LÜTFEN; Forumumuzda Konu Kalabalığı Yapmamak İçin Tüm Yardım İstekleri Buradan Yazılsın.

Sponsorlu Bağlantılar

rusentas

Üye
Arkadaslar ben telime mobil word die bir program yukledim ama programin ustune gelip acacagim zaman tel kapaniyor.programida bir turlu silemiorum tel kapanio hep.Tel modelim samsung e251.format atmak istemiorum cunku bir suru bir daha hic bir yerde bulamicagim cok guzel oyunlar yukledim.bu programi pcden kaldirabilirmiyim?

outlaw88

Üye
arkadaşlar bende samsung sgh b520 var formatını bulamadım bi türlü bilen varsa bi yardım etsin

Bora

Bora

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar bende samsung sgh b520 var formatını bulamadım bi türlü bilen varsa bi yardım etsin

Bende bulamadım format kodu nete düşmemiş sanırım.Servise telefon açarak sorabilirsin.

siyanur82

Üye
arkadaşlar benim samsung m620 telefonum var telefon kapalıydı açtığımda benden şifre istedi telefon kilit şifresi şifre falan koymadım yanlışlıkla kardeşlerim koymuşda olabilir lütfen bana yardım edin de hep beraber kıralım şunun şifresini :))) mesajınızı [email protected] a gönderirseniz sevinirim...

_düzceli_81

_düzceli_81

Üye
ACİL!!!!!!!!
SAMSUNG D900İ İNTERNET DE SORUN VAR KARDEŞ.MSN İNDİRDİM MSN YE GİRDİM HERŞEYİ YAPTIM GİRMEDİ SONRA İNTERNETE girdim internete de girmedi yardımcı olurmusun.........

Bora

Bora

Üye
    Konu Sahibi
İnternet ayarlarını yeniden istemelisin.Olmaz ise FAbrika ayarlarına donmelisin. Yine olmaz ise tek çare Hard format.

arena160

Üye
byler ben u600 kullanıyom ama bluetooth kulaklıkla dinleyemiom yürütma seçenklernden bluetooth kulaklığı seçiyom ama benim telefon kulaklığı bulmuyo , ben biraz kurcaladm bluetooth servislerinden kulaklığa görünülebilirlik devre dışı yazıyo bana bi yardım edebilrmisiniz please
eeeeeeeeeee

izguben

Üye
Ben e250 yi kullaniyorum ama tel Turkce dilini desteklemiyor bir cozumu varmi, ayrica Makedonya'da yasiyorum.

Bora

Bora

Üye
    Konu Sahibi
byler ben u600 kullanıyom ama bluetooth kulaklıkla dinleyemiom yürütma seçenklernden bluetooth kulaklığı seçiyom ama benim telefon kulaklığı bulmuyo , ben biraz kurcaladm bluetooth servislerinden kulaklığa görünülebilirlik devre dışı yazıyo bana bi yardım edebilrmisiniz please
eeeeeeeeeee
Bluetooth kulaklığın müzik dinlemeyi desteklemiyor olabilir.

Ben e250 yi kullaniyorum ama tel Turkce dilini desteklemiyor bir cozumu varmi, ayrica Makedonya'da yasiyorum.

Burada olsan serviste dil attırabilirsin 5 TL ya

arena160

Üye
saol kardeşm ama benim bluetooth kulaklığı telefon bir türlü bulamıyor:bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem::bilmem:

M3L!H

M3L!H

Üye
Samsung Star [ GT-5233A ] için BrickBreaker oyunu ve PyramidBloxx oyununun kodunu benim için bulurmusunuz acaba? ya da generator'unu. Benim için bu ÇOK ÖNEMLİ yardım ederseniz çok sevinirim. Şimdiden Size teşekkürler...

v3!N

v3!N

Üye
Merhaba ben samsung i550w kullanıcısıyım.Telefonun için N-Gage oyunları yüklenebiliyormuş diye duydum.Aradım taradım ilgili birkaç konu buldum fakat ya eksik ve detaysız anlatmışlar yada dedikleri gibi yapınca olmuyor çok denedim çok uğraştım genede yapamadım.:(:bilmem::allalla:Bana telefonum için N-Gage kurulumunu dosyasıyla birlikte ayrıntılı bir şekilde anlatımısınız?:mahcup:
:sukur:
Şimdiden Çok Teşekkür Ediyorum.

v3!N

v3!N

Üye
Yok mu Kimse?

M3L!H

M3L!H

Üye
Birisi cevap yazsın yaa :agla

007_kel

007_kel

Üye
merhabalar bende u 600 var bunu pc ye bağlayıp webcam olarak kullanabilirmiyim acaba...şimdiden teşekkürler

ferattersoyy

Üye
Samsung d900i ye bilgisayardaki videoları nasıl telefona atarım videonun kalitesini düşürmeden .Şimdiden TEŞEKKÜRLER...

_düzceli_81

_düzceli_81

Üye
ACİLLL.........!!!!!!:(
msn programını indirdim açılmıyo.internete gimiyo onun için açıulmıyoo.ben msn programını indirmek için kontör aldım.o zaman da girmemişti internete arkadaişin telefonuna taktık nokla ya yani internete girmeye çalıştım girdi
sonra kendi telefonuma taktım.girdi.ama sonra girmedi. yardımcı olursan sevinirim şimdiden saol...:oke:

cinzanoa

Üye
1- Telefonu ilk açtığımda "mesaj açılamıyor" uyarısı alıyorum, nedeni ne olabilir?
2- Mesaj engelleme gibi bir özelliğinden bahsediliyordu ama öyle bişey yok içinde ayrıca bir program varsa,
3- Bir arkadaş burada linkler vermiş programlar için ama linkler açılmıyor.
4- Kurduğum bir programı kaldıramıyorum ne yapmam gerekir?
5- Şarjı normal olarak bir gün ancak gidiyor bu konuda ne diyorsunuz normalmi yoksa yeni pil alsam daha fazla gidermi? (Telefonu ikinci el aldım)
6- senkronizasyon ayarları salt okunur diyor senkronizasyon yapamıyorum.
7- Telefonun verimli çalışması için programları nereye yüklemem gerekir? Hangi dosyaları silmem gerekir?
Biraz uzun oldu ama bir cevap veren ve özellikle 2. maddeye ilişkin program veya yardım edecek arkadaşlara Şimdiden TEŞEKKÜR ederim.

mannak156

Üye
telefonu 1 haftadır kullanıyorum çok şık ve güzel ama hafıza kartımda 28 şarkı ve yelefon sadce 25 tanesini gösteriyor. hafıza kartını çıkarıp takıyorum yine aynı hep tüm dosyalar gözükmüyor 25 tane gözüküyor falan diyor ne yapmam lazım yardım eder misinz? karti FAT biçimde biçimlendirdim yine olmadı:(Yardım ederseniz Sevinirm.