• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Microsoft: Galaxy S IV alacağına Lumia 521 ve bir sürü şey alabilirsin

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Akıllı telefon pazarında ki mücadele tüm hızı ile devam ediyor. Üretici firmaların arasında ki mücadelenin yanı sıra işletim sistemleri arasında da mücadele tüm hızı ile devam etmekte. Baktığımızda Apple iOS, Google Android,Microsoft Windows Phone ve Blackberry 10 öne çıkan ve pazarda en fazla paya sahip olan işletim sistemleri olarak karşımıza çıkıyor.

Microsoft, Windows Phone ile son dönemde yükselmeye çalışıyor. Karşısında ki rakipleri Apple iOS ve özellikle de Google Android oldukça güçlü durumda. Firmalar kendi ürünlerini değişik şekillerde tanıtarak ya da sunarak, pazar paylarını arttırma çabasındalar.

Geçtiğimiz günlerde Microsoft’dan bir çok video gelmişti, özellikle deWindows tabletlerle iPad karşılaştırma videoları dikkatleri çekmişti. Şimdi de Samsung‘un amiral gemisi Galaxy S IV için yeni bir video geldi.Microsoft bu sefer özellik yerine fiyat açısından bir karşılaştırma yapmış.
Nokia Lumia 521 149$, Samsung Galaxy S IV ise 750$ fiyat etiketine sahip. Arada yaklaşık 600$ fark bulunuyor ve bu fark ile 3 aylık Xbox Music, 16GB microSD kart, Monster Purity kulaklık ve Asus VivoBook X202E dizüstü bilgisayar satın alınabiliyor.

[video=youtube;XW-boe_-M4U]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XW-boe_-M4U#t=62s[/video]

Akıncı

Akıncı

Üye
:blink:

Baskentliia

Baskentliia

Üye
:D tercih meselesi

fk555897

fk555897

Üye
Ben yine üst sınıf bir telefonu tercih ederim. Bu cihazlarla yapabileceğim şeylerden fazlasını bir telefon ile yapabiliyorum.

MaxipmaN

Üye
521 de alıncak telefon değilki 720 olmalı en az

enterneoll

enterneoll

Üye
bende Lumia 920 alıcağıma bir s3 üstüne bitane beats kulaklık alırdım :yuru

KayraBey

KayraBey

Üye
Buna anca gülerim!

_RYUK_

_RYUK_

Üye
saçma bir karşılaştırma olmuş s4 ile 521 ne alaka ?

Duran.Y

Duran.Y

Üye
Tercih meselesi tabi parası çok olan yine s4 alır.

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar şöyle birşey var. Telefon her zaman yanınızda. İyi bir telefon sizin için en önemli şey olabilir. Bazen bir bilgisayardan bile önemli olabiliyor.

cardanadam

cardanadam

Üye
521 +bilgisayar + navigasyon Cihazı + iyi bir fotoğraf makinesi alacağıma s4 alırım hem daha ucuza gelir hemde hepsini yanımda hatta cebimde taşırım daha iyi

by-pegasus

Üye
aç kalınca tabi olanlar bu

skylinegti

skylinegti

Üye
yani ne alakaya maydanoz microsoft iyi sapıtmış :D

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Ben yine üst sınıf bir telefonu tercih ederim. Bu cihazlarla yapabileceğim şeylerden fazlasını bir telefon ile yapabiliyorum.

Galaxy S4-e exe yükleye bilirmisin?

- - - Eklendi - - -

521 +bilgisayar + navigasyon Cihazı + iyi bir fotoğraf makinesi alacağıma s4 alırım hem daha ucuza gelir hemde hepsini yanımda hatta cebimde taşırım daha iyi

bilgisayar?

- - - Eklendi - - -

bilgisayar?

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
nokiaya 1gram bile güvenmem artık.

Üst Alt