Mobiola Web Cam V.3 -S60v3--Sorunsuz Kullan

Sponsorlu Bağlantılar

Godfather

Godfather

Üye
ne işe yarıyor bu? :)

sedat8

sedat8

Üye
kardeş çok sagol o kadar forum da aradım ama bulamamıştım sonun da senin sayende buldum sorusuz çalıştı çok sagol... teşekkürler...

kartal233

Üye
tesekurler deniyelin insalla calisir

--------------- Ekleme ---------------

tesekurler kardes ama link gorunmiyor?

kuzeyinoglu

Üye
lealien arkadaşın dediklerini yaptım,sorunsuz bağlandım.teşekkürler lealien.şunu da belirtmeliyim kurulum karışık gibi görünüyor fakat çok basit.

GsBuyukavci92

GsBuyukavci92

Üye
Proğramı paylaşan arkadaş zaten tam sürüm haline getirmeyi yazmış arkadaşlar. Denedim ve harika çalışıyor. Nokia E71 telefonum ve iki kamerayıda destekliyor. Keymaker dosyasını Program Files klasöründen bu programın bulunduğu klasörün içine kopyalayın ve önce keymaker dosyasını çalıştırın arkasından da runme dosyasını keymaker proğramında açıldığında NAME, H7W ID ve yazan yerlerden H/W yazan yere runme dosyasını çalıştırdığınızda çıkan küçük penceredeki ****-**** olarak yazan ID numarasını yazın ve generate tuşuna basın arkasından üretilen kopyalayıp runmede açılan pencereye önce girdiğiniz NAME'i arkasında kopyaladığınız kodu yapıştırın ve okeye basın. İşlem tamamdır.

karde çooook sağol dediklerini yapınca sorunsuz açıldı teşekkürler...

blackened20

Üye
tamamen iniyor fakat winrarla açarken tanımlanamayan arşiv sonu hatası veriyor. yenilenmesi mi gerek acaba linkin?

Reader881

Üye
Proğramı paylaşan arkadaş zaten tam sürüm haline getirmeyi yazmış arkadaşlar. Denedim ve harika çalışıyor. Nokia E71 telefonum ve iki kamerayıda destekliyor. Keymaker dosyasını Program Files klasöründen bu programın bulunduğu klasörün içine kopyalayın ve önce keymaker dosyasını çalıştırın arkasından da runme dosyasını keymaker proğramında açıldığında NAME, H7W ID ve yazan yerlerden H/W yazan yere runme dosyasını çalıştırdığınızda çıkan küçük penceredeki ****-**** olarak yazan ID numarasını yazın ve generate tuşuna basın arkasından üretilen kopyalayıp runmede açılan pencereye önce girdiğiniz NAME'i arkasında kopyaladığınız kodu yapıştırın ve okeye basın. İşlem tamamdır.
Kardes runmer dosyasi acilmiyor nasil görecz icini? Tesekkürler

emmi

emmi

Üye
MSN için nasıl uygularız acaba? kurdum hepsi tamam ama msn ayarlarından webcam olarak yapamadım, bunu yapabilen arkadaşlardan rica ediyorum ayarlarını yazsınlar...

yunusmax

Üye
arkdaşlar denilenleri adım adım yaptım ama runme yazdığım ******l kabul etmiyor, sanırım sistem windows 7 ondan olsa gerek, birde xp sistemde denicem, bu emeği geçen herkese teşekkürler....

884226

884226

Üye
valla çalıştı yapamayanlar için resimli anlatıyım bu arada kardeş emegine saglık valla kaçıncı indirmem olmamıştı evettt.....​

arkadaşlar indirdigimiz arşivi buray açıkar dedigimizde ikitane arşiv çıkıyor...
1. si MaKeR ßy WolFKinG™ 2.si Mobila Web Cam v3 - S60v3 ßy WolFKinG™ evet biz ikincisinide arşivden çıkarıyoruz ve gene 2 tane dosya çıkıyor 1.si Mobila Web Cam v3- S60v3 ßy WolFKinG™ 2.si Webcam s60v3 1.sine çift tıklayıp blgisayar kuruyoruz bu arada telefonunuz pc studio modunda bilgisayar baglı olsun kurulum bittikten sonra denem sürümünü kullanıp kullanmayacagınızı soracak iptal deyip çıkıyoruz programı açmıyoruz kurum bittikten snra 2. dosyayı telefonunuza kurmak isteyip istemediginizi soracak evet deyip telefondan yükleme istegini kabul edin yükleme tamamlandıktan sonra gelelim programı yapmaya ilk çıkarttıgımzı rar dosyalarından MaKeR ßy WolFKinG™ bunada sag tuş yapıp buraya çıkar diyoruz içinde 3 tane dosya çıkacak masa üstündeki Mobiola Web Camera for S60 sag tuş yapıp özellikler diyoruz çıkan pencerede hedef bula tıklıyoruz açılan sayfanın içine MaKeR ßy WolFKinG™ dosyasından çıkanları kopyalıyoruz sonra aynı pencere içinde KeyMaker çift tıklıyoruz onu bi kenara bırakıp gene aynı dosya içinde runme ye tıklıyoruz şimdi MaKeR ßy WolFKinG™ H/W ID kısmı 0000-0000 şeklinde çıkıyor bu kısmı resimde anlattıgım gibi yapıyoruz

