[mod]-[port]Beats audio tüm android cihazlarda [denendi]

Sponsorlu Bağlantılar

Gerçekten işe yarıyormu?

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .
ishak388

ishak388

Üye
    Konu Sahibi
Wonder da denedim sorun yoktu ama çok az fark hissettim o da basslarda iyileşmiş tesk

beğendiyseniz kullanın hocam ben tavsiye ederim sorun çıkarmazsa kullanın

Arkadaş yüklesen bile telin birçok ses ayarlarını bozuyor DFX PLAYER yükleyin hem daha kaliteli ses hemde ses ayarlarınız düzgün kalsın..admine söliyim şu beats audio konusu bir daha açılmasın 1 senedir anlatıyoruz.

stabil sürüm eklendi kendimin kullandığı bunu deneyin yalnız yüklemeden bi şarkı açın son ses dinleyin bide yükledikten sonra son seste aynı şarkıyı dinleyin farkı görürsünüz hocam

• Beğen
Tepkiler: ozakin70

KırcalıHolding

Üye
beğendiyseniz kullanın hocam ben tavsiye ederim sorun çıkarmazsa kullanın

stabil sürüm eklendi kendimin kullandığı bunu deneyin yalnız yüklemeden bi şarkı açın son ses dinleyin bide yükledikten sonra son seste aynı şarkıyı dinleyin farkı görürsünüz hocam
Stabil derken yazdığım sorunlar çıkmıyormu..

ishak388

ishak388

Üye
    Konu Sahibi
Stabil derken yazdığım sorunlar çıkmıyormu..

bu google playden kalkmadan önce alınan son sürümdür yanlış sürümü yüklemişim özür dilerim dediğim gibi deneyip yükleyin farkı görürsünüz

KırcalıHolding

Üye
bu google playden kalkmadan önce alınan son sürümdür yanlış sürümü yüklemişim özür dilerim dediğim gibi deneyip yükleyin farkı görürsünüz
Fark var onu inkar eden yok.fark olsa bile yükleyince ses Dosyalarını bozuyor anlatabildimmi..ses dosyasını bozduktan sonrada yuklemenin bi anlamı yok..dediğim DFX PLAYER programı ses olarak beats audioyla aynı üstüne üstlükte ses Dosyalarını bozmadan çalışıyor...

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bende hicbirsey bozulmadi normal mi??

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
GÖrüntülü aramada ses gidiyormu,konuşma esnasında net ses yumuşak ses gibi ayarlar çalışıyormu,ekolayzırın çalışıyormu,
evet hepsi normal bir şekilde calışıyor.

ishak388

ishak388

Üye
    Konu Sahibi
Fark var onu inkar eden yok.fark olsa bile yükleyince ses Dosyalarını bozuyor anlatabildimmi..ses dosyasını bozduktan sonrada yuklemenin bi anlamı yok..dediğim DFX PLAYER programı ses olarak beats audioyla aynı üstüne üstlükte ses Dosyalarını bozmadan çalışıyor...

hocam bende diyorumki zaten stock rom dosyanız vardır bozulması bişey ifade etmez önemli olan kalite :islik :disko:
Bende hicbirsey bozulmadi normal mi??
evet normal bendede bozulmadı zaten :maxicep:

Son düzenleme:

proxima171

Üye
Galaxy wonder da deneyen var mı arkadaşlar ?

0MG90

0MG90

Üye
Telefonda Beats çipi olmadığı sürece pek fark etmez.

ishak388

ishak388

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda Beats çipi olmadığı sürece pek fark etmez.
çip veya hoparlörle alakası yok hisselerle var büyük ihtimal htc one nın hisseleri kullanılıyor,denerseniz farkı görürsünüz iyi günler :disko:

Son düzenleme:

efkan63

Üye
Teşekkürler

KırcalıHolding

Üye
Yükledim görüşme sesi kısıldı.konuşurken ses az geliyor..sadece ekolayzırın çalışmamasını düzeltmişler.görüntülü aramadada ses çıkmıyor..​

ishak388

ishak388

Üye
    Konu Sahibi
Yükledim görüşme sesi kısıldı.konuşurken ses az geliyor..sadece ekolayzırın çalışmamasını düzeltmişler.görüntülü aramadada ses çıkmıyor..​
hocam sorun çıkarmaması lazım genede beğenmediyseniz cwm yedeğinizi yükleyin o yoksa,stock romu flashlayın :bilmem:

KırcalıHolding

Üye
hocam sorun çıkarmaması lazım genede beğenmediyseniz cwm yedeğinizi yükleyin o yoksa,stock romu flashlayın :bilmem:
DAha önceden çok yükledim bu proyu ve aynı sorunlar var..Google de aratırsan zaten herkes bu prodan dert yanıyor..orjinal beats audio kulaklıkla dinlemiştim daha önceleri ses kaliteli ama dediğim sorunlar oluyor maalesef..en temizi gene dfx player..birde ses dosyalarının olduğu yerde manuel olarak ses arttırma olayı var kod girerek onuda yapmanızı tavsiye ederim..birde music visualizer var google playde onuda dfx playere entegre edebilirsen hem görsellik hem ses kalitesi bi arada olur...hemde böyle merdivenaltı prolarla uğraşmamış olursun..zaten marketten boşuna kaldırmıyorlar.

ishak388

ishak388

Üye
    Konu Sahibi
DAha önceden çok yükledim bu proyu ve aynı sorunlar var..Google de aratırsan zaten herkes bu prodan dert yanıyor..orjinal beats audio kulaklıkla dinlemiştim daha önceleri ses kaliteli ama dediğim sorunlar oluyor maalesef..en temizi gene dfx player..birde ses dosyalarının olduğu yerde manuel olarak ses arttırma olayı var kod girerek onuda yapmanızı tavsiye ederim..birde music visualizer var google playde onuda dfx playere entegre edebilirsen hem görsellik hem ses kalitesi bi arada olur...hemde böyle merdivenaltı prolarla uğraşmamış olursun..zaten marketten boşuna kaldırmıyorlar.
hocam yanlış anladınız illa yanınıza gelip dinletmemizmi lazım :D :bigstar: :dry:

Hasand.

Hasand.

Üye
tesekuurler s4 icin olumlu

Üst Alt