Lütfen yardım edin!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

musasa1234

Üye
    Konu Sahibi
Lütfen yardım edin!!!
Ben 6 ay önce pes 2011 nba 2k11 ve fifa 2011 aldm yükledm ilk 2 veya 3 ay kasma sorunu yoktu ama şimdı kasıyo oyunu oynayamıyorum acaba ram mi az geliyo dedim 1 gb ram daha aldım ama hala bu kasmalar devam ediyo lütfen yardım edin ne yapmam gerekiyo
Bilgisayarın Özellikleri:
windows 7 ultimate 32-bit
ıntel pentium dual cpu E2180 @ 2.00Ghz 2.00 Gb ram Ati Radeon HD 3600 Serıes 1024 mgb

aeercan66

aeercan66

Üye
virüs girmiştir canım pc'ne tam performans verdirmiodur bi format at bide pcnin içini aç içindeki tozları özellikle fandakileri iice temizle tertemiz olur yanlız bu işlerden çok iyi anlamıosan işlemci fanını çıkartıp temizleyim deme çok zor takılıo bi kere benim ayak kırıldı mejbur yenisini aldım:alkisneyse bizide bilgilendir işe yararsa

delrico

delrico

Emekli Yönetici
2.00Ghz yeterli gelmiyor olabilir:oke:

musasa1234

Üye
    Konu Sahibi
temizledm ama olmadı formatta attım yine olmadı nasıl bi iş bu ya

----------Eklendi @ 09:50:56 ---------- Yazıldı @ 09:50:06 ----------

bu ghz yi nasıl yükseltıriz bilgisi olan?

delrico

delrico

Emekli Yönetici
1-) Başlat menüsünden "Çalıştır"ı seçin ve "gpedit.msc" yazın.

2- "Bilgisayar Yapılandırması" altında yer alan "Windows Ayarları"na ve sırasıyla sağ penceredeki Komut Dosyaları ve "Kapat"a çift tıklayın''

3- Kapat Özellikleri penceresinde "Ekle / Gözat" üzerine tıklayın ve "ntosboot.bat" dosyasının kayıtlı olduğu konumu gösterip "Aç"a tıklayın.''Tamam'' diyerek bütün pencerelerden çıkın.

4-) Başlat menüsünden "Çalıştır"ı seçin ve "devmgmt.msc" yazın.

5-) "IDE ATA/ATAPI" denetleyiciler kaydına çift tıklayın."Birincil IDE" Kanalı'na sağ tuşla tıklayın.
ve "Özellikler"i seçin''

6-) "Gelişmiş Ayarlar" sekmesine geçin. Aygıt Türü gri olmayan Aygıt 0 veya 1 seçeneği altında "Aygıt Türü"nü Otomatik Algıla'dan "Yok" seçeneğine getirin ve "Tamam"a tıklayın.

Cool "IDE ATA/ATAPI" denetleyiciler kaydına çift tıklayın."İkincil IDE Kanalı" Kanalına sağ tuşla tıklayın ve " Özellikler"i seçin.

7-) "Gelişmiş Ayarlar" sekmesine geçin. Aygıt Türü gri olmayan Aygıt 0 veya 1 seçeneği altında " Aygıt Türü"nü Otomatik Algıla'dan "Yok" seçeneğine getirin ve "Tamam"a tıklayın.
(İKİ HARDDİSKLİ BİLGİSAYARLARİÇİNDİR İKİNCİ İDE KANALI)

8- Bilgisayarınızı baştan başlatın. Windows XP'nin çok daha hızlı başlatıldığını göreceksiniz.kolay gelsin[/b]

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Windows 7 Home Premium 64 bit yükle ekran kartı diriverlerini güncelle, Başlat’a girin ve çalıştırı açın. Sonrasında “ dxdiag” yazıp enterlayın. DirectX sürümünü kontrol edin. başta belirttiğim işletim sistemi değilde xp yüklemenide tavsiye ederim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...