Galaxy W i8150 Wonder [MOD][KK][4.4.2] CM-11 20140323 + KhaN Kernel 3.4.84 (Performans & Batarya & Stability) Yükseltme

Sponsorlu Bağlantılar

lavasoft95

Üye
şuan kullandığın romunun yedeğini al daha sonra istediğin işlemi yap(istediğin romu yükle,istediğin kernelki yükle veya burdaki işlemleri yap) yani cevabını istediğin sorulara kendin cevaplamaya çalış,kendine yetmeye çalış :) daha sonra beğenmedin veya sistemde bir bozukluk oldu, önceden aldığın yedeğini kurarak önceki romunu %100 aynı ayarlarla kullanmaya devam et
Hafiza kartim 2gblik yedek alinca yer kalmiyor bide benim muzikler oyunlar filan var tel tika basa dolu deneyen biri varsa ogreniyim dedim sadece
Pek fazlada bilgisayar acamiyorum

wonderall

Üye
seeder ücretli program. bunun ücretsizi yok mu?

sir mordred

sir mordred

Üye
  • Beğen
Tepkiler: hasaneness ve aJHier

wonderall

Üye
Seeder'ın geliştiricisi xda'da ücretsiz olarak paylaşmış ayrıca unutma androidde apk denen illegal bir yöntem var :)
apkyı biliyorum sağol araştırayım. bu arada telefonu modem gibi nasıl kullanabilirim? cm 11 kullanıyorum.

Son düzenleme:
trayegeyn

trayegeyn

Üye
kullanan varmı. performansı ve şarjı nasıl. stabilite nasıl öğrenebilirmiyiz hoşuma gitti bak

Mücteba

Mücteba

Üye
@MeeksTR konudakı resımler kırık yenılersen cok ıyı olur

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
@MeeksTR konudakı resımler kırık yenılersen cok ıyı olur
Kullandığım sitede pcden giriş engeli olduğu için görünmüyor olabilir. Engeli kaldırdım görebiliyormusun?
kullanan varmı. performansı ve şarjı nasıl. stabilite nasıl öğrenebilirmiyiz hoşuma gitti bak
Şahsen kullanıyorum. Ben geyet memnunum. Sadece ne zaman ne istediğini bilmen yeterli. Performansa ve bataryaya yönelik ayarlamaları konuda belirttim. Bu cihazda 1500 mAh'lik bir patarya kullanarak yüksek performansda uzun pil ömrünü elde edemezsin. Bu konu eskisine göre daha iyi bir iyileştirme sağlandığı için açıldı. Kullanmanı öneririm. Konuda belirtilenlerin aksine bir durum olursa yardımcı olurum

murat_3230

murat_3230

Üye
kardeşim işlemci olarak hangisini seçiyim oyun performans olarak tabi ne önerirsin..

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim işlemci olarak hangisini seçiyim oyun performans olarak tabi ne önerirsin..
Konuda belirmiş oduğum performansa dayalı tüm ayarları yaparsan iyi bir sonuç alırsın. G/C Zamanlayıcını ROW yapmayıda unutma. Deadline oyundan çok sayfa geçişlerinde hızlanmasını sağlar. Örneğin menüye giriş, uygulama açma, internette gezinme gibi

murat_3230

murat_3230

Üye
ama o konuda işlemci ismi geçmiyor mesela ondemand gibi....

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
ama o konuda işlemci ismi geçmiyor mesela ondemand gibi....
Optimezer uygulamasını indirdiğinde senin yerine en iyi performansı ayarlayacaktır. Stabilety gibi ayarlamaları düzenlediği için takılmaları en aza indirecektir. Aynı şekilde seeder uygulamasınada ihtiyacın olacaktır. Yinede programsız yapmak istiyorsan performance'ı seçebilirsin

Son düzenleme:
murat_3230

murat_3230

Üye
kardeş ben seederi kuruyorum ama bi türlü açılmıyo program açılıyo üst ayarı açılmıyo tel rootlu bunu nasıl yapacaz ki....

MeeksTR

MeeksTR

Üye
    Konu Sahibi
kardeş ben seederi kuruyorum ama bi türlü açılmıyo program açılıyo üst ayarı açılmıyo tel rootlu bunu nasıl yapacaz ki....
Muhtemelen ilk programı açılışta root yetkisini farkında olmadan red etmişindir.
Ayarlar > Superuser > Seeder > liste tuşuna dokun ve sil de. Tekrardan uygulamaya gir birşeye dokunmadan biraz bekle izin isteği geldiğinde onayla çalışacaktır
apkyı biliyorum sağol araştırayım. bu arada telefonu modem gibi nasıl kullanabilirim? cm 11 kullanıyorum.
Ayarlar > Diğer... > Tethering ve Taşınabilir hotspot > Taşınabilir Kablosuz hots... Yazanı işaretlediğinde aktif olacaktır. Bir altındakı sekmede ise kablosuz bağlantı adı ve şifreyi ayarlayabilirsin

trayegeyn

trayegeyn

Üye
Kullandığım sitede pcden giriş engeli olduğu için görünmüyor olabilir. Engeli kaldırdım görebiliyormusun?
Şahsen kullanıyorum. Ben geyet memnunum. Sadece ne zaman ne istediğini bilmen yeterli. Performansa ve bataryaya yönelik ayarlamaları konuda belirttim. Bu cihazda 1500 mAh'lik bir patarya kullanarak yüksek performansda uzun pil ömrünü elde edemezsin. Bu konu eskisine göre daha iyi bir iyileştirme sağlandığı için açıldı. Kullanmanı öneririm. Konuda belirtilenlerin aksine bir durum olursa yardımcı olurum

birkaç güne yükleyebilirim yüklersem görüşlerimi buraya yazarım. :)

lavasoft95

Üye
Kardeşim sen bu testleri yaparken forumda verilen yeni driverları kullandin mı

lavasoft95

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MeeksTR

Üst Alt