Maxicep Starını Arıyor! (Rütbe Hediyeli) (Katılım)

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
bence de mert sıfır çekebilir. Yaptığı mitingler üyelerde ters tepebilir. Tepmesi de lazım bence :D bir yöneticinin sıfır çekmesi maxicep tarihine çağ atlatacaktır :)

- - - Eklendi - - -

o değilde ben şeyi merak ediyorum; bu oy sandığı er rütbesinde olduğu için mesaj saklama sıkıntısı meydana gelmez dimi :d:
Forumda en fazla maxi star olan benim, o yüzden sıkıntı yok benim için. Zaten listedeki tüm yöneticiler eğlencesine katıldı ve benim geçmek istediğim kişi belli zaten :D sondan 2.olup gene onu geçeyim kendimi 1.hissedeceğim.

Ayrıca o hesabın ayarları yapıldı. Özel mesaj saklama kapasitesi hakkında sorun olmayacak.

jackalmami

jackalmami

Üye

Forumda en fazla maxi star olan benim, o yüzden sıkıntı yok benim için. Zaten listedeki tüm yöneticiler eğlencesine katıldı ve benim geçmek istediğim kişi belli zaten :D sondan 2.olup gene onu geçeyim kendimi 1.hissedeceğim.

Ayrıca o hesabın ayarları yapıldı. Özel mesaj saklama kapasitesi hakkında sorun olmayacak.

bende onu diyorum zaten. Sürekli üç kere katıldım 2 kere kazandım dersen üyelerde ters teper görüşündeyim. Ve bu durum hedefini de gerçekleştirmende seni zor duruma düşürebilir ;) eğer öyle olursa durumun pek iç açıcı olmaz :ehe

minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Yok bu böyle olmayacak. 7 sayfadır katılıyorum diyen üyeleri arıyorum yaptığınız sohbet yüzünden.
Yarışma hala aktif arkadaşlar. Katılmak isteyip de listede adı olmayan üyeler bu hesabıma pm atıp katılmak istediğini belirtsin.
Konuyu kilitliyorum. Sohbet bölümüne yarışma ile ilgili konu açın, orda sohbet edin. 20 ağustos tarihinde oylama konusunda görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869, SHS, Anıl Umut ve 2 diğerleri
minoo

minoo

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar çok özür diliyorum oylama konusunu zamanında açamadım. Bayramı bayram gibi geçiremedik malesef cenazemiz vardı. 2 gündür onunla uğraşıyorum. Oylama konusunu şimdi açıyorum.

Profil bilgileri: oy_sandığı - MaxiCep.Com bu profile özel mesaj şeklinde oylarınızı göndereceksiniz. Oylama konusuna da yazacağım zaten ama biliyorum ki kimse okumadan pmleri gönderecek. Rica ediyorum oylama konusunu OKUYUN!

Üst Alt