Karşılaştırma lumia 930 vs lumia 1520 hoparlörler nasıl

Sponsorlu Bağlantılar

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
L720 L920 L925 ve N8 hepsini kullandım belki bir 5800 olamaz ama lumia 930 bir harika ses kalitesi var tabi 5800 da çift hoparlör vardı
5800 lumialardan daha iyi ses veriyor çünkü çift hoparlörü var ve tiz ve bas sesler ayrı hoparlörlerden çıkıyor bu sayede gayet net bir adres çıkışı oluyor c601in avantajı geniş bir hoparlör çukuru ve sert bir yapısı olması sayesinde sesi iyi yansıtıyor

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Ah ah 6233 diyorum başkada bir şey demiyorum :(

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Deneme imkanı bulabildim. C6-01'in ses şiddeti kesinlikle 1520'den daha fazla ama seste bozulma da bir o kadar fazla. 1520 çok daha net bir ses veriyor.
seni uğraştırıyorum ama şunu dener misin
1520 ye tak kulaklığı sesi dikkatlice dinle aynı sesi c601den kulaklıksız dinle ardından 1520den kulaklıksız dinle boğulma varsa belli olur :)
c601in hoparlörü sağlam mı eğer bozuk ise sonuçları olumsuz etkileyebilir
Arkadaşlar L1520 güçlü bir sesin yanında boğulma olmadan kaliteli bir ses veriyor, bundan emin olabilirsiniz.
sağolun
930 la karşılaştırdığında durum nasıl bir fikriniz var mı

oznkrts

oznkrts

Üye
eğer dış hoparlör senin için çok önemli ise 930 olma çünkü sadece bi hoparlör koyulmuş ama kulaklık olarak hoparlörü daha güçlü olan telefonlardan dahi daha yüksek ses verdigini söyleyebilirim

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
eğer dış hoparlör senin için çok önemli ise 930 olma çünkü sadece bi hoparlör koyulmuş ama kulaklık olarak hoparlörü daha güçlü olan telefonlardan dahi daha yüksek ses verdigini söyleyebilirim
kulaklıkta sıkıntı olmuyor
dış hoparlör tüm lumia telefonlarda tek zaten ama lumia 920-925 gibi telefonlarda sesi sona dayayınca seste bozulma oluyor netliğini kaybediyor

oznkrts

oznkrts

Üye
kulaklıkta sıkıntı olmuyor
dış hoparlör tüm lumia telefonlarda tek zaten ama lumia 920-925 gibi telefonlarda sesi sona dayayınca seste bozulma oluyor netliğini kaybediyor
seste kalite kaybı olmıyor ama öyle çok yüksek bi performansta göstermiyo

oznkrts

oznkrts

Üye
lumia 1520ye göre nasıl netlik yükseklik ve benzeri alanlarda

Aşşagı yukarı aynı 1520 mi tık daha önde gibi diger benzerlik alanlarında genel olarak kast ediyorsun sanırım şarz hariç her şey aynı gene 4 mikrofon aynı sensörler fakan felan ama 930 un estetik açıdan ve amoled ekranı ile biraz daha zevkli bi kullanım yaşattıgını söyleyebilirim iki telefon arasında kaldıysan 930 u al bence bi bluetooth hoparlör 50 tl

osmanmert94

osmanmert94

Üye
Aşşagı yukarı aynı 1520 mi tık daha önde gibi diger benzerlik alanlarında genel olarak kast ediyorsun sanırım şarz hariç her şey aynı gene 4 mikrofon aynı sensörler fakan felan ama 930 un estetik açıdan ve amoled ekranı ile biraz daha zevkli bi kullanım yaşattıgını söyleyebilirim iki telefon arasında kaldıysan 930 u al bence bi bluetooth hoparlör 50 tl
Ama şöyle bir durum var 1520, 1400 civarlarına kadar geldi sıfırı. 930 ise 1700-1800

oznkrts

oznkrts

Üye
Ama şöyle bir durum var 1520, 1400 civarlarına kadar geldi sıfırı. 930 ise 1700-1800
evet ama özellikle kılıflı kullanımda sıkıntı yaşatıyor 5.5 inç olsa büyük ihtimal benimde tercihim olurdu tabikide 1520 minin avantajları var ama dedigim gibi kullanım kalitesi için bence 930 daha mantıklı

osmanmert94

osmanmert94

Üye
evet ama özellikle kılıflı kullanımda sıkıntı yaşatıyor 5.5 inç olsa büyük ihtimal benimde tercihim olurdu tabikide 1520 minin avantajları var ama dedigim gibi kullanım kalitesi için bence 930 daha mantıklı
Fiyatlar eşit olsa dediğin gibi hocam fakat işte fark var 400 az değil

oznkrts

oznkrts

Üye
hocam o cihazla alakalı bi şey degil tr de olmadıgı için o fiyatlarda şahsen ben olsam yeni amiral gemiyi beklerdim ki buda biraz zor görünüyor microsoft alt segmentte liderligi yakalamışken üst segment için kısa vadede bi yatırım yapıcagını sanmıyorum

osmanmert94

osmanmert94

Üye
hocam o cihazla alakalı bi şey degil tr de olmadıgı için o fiyatlarda şahsen ben olsam yeni amiral gemiyi beklerdim ki buda biraz zor görünüyor microsoft alt segmentte liderligi yakalamışken üst segment için kısa vadede bi yatırım yapıcagını sanmıyorum
Aynen öyle hocam

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
lumia telefona Nokia logosu yakışır
ayrıca yeni amiral gemi modelinin çok fark yaratacağını sanmıyorum ayrıca fiyatı da ona göre olur
bluetooth hoparlör iş görür ama açık havada pek kullanışlı olmaz

MaxipmaN

Üye
konuyla alakası yok ta clash of clans çıkacak mı, pc mağazasına düşse de indirsek :eller:

MaxipmaN

Üye
burada da mı
Bi bitmediniz gittiniz
bluestacks kullanan bilir hocam arka planda hizmetleri çok yavaşlatır pcyi, autoruns programı işimi gördü :), ben windowsla ilgili kötü birşey söylemedim, keşke symbian zamanına dönse de ben de alsam, android içime sinmiyor tam olarak çünkü, oyunun çıkması herkesin yararına olur

• Beğen
Tepkiler: Aybin.Kilic
Lumia1520

Lumia1520

Üye
Lumia 1520 bence :D Sarı rengi var bencede zaten en güzel renk bence :D

• Beğen
Tepkiler: sat s3 al