MOBİLE SİTELER (film-tv-gazete-mp3-iddia-MOBİL UPLOAD) 19.01.2013

Sponsorlu Bağlantılar

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Kirik linkler düzenlendi konu güncellendi

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
:tşk:
bılgı ıcın

MrTech

MrTech

Üye
:tşk:

onurahmet03

onurahmet03

Üye
:tşk: Yararlı .

akbaşveysel

Üye
arkadaşlar benim tel im n958gb hangi sitelerden faydalanabilirim yardımcı olurmusunuz tarayıcım opere mini

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Jitou

Jitou

Üye
Teşekkürler tamda aradığım şeyler emeğine sağlık

CABBAR

CABBAR

Üye
Ben easy wlan dan bağlanıyorum mecburen Opera mini kullanıyorum. Verdiğin sitelerden hdseyir'i denedim izleyemedim. Onunla ilgili yapabileceğim bişey var mi ? Paylaşımın çok yararlı teşekkür ediyorum

- - - Eklendi - - -

Haber sitelerine AA'nın mobil sitesi var onu da ekleyebilirsin
http://m.aa.com.tr/

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
Ben easy wlan dan bağlanıyorum mecburen Opera mini kullanıyorum. Verdiğin sitelerden hdseyir'i denedim izleyemedim. Onunla ilgili yapabileceğim bişey var mi ? Paylaşımın çok yararlı teşekkür ediyorum

- - - Eklendi - - -

Haber sitelerine AA'nın mobil sitesi var onu da ekleyebilirsin

dostum niye mini kullanmaya mecbursun anlamadım opera mobile indir telefonuna ayarlardan kullandığın wifi noktasını seç opera turboyuda aç
sonra linke tıkla dediğim gibi izleyebilirsin yada kendi orjinal tarayıcısını kullan

menü-ayarlar-bağlantı-ayarlar-ağ hedefleri-öncelik1 olan bağlantıya basılı tut-önceliği değiştir-sonra wlan tıkla

akbaşveysel

Üye
arkadaşlar hd seyir sadece android teller içinmi yoksa n95 lede izleyebilirmiyim ben n95 e fullfilmden film indirip tel i tv ye baglayıp izliyorum görüntü biraz bozuluyor ama idare eder film in gece sahnrleri ve karanlık ta özellikle görüntü bozuluyor daha kaliteli film indirebilecegim siteler varmı acaba tavsiyeleriniz i bekliyorum teşekkürler

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar hd seyir sadece android teller içinmi yoksa n95 lede izleyebilirmiyim ben n95 e fullfilmden film indirip tel i tv ye baglayıp izliyorum görüntü biraz bozuluyor ama idare eder film in gece sahnrleri ve karanlık ta özellikle görüntü bozuluyor daha kaliteli film indirebilecegim siteler varmı acaba tavsiyeleriniz i bekliyorum teşekkürler

dostum zaten söylediğin sitede 2 seçenek oluyor genelde 3gp ve 4gp, kaliteli olanı indirirsen sorun çıkmaz
daha kalitelisi derken ne bekliyorsun biraz aç istersen

eğer pc varsa pc ye "Maxthon 3" tarayıcı indir, film sitelerinden filmi açtıktan sonra filmin üstüne gel ve kaydet seçeneği çıkacak kaydet ve telefonuna at kaliteli bir şekilde seyredebilirsin bu şekildede

askci74

askci74

Üye
eyvallah sağolasın file upload a bunuda ekle

akbaşveysel

Üye

dostum zaten söylediğin sitede 2 seçenek oluyor genelde 3gp ve 4gp, kaliteli olanı indirirsen sorun çıkmaz

eğer pc varsa pc ye "Maxthon 3" tarayıcı indir, film sitelerinden filmi açtıktan sonra filmin üstüne gel ve kaydet seçeneği çıkacak kaydet ve telefonuna at kaliteli bir şekilde seyredebilirsin bu şekildede
hani diyorum tv ye baglayınca görüntü kalitesi düşüyor avi mp4 den dahamı kaliteli cepten girip avi film indirebilecegim bir site varmı acaba

- - - Eklendi - - -

hani diyorum tv ye baglayınca görüntü kalitesi düşüyor avi mp4 den dahamı kaliteli cepten girip avi film indirebilecegim bir site varmı acaba

yaren_dede

yaren_dede

Üye
    Konu Sahibi

- - - Eklendi - - -

mp4 kalitesi yeterli olur dostum konuda linklerden faydalanabilirsin

larten123

larten123

Üye
tvrehberi.mobi istersen ekle

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede

Üst Alt