Microsoft RIM'i alırsa BlackBerry nasıl olur?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Microsoft RIM'i alırsa BlackBerry nasıl olur?
Eğer geçtiğimiz haftalarda RIM hakkındaki haberleri birazcık takip ettiyseniz firmanın tek kurtuluşunun satın alınmak olduğunu anlamışsınızdır. Microsoft bunun için en olabilir aday olarak görünüyor.

Bir tasarımcı Microsoft'un çizgisiyle BlackBerry'nin konseptini bir arada düşünerek bir tahmin gerçekleştirmiş. Resimlerde de görebileceğiniz BlackBerry olan bu telefonlarda Microsoft havası seziliyor. Michal Bonikowski tarafından tasarlanan cihaz günümüzdeki akıllı telefonlardan ilham alıyor.

Her ne kadar mümkün gelmese sonunda BlackBerry cihazlarda da tamamen dokunmatik bir tasarım göreceğiz. RIM'in CEO'su Thorsten Heins son zamanlarda firmanın ayakta kalma savaşını sürdürüyor.

Kanadalı şirket oldukça zor bir dönem geçiriyor. Özellikle BlackBerry 10'u çıkarması beklenen firmanın 2013 yılına ertelemesiyle neredeyse ümitleri kesti denebilir.
(teknolojioku)

_RYUK_

_RYUK_

Üye
satın olması çok zor gibi.Nokia ile bu kadar yaklaşmışken blackbraryy alması yanlış olur.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Nokia yetmedi mi ! Yeter Microsoft Yeeeteer :ehe

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
Koskoca firma batıyor bizde böyle izliyoruz

_Unforgiven_

_Unforgiven_

Üye
İyi olmuş batsın telefonlarında üstün hiçbir özellik yokken kullanıcılarında kendini kazık yemiş gibi hissetmek icin blackberry ayricaliktir diyor 65k renkteki ekranımı ayrıcalık :D kuzenimde de vardı Pembe rengi kamera ile beyaza yakın çekiyordu :D kamera desen 2mp ve af yok

doctorrr

doctorrr

Üye
bu saatten sonra blackberry e para verilirmi? bilemem de ülkemizde 9900 deli gibi satıyor :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan
SeniGördüm

SeniGördüm

Üye
İyi olmuş batsın telefonlarında üstün hiçbir özellik yokken kullanıcılarında kendini kazık yemiş gibi hissetmek icin blackberry ayricaliktir diyor 65k renkteki ekranımı ayrıcalık :D kuzenimde de vardı Pembe rengi kamera ile beyaza yakın çekiyordu :D kamera desen 2mp ve af yok

vallahi 65k nedir yav

MrTech

MrTech

Üye
BB10 Güzelmis :ehe Microsoft;Nokia ve Rim'i Birlestirirse :eller:

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Batanları Microsoft topluyor :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...