Minecraft PE v0.10.5 (Soartex Fanver Doku Paketli)

Sponsorlu Bağlantılar

duranyu

Üye
-Soartex (64x64) texture packi oyuna eklenmiştir kardeşim bu nedir anlamadimda diğerleri süper saol ama bunu bi açiklasan..

• Beğen
Tepkiler: caneira07

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
    Konu Sahibi
-Soartex (64x64) texture packi oyuna eklenmiştir kardeşim bu nedir anlamadimda diğerleri süper saol ama bunu bi açiklasan..
"Texture Pack" yani doku paketi, oyundaki blokların görünüşlerinin değişmesini sağlar.
Ayrıca normal bloklar 16x16 çözünürlüğünde iken bu texture packte 64x64 çözünürlüğündedir.

Texture Pack olmadan:

Texture Pack varken:

Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
    Konu Sahibi
Beyler Minecraft PE üzerine bayağı bir araştırma yaptım ve Türkçe Yama yapmaya karar verdim. Biraz uğraştım ve sonunda başardım.

İlk resim:

Çevrilmiş kısım: %1

• Beğen
Tepkiler: Peocawe
Peocawe

Peocawe

Üye
Beyler Minecraft PE üzerine bayağı bir araştırma yaptım ve Türkçe Yama yapmaya karar verdim. Biraz uğraştım ve sonunda başardım.

İlk resim:

Çevrilmiş kısım: %1

Harikasın sabırsızlıkla bekliyorum :)

• Beğen

gfbali06

Üye
Adamın Dibisin :D :tşk:

• Beğen
RowneSM

RowneSM

Üye
Çeviriyi bitirmeni sabırsızlıkla bekliyorum. Yabancı dil olması oyundan soğutuyordu beni birde oynanışı zor geliyordu ama türkçe yamayı bitirdiğinde oynamamam için bir sebep kalmıycak :)

• Beğen
Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
    Konu Sahibi
Çeviriyi bitirmeni sabırsızlıkla bekliyorum. Yabancı dil olması oyundan soğutuyordu beni birde oynanışı zor geliyordu ama türkçe yamayı bitirdiğinde oynamamam için bir sebep kalmıycak :)
Kardeş böyle diyince sorumluluk altına girdim şimdi :)

-----------------------------------------------------

Burayı ve oyun içi malzemeleri güzelce çevirebiliyorum ancak ana menüyü henüz nasıl çevirebileceğimi bulamadım. Garip bir dosya sistemi var.

RowneSM

RowneSM

Üye
Kardeş böyle diyince sorumluluk altına girdim şimdi :)

-----------------------------------------------------

Burayı ve oyun içi malzemeleri güzelce çevirebiliyorum ancak ana menüyü henüz nasıl çevirebileceğimi bulamadım. Garip bir dosya sistemi var.

Kardeşim sen onuda çözersin :) Dosya sistemi karışık olsada sen aşarsın emin ol bukadarını yapmaya başlamışsın bizi kırmada yap işte ne olucak :ehe

• Beğen
Peocawe

Peocawe

Üye
zaten bize oyun içi malzeme lazım :) yani en azından bana. :)

• Beğen

girgins

Üye
galaxy young gt-s5360 çalıştırırmı ?

• Beğen
smh60

smh60

Üye
Oyun sardı bayaa :)

• Beğen
bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler

• Beğen
Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
    Konu Sahibi
Sağolun arkadaşlar. Yorum atmanız bile beni mutlu ediyor. :D

------------------------------------

Bu arada Tr yamanın beta versiyonunu haftaya çıkartacağım büyük ihtimal. Büyük bir kısmı çevrilmemiş olsa da blok ve item isimleri tamamiyle çevrilmiş olacak. Ayrıca Türkçe karakter de olacak.

smh60

smh60

Üye
Heyecanla bekliyoruz :)

• Beğen
Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
    Konu Sahibi
Hazırladığım Türkçe Karakter fontu ile artık tabelalarda da Türkçe Karakter kullanabileceksiniz.

smh60

smh60

Üye
çok güzel görünüyor

ev yaptım güzel oldu sanki :D vakit geçirmeye birebir ramazanlarda çok iyi olur :D

- - - Eklendi - - -

Türkçe apk yikurunca savegidermi

• Beğen
Enrichment Chamber

Enrichment Chamber

Üye
    Konu Sahibi
çok güzel görünüyor

ev yaptım güzel oldu sanki :D vakit geçirmeye birebir ramazanlarda çok iyi olur :D

- - - Eklendi - - -

Türkçe apk yikurunca savegidermi
Yok gitmez.
Bu arada çeviriyi %100 bitirebilirsem Mojang'a mail atacağım. Belki gelecek sürümlerde kullanırlar.

• Beğen
Tepkiler: smh60
smh60

smh60

Üye
Ne zamana gelir

• Beğen

Üst Alt