Meslek Hakında Bir Sorum

Sponsorlu Bağlantılar

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
Meslek Hakında Bir Sorum
kısmetse bilgisayar programcılığına itmeyi düşünüyorum aizce nasl bir meslek bilgisayar hakında başarılıyım ama anadolu lisesinde eşit ağırlık okuyorum ve 2 yıllık olduğu için biraz teredütteyim acaba kazandıktan sonra düz geçiş ile bilgisayar mühendisliğine geçebilirmiyim ve son olarak iş olanakları nasl

andezitt

andezitt

Üye
Kardeşim bende bilgisayar bölümuyum ama bilişim teknolojileri benım bölüm programcılık okuyacaktim okumadım vazgeçtim çoğu kişi programcılık tercih ediyo diye gitmedim ama güzel bi o kadar da zor bölümdür iyi tercih etmen lazım kardeşim :)

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
peki iş olanakları nasl

andezitt

andezitt

Üye
Kardeşim ben pek iş olanaklarına bakmadim ama benim bölümümde iş olanağı fazla olması gerek özel sektör olsun devlet olsun ara eleman olarak çalışma imkanı var ama ben kpssye girip memur olmak istediğim için hangi Bölüm olduğu pek önemli olmuyo iki senelik belge olsun yeterli :) ama bi sürü programcı açıkta şuanda onlardan daha üstün bilgin falan olutsa seni öyle tercih ederler yoksa işsiz kalırsın yada kpssyi denersin benim gibi :) derslerin başarılı olursa mühendisliğe falanda gidebilirsin

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
bilgisayar kullanma kılavuzunu okuman yeterli

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
@ andezitt senin bölümde 2 yıllık dimi kaçpuanla gittin

andezitt

andezitt

Üye
Benim bölümde iki senelik kardeşim ben 130 puanla gittim ama sınavsız geçiş puaniyla gittim ben kisede bilgisayar bölümü okudum

Metin137

Metin137

Üye
    Konu Sahibi
anladm saol

andezitt

andezitt

Üye
Rica ederim kardeşim :)

Üst Alt