Lumia 925 Türkiye Çıkış Tarihi

Sponsorlu Bağlantılar

erdgnblt

erdgnblt

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 925 Türkiye Çıkış Tarihi
Merhaba arkadaşlar,

Forumda illaki vardır ancak bulamadım, konu açma gereksinimi duydum, kusura bakmayın.

Net yada tahmini çıkış tarihi bellimi Nokia Lumia 925'in?

Teşekkürler

ÖEY

ÖEY

Üye
Çok büyük ihtimalle en geç 15 Ağustos'ta satışına başlanacakmış. Fiyat henüz daha netleşmediği için o konuda bir şey öğrenemedim.

erdgnblt

erdgnblt

Üye
    Konu Sahibi
http://www.maxicep.com/windows-phon...lanicilari-kulubu-640-763296.html#post6359543

Muhtemelen bu ayın ortalarından sonra...
Ve ilk başta Vodafone'a özel olarak çıkacak gibi duruyor.

Teşekkürler - Vodafone 'a çıksada Teknoloji mağazalarına geliyor. :)

- - - Eklendi - - -

Çok büyük ihtimalle en geç 15 Ağustos'ta satışına başlanacakmış. Fiyat henüz daha netleşmediği için o konuda bir şey öğrenemedim.

Teşekkürler. Genelde doğubanktan ucuza kapatıyorum zaten :)

ÖEY

ÖEY

Üye
Büyük ihtimalle doğubank gibi yerlere daha sonra gelir hatta 32gblık modeli bulamazsın. Ancak birileri yabancı ülkelerdeki vodafonelardan kontratsız bulup alır ve buraya getirirse bulursun 32gblık modeli ama o da yanılmıyorsam imkansız çünkü 32gblık model sadece vodafone özel ve kampanyalı satışlarda olacak. Zaten eğer sonradan değişmezse ilk birkaç hafta sadece vodafone satacakmış telefonu.

erdgnblt

erdgnblt

Üye
    Konu Sahibi
Büyük ihtimalle doğubank gibi yerlere daha sonra gelir hatta 32gblık modeli bulamazsın. Ancak birileri yabancı ülkelerdeki vodafonelardan kontratsız bulup alır ve buraya getirirse bulursun 32gblık modeli ama o da yanılmıyorsam imkansız çünkü 32gblık model sadece vodafone özel ve kampanyalı satışlarda olacak. Zaten eğer sonradan değişmezse ilk birkaç hafta sadece vodafone satacakmış telefonu.

Cinayet çıkar, kan çıkar :)

Üst Alt