klasöre taşıyın. Oyunu silin modlu apk'yi kurun. Ardından obbleri geri atıp oyunu açın. Asphalt 8 de falan boyle yapmıştım. insallah online çalışıyordur. :)

• Beğen
Tepkiler: Serhan
FeLonieS

FeLonieS

Üye
:tşk:

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

gagoramos4

Üye
512 mb ram derken android doayalarini dan haric mi yoksa sadece 512 olmali mi ( benim tab in 1gb ram i var ama 250mb filan bos yer var ramde)

soyupakhasan

soyupakhasan

Üye
Tesekkurler

Seglopsi

Seglopsi

Üye
root lazım mı?

0MG90

0MG90

Üye
Teşekkürler

yavuz541907

Üye
Link nerde bulamadım teşekkürler...

mürteza16

mürteza16

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

wwwhmz

wwwhmz

Üye
yahu bir türlü şu partlarla yüklemesini öğrenemedim gitti.Zip dosyalarını indirdiğimiz gibi obb klasörüne mi atacağız yoksa zipin içinden çıkartıp mı?

azizerkan07

Üye
yahu bir türlü şu partlarla yüklemesini öğrenemedim gitti.Zip dosyalarını indirdiğimiz gibi obb klasörüne mi atacağız yoksa zipin içinden çıkartıp mı?
Tüm zipleri bir klasöre koy. Ondan sonra herhangi birine sağ tıklayıp buraya çıkart dersen obb dosyası çıkacaktır.

Bu arada online oynanabiliyor ancak facebook girişi olmuyor, gameloft hesabıyla açmanız gerekli.

• Beğen
Tepkiler: wwwhmz ve mürteza16

Üst Alt