Mayıs Ayının Benim İçin Önemi

Sponsorlu Bağlantılar

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Mayıs Ayının Benim İçin Önemi
Sevgili Maxicep sakinleri...

01 Mayıs 2009 da üye oldum.Çok aktif değildim ilk zamanlar.Sonradan açıldım :)

01 Mayıs 2012 de Ayın Üyesi seçildim.Çocuk gibi sevindim.Akabinde moderatör oldum.

01 Mayıs 2013... Tam 4 yıl bitti gitti ve bu tarihinde bende yeri cok önemli ve kiymetli olacak insallah.

Sizi çok kocaman sevdim.Son 1 aydır buraya takılıyorum çünkü merak ettim :) Çok güzel vakit geçirdim sayenizde.

Bu aciz kişiliği unutmamanız dileğiyle.Hepiniz kalın sağlıcakla...

Unutmayın!!! Yalnızca iyi çocuklar bu ortamda değer kazanır.

Hakkınızı helal edin dostlar.

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede, Buğra, Heroata ve 3 diğerleri

x-scarface

x-scarface

Üye
Öncelikle senin gibi birini tanıdığım için o kadar mutluyum ki bilemezsin abi. Her ne kadar sopa vs mevzusu geçsede altın gibi bir yüreğin olduğunu ve duygusal olduğunu biliyorum. Bize her zaman babacan bir tavırla yaklaştın incitmedin kırmadın hep olumlu baktın..
Ayrılıkları sevmem bu yüzdendir bu konuda birşey söylemiyorum lakin benim hakkım varsa hepsi helal olsun.
Allah mutluluğunu huzurunu ve sağlığını daim etsin kral abim saygılarımla..

• Beğen
Tepkiler: Dede
codblackops2

codblackops2

Üye
hayırdır abi nereye

• Beğen
1STayTRue35

1STayTRue35

Üye
Abi hayırdır?

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle senin gibi birini tanıdığım için o kadar mutluyum ki bilemezsin abi. Her ne kadar sopa vs mevzusu geçsede altın gibi bir yüreğin olduğunu ve duygusal olduğunu biliyorum. Bize her zaman babacan bir tavırla yaklaştın incitmedin kırmadın hep olumlu baktın..
Ayrılıkları sevmem bu yüzdendir bu konuda birşey söylemiyorum lakin benim hakkım varsa hepsi helal olsun.
Allah mutluluğunu huzurunu ve sağlığını daim etsin kral abim saygılarımla..

Allah razı olsun dostum.Bende seni tanıdığıma çok memnunum.Umarım hayattan istediklerine her zaman ulaşırsın.

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
MasteLaa

MasteLaa

Üye
Abim her zaman senin kişiliğinde biri çıkar karşıma hayatımda inşallah :) Sen hakkını helal et bize :) Gönlümde Kayra abimsin :)

• Beğen
Tepkiler: CanKartaL ve Dede
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Seninle tanismis olmam bnim icin buyuk bir onur ve mutluluk Ahmet abi :) Simdi dusudum de bu forumda gercekten deger verdigim, guvendigim 10 kisi falan var. Biri de emin ol ki sensin. Cidden buralari birakabilecegin aklimin ucundan gecmezdi. Hakkim yoktur ama helal olsun Ahmet abim sende helal et :) ve sunu unutma İzmire yolun duserse kapisini daima calabilecegin bir İzmirLee kardesin var :)

marist

marist

Üye
veda konusmasımı bu :(

KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
Seninle tanismis olmam bnim icin buyuk bir onur ve mutluluk Ahmet abi :) Simdi dusudum de bu forumda gercekten deger verdigim, guvendigim 10 kisi falan var. Biri de emin ol ki sensin. Cidden buralari birakabilecegin aklimin ucundan gecmezdi. Hakkim yoktur ama helal olsun Ahmet abim sende helal et :) ve sunu unutma İzmire yolun duserse kapisini daima calabilecegin bir İzmirLee kardesin var :)

Vallahi aglarim bak elemanlara rezil olurum şimdi :(

Allah razı olsun canım kardeşim benim.Ben fazla uzatmadan diziye geceyim geç kaldım :ehe

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
Diziye gec de abi bir ozelden anlat bir niye birakacaksin? :(

• Beğen
codblackops2

codblackops2

Üye
ben dizi izleyeceğim deyince şaka yaptın sandımda iş ciddiymiş

• Beğen
RowneSM

RowneSM

Üye
Ahmet abi senle pek konuşmuşluğumuz olmasada bana yardımın çok oldu Allah razı olsun. İnşallah tekrar yolun düşer buraya da bidaha güldürürsün bizleri. Gitmene çok üzüldüm ya :ağlarım:

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
    Konu Sahibi
İnsallah kardeslerim birgün dönmek dileği ile :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: yaren_dede ve x-scarface