İstek Mobilde Sorun Yaşayanlar, Sorunlar Ve Istekler

Sponsorlu Bağlantılar

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
@Ozan abi tapatalktan giriş yapmıyor. Ayrıca id pw girmeye çalıştım hata veriyor.

imgim.com/s50605-084548.jpg
Maxicep' i kaldırıp tekrar aratarak ekleyin ve giriş yapın sorun düzelecektir bir takım düzenlemeler yaptık o yüzden böyle oldu

• Beğen
Tepkiler: Luck Star

Karavelaa

Üye
Tapatalk da arada iki aynı konu üst üste gozukuyor
gibi

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Tapatalk' dan kaynaklı bazı sorunlar var sanırım bizimle alakalı değil mükerrer konu sorunu tekrar ederse raporlayalım.

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Mobil uygulama sitesine opera miniyle girememek? Aldığım hata : checking your browser:
Redirect in 5 second' diyo kalıyo operada flash desteği yok nasıl ilerlesin?
mobil görünümde forum ana sayfası çok kasıyor biyere tıklıyorsun 10 saniye sonra ilerliyor sayfa (cihaz zenfone 5- tarayıcı chrome)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Mobil sürüm de yeni eklenen sosyal medya ikonları masaüstü sürüme geçerken tıklamama engel oluyor.
Mobil sürüm de yeni eklenen sosyal medya ikonları masaüstü sürüme geçerken tıklamama engel oluyor.
Yeni düzen güzel olmuş :tşk:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin

aşağı yukarı yerine bir tane olsa ?

Ozan

Ozan

Admin
    Konu Sahibi
Aşağı koymanın mantığı konunun mesajlarını okuduktan sonra cevap yazmaya karar veren yada cevap yazıp paylaşmak isteyenler için kullanışlı bir kısayol. Üst taraftaki ise, konuyu direkt olarak ilk mesajıyla başlığıyla çok beğenip paylaşmak anlamında o yüzden iki tarafta da olması gerektiğini düşünüyoruz.

Opera Mini ile bağlanamama sorunları ise kontrollerimde genel bir sorun olmadığını görüyorum, arada güvenlik duvarına takılındığından o uyarıyla karşı karşıya geliyor olabileceksiniz ancak hem geçicidir hem de sitemizin güvenliği içindir.

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
Wandeta

Wandeta

Üye
Tapatalk giremiyorum foruma

Wandeta

Wandeta

Üye
Tapatalk' dan bildirim alamama sorunu yaşıyorum

Böyle sorun yaşayan varmı başka

Son düzenleme:
Jus7ice

Jus7ice

Üye
ben normal telefondan giriyorum ancak bazı bildirimler bana da gelmiyor

HELL BREAKER

HELL BREAKER

Üye
Şu mobil uygulamayı nerden indirebiliriz? Android

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
Symbian^3 tabanlı Opera Mobile

Kayıt olurken CHAPTA kodu gözükmüyor.

SS:

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
masaüstü sürüme geçince çalışmakta..

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Mobilde hareketli bir reklam yüzünden tarayıcı çöktü.
Mobilde hareketli bir reklam yüzünden tarayıcı çöktü.

CsWqIve34

Üye
aynen :)

rocker_hasan123

rocker_hasan123

Üye
Hocam eğer mümkün ise Maxicepin Google Playde bir uygulamasını görmek hoşuma giderdi.
Mesela yeni bir bildirim olunca aynı mesaj gelir gibi telefona da bildirim gelse hoş olurdu :)

Silinen üye 2362831

Kapalı Hesap
Hocam eğer mümkün ise Maxicepin Google Playde bir uygulamasını görmek hoşuma giderdi.
Mesela yeni bir bildirim olunca aynı mesaj gelir gibi telefona da bildirim gelse hoş olurdu :)
Tapatalk kullanabilirsiniz.

Üst Alt