M778 Tablet PC Root Yapma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

justlook78

Üye
    Konu Sahibi
M778 Tablet PC Root Yapma
Evet arkadaşlar bu Tablete sahip olan herkesin yana yakına aradığı Root yapma işlemini az önce bizzat gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Kendi tabletimde işe yaradı sizin içinde çok faydalı olacağını düşündüğümden dolayı bunu sizinlede paylaşmak istedim. Dosyayı İndirme linki.

Arkadaşlar öncelikle SuperOneClickv2.3.3-ShortFuse adlı rar içindeki dosyaları çıkartın ve yazacaklarımı işlem sırasına göre yapın;

1) Cihazınızı pc ye takın ancak usb yi aç demeyin cihazdan.
2) Daha sonra SuperOneClick.exe adlı programı açın.
3) Programda hiç bir şeye tıklamadan cihazdan USB hata ayıklamayı açın.
4) Program cihazı görmüş olacaktır ve sol köşedeki Root a tıklayın ve gelen
sorulara sonuna kadar Yes tıklayın.
5) Eğer tabletinizin ekranında yükleme esnasında bir yazı çıktıysa ve tabletinize
yeni bir program eklendiyse Root işlemi başarılı olmuş demektir. Hayırlı olsun.

Bir Teşekkürü Çok Görmeyin.

Arkadaşlar aldığım Beğeni ve Talebe göre Pc den USB kablosu ile Tablete internet bağlamayıda anlatacağım ancak bunun henüz üstünde çalışıyorum kendi tabletimde denedim ve sadece 7 dk kullanabildim sonra şarzım bitti ve bir daha yapamadım ama üstünde çalışıyorum. Beni maxicepten ve takip edin. Ara ara SS falan eklersem aklınızda bulunsun bazı paylaşımları yapabilirim.

- - - Eklendi - - -

Tamm beyler internet işinide çözdüm şimdi tabletten giriyorum

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar Root işleminden sonra kesinlikle Superuser programınında eklenmiş olması gerekir yoksa Root olmamıştır.

justlook78

Üye
    Konu Sahibi
Tamam arkadaşlar Bilgisayardan Kablo ile Cihaza İnternet Bağlamayıda paylaştım öğrenebilirsiniz.

justlook78

Üye
    Konu Sahibi
Not: Arkadaşlar bu konuyu okuyor iseniz ve ilginiz yoksa bile konuyu uplarsanız çok sevinirim çünkü bu tablete sorunsuz bir şekilde Root yapabilmeyi öğrenmek çok zor. Çoğu kişinin Root dan sonra dokkunmatiği falan çalışmıyor bu yüzden doğru bilgi veren yeterli konu olmadığı için up larsanız çok sevinirim.

caglar b

caglar b

Üye
bu konu m778 içinmi geçerli piranha business tab 7 de olmazmı?
(fabrika çıkışı rootlu 4.0.4)

- - - Eklendi - - -

ha bide oradaki link mefta olmuş yenilersen tablette deneyebilirim

justlook78

Üye
    Konu Sahibi
bu konu m778 içinmi geçerli piranha business tab 7 de olmazmı?
(fabrika çıkışı rootlu 4.0.4)

- - - Eklendi - - -

ha bide oradaki link mefta olmuş yenilersen tablette deneyebilirim
hocam geçerlidir ancak denemedim birde sen zaten fabrika çıkışı rootlu diyorsun tabletinde Superuser varsa tekrar Root atmana gerek yok ki.

Hocam link yenilendi birde benm yaptığım diğer paylaşımlara buradan ulaşabilirsin.

caglar b

caglar b

Üye
Bilgisayardan Kablo ile Cihaza İnternet Bağlamayı kastetmiştim. başka bir kaynaktan buldum denedim çalıştı arayıp bulamamıştım sayende hallettim:tşk:

justlook78

Üye
    Konu Sahibi
Bilgisayardan Kablo ile Cihaza İnternet Bağlamayı kastetmiştim. başka bir kaynaktan buldum denedim çalıştı arayıp bulamamıştım sayende hallettim:tşk:

Hocam yardımcı olabildiysem ne mutlu bana eğer sorunlar yaşarsan bu ve benzeri konularda bana sorabilirsin rahatlıkla

wete55

Üye
abi ben yapamadım iki yazı çıkıo sonra takılıp kalıo yardım edersen sevinirim

- - - Eklendi - - -

ha bide dediklerini sırasına göre yaptım

justlook78

Üye
    Konu Sahibi
abi ben yapamadım iki yazı çıkıo sonra takılıp kalıo yardım edersen sevinirim

- - - Eklendi - - -

ha bide dediklerini sırasına göre yaptım

abd killing server falan yazıyor demi. Sadece iki yazı çıkıp program hata mı veriyor kapanıyoır yani

meme4

meme4

Üye
Çok ama çok teşekkür ederim

furkangiller

furkangiller

Üye
Yaptım unroot sonra tekrar root yaptım olmadı :-\ tekrar aynısını yaptım olmadı :-\ bende rom attım ve root isteyen programlar çalışıyor meselama game cih directory bind falan ama super user yok nasıl oluyor ?

justlook78

Üye
    Konu Sahibi
Yaptım unroot sonra tekrar root yaptım olmadı :-\ tekrar aynısını yaptım olmadı :-\ bende rom attım ve root isteyen programlar çalışıyor meselama game cih directory bind falan ama super user yok nasıl oluyor ?

Valla onu bende anlamadım ama hocam eğer çalışıyorsa room isteyen programlar gerek yok zaten boşuna Superuser olmasına. Eğer herşey sorunsuz çalışıyorsa bence kurma zaten Root senn Roomun kendinden Rootlu galiba.

furkangiller

furkangiller

Üye
Valla onu bende anlamadım ama hocam eğer çalışıyorsa room isteyen programlar gerek yok zaten boşuna Superuser olmasına. Eğer herşey sorunsuz çalışıyorsa bence kurma zaten Root senn Roomun kendinden Rootlu galiba.

evet hocam şuanda root isteyen her programı açıyor directory bind falan ama super user falan gereklimi bu durumda pcden net baglıcam ama root gerekiyor ve super user izinleri gerkir diyolar ne yapmalıyım ?

justlook78

Üye
    Konu Sahibi
evet hocam şuanda root isteyen her programı açıyor directory bind falan ama super user falan gereklimi bu durumda pcden net baglıcam ama root gerekiyor ve super user izinleri gerkir diyolar ne yapmalıyım ?

Biraz geç cevap verdim ancak normalde izin veriliyorsa rootlu programlara netede verir gibime geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...