[mod] fp2 keyboard like lumia keypad

Sponsorlu Bağlantılar

gececi61

gececi61

Üye
701 de oluyor mu ve 603 de :)

manolyam63

manolyam63

Üye
:tşk:

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
:tşk:

Hıqh_VoLTaqe27

Hıqh_VoLTaqe27

Üye
teşekkür ettim ama biz kullanımıyoruz :agla:

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
keşke bizim klavye de tema ile değişse

manolyam63

manolyam63

Üye
olursa olur...

Abstract_Loco

Üye
orjinal lumialara alfasıysal klavye geldi mi bunun gibi :s

mferdi

mferdi

Üye
:tşk: :oke:

manolyam63

manolyam63

Üye
bu bızde yokmu....

Abstract_Loco

Üye

lumia lar normal q klavye sabit

ne bileyim lumia keypad yazınca çıktı sandım sevinmiştim :( lumia almamamın tek sebebi diyebilirim yapana kadar almayacağım paşa gönülleri bilir :D :D

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
ne bileyim lumia keypad yazınca çıktı sandım sevinmiştim :( lumia almamamın tek sebebi diyebilirim yapana kadar almayacağım paşa gönülleri bilir :D :D

klavye lumia da büyük

Abstract_Loco

Üye

klavye lumia da büyük

ya büyük olabilirde ben yine de alışamıyorum . Hadi alıştım zorda kaldım o sorun olmaz ama android düşmanıyım ben 50 farklı klavye seçeneği sunuyor adamlar. Alfasayısal klavyeyide her şekilde içinde sunmamışlarsa bile ki çoğu sunuyo sonradan yükleyebiliyorsun. Yani çok zor olmasa gerek windows işletim sistemli bi telefona alfasıyal klavye yapmak. Symbiandaki dayatmacı tutumundan sonra buda bana dayatma gibi geliyo siz istiyorsunuz biz yapmıyoruz nasıl olsa alıştık sizin isteklerinizin tam tersini yapmaya demişler gibi hissediyorum . O alfasayısal klavyeyi sunacaklar ondan sonra alacağım bende diretiyorum :) symbianı öldürdüler bozulursa bi n8 daha alırım ne bileyim c5 00 alırım alfasayısalımla yazarım lumia da onların olsun klavyesiyle :) oh be dostum sayende içimi döktüm :)

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
ya büyük olabilirde ben yine de alışamıyorum . Hadi alıştım zorda kaldım o sorun olmaz ama android düşmanıyım ben 50 farklı klavye seçeneği sunuyor adamlar. Alfasayısal klavyeyide her şekilde içinde sunmamışlarsa bile ki çoğu sunuyo sonradan yükleyebiliyorsun. Yani çok zor olmasa gerek windows işletim sistemli bi telefona alfasıyal klavye yapmak. Symbiandaki dayatmacı tutumundan sonra buda bana dayatma gibi geliyo siz istiyorsunuz biz yapmıyoruz nasıl olsa alıştık sizin isteklerinizin tam tersini yapmaya demişler gibi hissediyorum . O alfasayısal klavyeyi sunacaklar ondan sonra alacağım bende diretiyorum :) symbianı öldürdüler bozulursa bi n8 daha alırım ne bileyim c5 00 alırım alfasayısalımla yazarım lumia da onların olsun klavyesiyle :) oh be dostum sayende içimi döktüm :)

haklısın bu konuda ios da bile sabit klavye mevcut eğer android sistem de alfasayısal tuş takımı varsa bir daha düşün derim :)

Abstract_Loco

Üye

haklısın bu konuda ios da bile sabit klavye mevcut eğer android sistem de alfasayısal tuş takımı varsa bir daha düşün derim :)

anlamadım pek ama ios alfasayısal hiç bi zaman sunmadı ki. O kendi kendine dayatmacı zaten en başta ama en azından önce sunup sonra ortadan kaldırmadılar :) da tam olarak anlamadım neyi düşüneceğimi ben karıştı :s

asigsasi

asigsasi

Üye
    Konu Sahibi
neyse konuyu dağıtmayalım :)

Üst Alt