evet son olarak yukardaki resimde gördüklerinizi yaptıktan sonra program tüm pencereleri kapatıp masa üstünde bilgisayarıma sag tuş yapıyoruz ve yönet e tıklıyoruz açılan sayfada aygıt yönetimine tıkıyoruz ve resimdeki yeri açıp hangi portla baglı ögreniyoruz

evett portumuzuda ögrendik şimdiii.... aşagıdaki resimdeki gibi program açıldı ve resimde dediklerimi yapıyoruz...

bunuda yaptıktan sonra telefona yükledigimiz WepCam 3 dosyasını açıyoruz nerde diye sormayın telefonun uygulmalarına yüklenmiştir programı telefondanda çalıştırdıktan snra telefondan seçenekler diyoruz ve ardından Connect diyoruz seçeneklerden usb yi seçiyoruz ve gerisi bilgisayarla telefona arasındaki baga kalmış :)
NOT: kendim yaptıgım gibi harfi harfine anlattım ve çalıştı kolay gelsin ve tekrardan emegine saglık kardeş valla kaçtane indirdim hiç biride çalışmadı

ihcdeepdark

Üye
Emeğine sağlık arkadaşım. Nokia e75' te heriki kamera ve ekran görüntüsü sorunsuz çalışıyor :)

arkdaşlar denilenleri adım adım yaptım ama runme yazdığım l kabul etmiyor, sanırım sistem windows 7 ondan olsa gerek, birde xp sistemde denicem, bu emeği geçen herkese teşekkürler....

Windows 7 ultimate 32 bit te sorunsuz çalışıyor. Ancak "runme" dosyasını yönetici olarak çalıştırmaman lazım :)

GLiShi

Üye
Emeğine sağlık arkadaşım. Nokia e75' te heriki kamera ve ekran görüntüsü sorunsuz çalışıyor :)

Windows 7 ultimate 32 bit te sorunsuz çalışıyor. Ancak "runme" dosyasını yönetici olarak çalıştırmaman lazım :)

64 bit sistemlerde runtime dosyasını editleyip "webcam.exe nin yolunu tam olarak tekrar yaznca çalıştı

wolfking61

Üye
    Konu Sahibi
arkadaslar konuyu actıktan sonra uzun bir süredir foruma uğrayamadım yeni gördüm her kim tşşekkür etmişse her kim saol demişse her kim kötüde olsa iyi de olsa yazmışsa saolsunlar teşşekkürlerimi sunarım..bn çok aramıştım zamınında bulup yapıp paylasmak istedim.göruorm ki etkilide olmuş varsa bi hatam varsa bi yanlışım affola

yrdkl_99

Üye
paylaşman güzel tabi ama şu ***** işini de tam yapsaymışın dadından yenmiycekmiş:))
Programın süresi 3 gün eyy millet!

wolfking61

Üye
    Konu Sahibi
paylaşman güzel tabi ama şu işini de tam yapsaymışın dadından yenmiycekmiş:))
Programın süresi 3 gün eyy millet!
program süresi 3 gün deil nasıl crackleneceğini arkadasımız konu içinde anlatmıştı konunun sayfalarını biraz karıştır bulamazsan bn yardımcı olurum sana

gencico

Üye
sizler mukemmelden bıraz daha iisiniz arkadaslar coookkk sagolun

ali.44

ali.44

Üye
Emegine sağlık

mdurukan30

Üye
teşekküller

wolfking61

Üye
    Konu Sahibi
ne demek kardeşlerim benim çok ama çok işime yaramıştı paylaşıp sizede yararım dokunduysa ne mutlu bana

saybatli2010

saybatli2010

Üye
bende kurdum ve tam sürüm olarak çalıştı ama indirirken virüs olarak algıladı ******i o yüzden virüs progamını durdurup indirdim

Üst Alt