İpucu Microsoft Lumia Kullanıcıları Kulübü [361 Üye]

Sponsorlu Bağlantılar

Anil-D

Anil-D

Üye
1000 tllik butce ile ne lumia alim

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Anil-D

Anil-D

Üye
ya cok buyuk ekran olmasin 4 5 inc yetet

luckysleven

luckysleven

Üye
4.5 yetmiyor bir yerden sonra. Ben 4 le basladim suan 6 inc kullaniyorum cok rahat ve keyifli
Bu arada 4 inc den sonra 4.5 kullandim (925) tecrube ile sabit yani

Anil-D

Anil-D

Üye
bende şuan s4 var zaten lumiayi merak ettigimden almak istiyom

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
4.7" 625 var ama onun da 512ramden dolayı oyun kısıtlamaları olur, amacın oyun değilse sadece WP platformuna alışmak ise onu da deneyebilirsin. ama ben olsam temizinden bi 920/925 alırım kamerası açısından :)
bu arada Microsoft'un tanıttığı kol bandı; Band!
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Arkadaşlar bi uygulama vardı denklem problem ldri i çözüyordu kamerada ismi ny

dakamon

dakamon

Üye
Ne zaman müzik dinlemeye kalksam telefonu insan içinde gizler oldum. Beklemelerine takılmalarına kendi kendine kapanmalarını kimse görmesin diye rezil olmamak için saklıyorum toplum içinde telefonu.

• Beğen
Tepkiler: emz ve hajkhanx33
hookword

hookword

Üye
Ne zaman müzik dinlemeye kalksam telefonu insan içinde gizler oldum. Beklemelerine takılmalarına kendi kendine kapanmalarını kimse görmesin diye rezil olmamak için saklıyorum toplum içinde telefonu.
xbox müzik ile mi dinliyorsun?

dakamon

dakamon

Üye
Yani. Yerleşik müzik uygulamasıyla

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Allah alla. Bi bende mi sıkıntı yok

Müzik uygulaması olsun gayet iyi çalışıyo gereksiz şeyleri yok müziği aç dinle. Bitti :)

Sonra çoğu kişi sürdülüyor diye şikayet ediyo ben hiç sorun yok arada uygulama geçişlerinde 1-2 sanıyo o yazı çıkıyo oda sorun etcek bişey değil

İlk başlarda sevmemiştim de alışınca sıkıntı yok :)

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bi kötü yanı mesaj yazarken herkesin görebilmesi ve rahstca okuması :(.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Arkadaşlar carx drift racing de nasıl hile yaparız ?

4MaGuS

4MaGuS

Üye
Allah alla. Bi bende mi sıkıntı yok

Müzik uygulaması olsun gayet iyi çalışıyo gereksiz şeyleri yok müziği aç dinle. Bitti :)

Sonra çoğu kişi sürdülüyor diye şikayet ediyo ben hiç sorun yok arada uygulama geçişlerinde 1-2 sanıyo o yazı çıkıyo oda sorun etcek bişey değil

İlk başlarda sevmemiştim de alışınca sıkıntı yok :)
bende de sıkıntı yok dinliyorum devamlı müzik kulaklıkla ama sorun çıkmıyor hiç

hajkhanx33

hajkhanx33

Üye
Ben stabil surumdeyım ve telim le sınıfta yaptım şovlar nefes kesici inanınkı bnm teli çıkardımmı sınıfta bir curcuna. Hoca aldımı butun sınıf bu lumıa nasıl alırsın moduna girior ve tel okulda bi bnm elime geçmiyor nerdeyse ister yokluk dıyın ister .... :-) lumıam pazardan Allah korusun nazardan

Üst Alt