Lumia 925 Türkiye Çıkış Tarihi

Konu, 'Windows Phone Genel' kısmında erdgnblt tarafından paylaşıldı. Okunma: 707 | Cevaplanma: 5

1. Lumia 925 Türkiye Çıkış Tarihi

Merhaba arkadaşlar,

Forumda illaki vardır ancak bulamadım, konu açma gereksinimi duydum, kusura bakmayın.

Net yada tahmini çıkış tarihi bellimi Nokia Lumia 925'in?

Teşekkürler

Yazan: erdgnblt
  2. Çok büyük ihtimalle en geç 15 Ağustos'ta satışına başlanacakmış. Fiyat henüz daha netleşmediği için o konuda bir şey öğrenemedim.

3. Teşekkürler - Vodafone 'a çıksada Teknoloji mağazalarına geliyor. :)

- - - Eklendi - - -

Teşekkürler. Genelde doğubanktan ucuza kapatıyorum zaten :)

4. Büyük ihtimalle doğubank gibi yerlere daha sonra gelir hatta 32gblık modeli bulamazsın. Ancak birileri yabancı ülkelerdeki vodafonelardan kontratsız bulup alır ve buraya getirirse bulursun 32gblık modeli ama o da yanılmıyorsam imkansız çünkü 32gblık model sadece vodafone özel ve kampanyalı satışlarda olacak. Zaten eğer sonradan değişmezse ilk birkaç hafta sadece vodafone satacakmış telefonu.

5. Cinayet çıkar, kan çıkar :)

Lumia 925 Türkiye Çıkış Tarihi konusuna benzer içerikler

1. türkiye çıkış tarihi ( 3 Mayıs 2012 | Windows Phone Genel )

arkadaşlar daha önce size lumia 710 kazandığımı söylemiştim ve bugün yeni bir e posta geldi. Anladığım kadarıyla türkçe dil falan 1aya gelıyormuş. E postanın bir bolümü: there are two options for your prize: - either you can get a European...
  2. yeni lumiaların çıkış tarihi ? ( 11 Kasım 2012 | Cep Telefonları Genel )

s4 pro ve adreno 320 li lumialar ne zaman çıkar ?. Ben bu sene üniversite sınavına gireceğimden 920 yi almak istemiyorum. Yaza kadar çıkmış olurmu ki ?
  3. Lumia 925 türkiye?? ( 19 Haziran 2013 | Windows Phone Genel )

Lumia 925 in çıkış tarihini bilen varmı ?
  4. Lumia 925 Türkiye Mağaza Fiyatları ( 12 Eylül 2013 | Windows Phone Genel )

Evet arkadaşlar sizin için Lumia 925'in Türkiye de Mağazalar da ki fiyatlarını araştırdım biraz daha hesaplı alış veriş için. Vodafone ( 32 GB ): Bilindiği gibi 32 Gb lik Lumia 925 Sadece Vodafone Özel çıkartıldı , Türkiye de 24 ay kontratla...
  5. Haber Lumia 1520 Ve Lumia 1320 Türkiye Çıkış Tarih Ve Fiyatları ( 1 Kasım 2013 | Windows Phone Genel )

Nokia World etkinliğinde tanıtımı yapılan Lumia 1520 ve Lumia 1320 tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de büyük ilgi çekmişti. Uzun uğraşlar sonucu Nokia Global‘in Lumia1520 ve Lumia1320′ye dair Türkiye planları konusu bazı ipuçlarına ulaştık...
Yüklüyor...
04 Ağustos 2015 Salı - 10:25:01