Haber Lumia 730/735 Tanıtıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Lumia 735'te mağazadaki en gelişmiş oyunları denemişler.
Ağır oyunlar olmalarına rağmen hepsinin altından başarıyla kalkmış.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

furkankaya559758

Üye
Tasarımını beğendim bu telefonun.

furkankaya559758

Üye
Tasarım ve ekran aynı zamanda da hız o biçim bence.
720'de şıktı bu sanal tuşlar apayrı bir güzellik katmış. Kullanış açısından bilmiyorum ama görünüş açısından mükemmel görünüyor.

dakamon

dakamon

Üye
Şimdi dicem ki 1000 tl böyle bir telefon için pahalı bir sürü insan üzerime üşüşecek. :)

furkankaya559758

Üye
dakamon

dakamon

Üye
1.000 TL'ye çok kötü telefonlar satıldı. Bu telefon bence hak ediyor.
Valla kötü sana göre. O telefonları alanlara göre de bu telefon kötü. Sen şu an kendi göreceli düşünceni söylüyorsun. Adam donanım anlamında bu telefondan kat kat yüksek telefonu satıyor o fiyata mesela. Şimdi diceksiniz onlarda android var bunun kadar hızlı değil diye ama insanlar bunu görecek kadar seçici değil maalesef. Uygulamalar çok diyor herkeste var diyor özellikleri fazla diyor android alıyor. MS nin daha agrasif rakamlarla çıkması lazım piyasaya. Mesela şu telefona 800-850 dese bu fiyat üzerinden reklamlarını yapsa canavar gibi o zaman rekabet eder. Şu an bu telefonların satışının fazla olmayacağını düşünüyorum. 830 da 1100 yada 1000 tl olsaydı işte o zaman tam fiyatı derdim. Yapacak bir şey yok. Biz kaliteliyiz diyorlar wp de yeterli stabillikte çalışıyor diyorlar. Diyecek bir şey yok daha fazla :)

• Beğen
Tepkiler: bozokluht ve Rainesto
BelaMonte

BelaMonte

Üye
Vay arkadaş bi amiral gemi çıkmadı gitti :D

bozokluht

bozokluht

Üye
1.000 TL'ye çok kötü telefonlar satıldı. Bu telefon bence hak ediyor.
Çok kötü telefonların satılması bu fiyattan satılmasını haklı çıkarmaz. Şöyle 700 civarı bi fiyattan 830 da 950-1000 civarı bi fiyattan çıksa eyvallah ama 830'dan ucuza S800'lü telefonlar satılınca insan bi durup düşünüyor.
bknz.
bknz.
dışarıda daha da ucuza bulunabilir.En kötü WP istersen 1520 var 200 lira fazlaya (830'a göre)

Vel hasıl kelam 920 veya 925'i 730'a tercih ederim.

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi
silivriserdar

silivriserdar

Üye
500 tl dahi vermem. Bu telefona eksiklerini saymaya gerek yok herkes biliyor.

dakamon

dakamon

Üye
Bu telefonun hakkı bana göre 700-750 tl. Zenfone5 diye bir tel var. Asus kalitesi 2gb ram 5 inç ve 700 tl. Çoğu kişi gider bu gibi ürünleri alır. Ms nin bence fiyat politikasını tekrar değerlendirmesi lazım. En azından bizim ülkede. Bence bizim ülkeyi pek sallamıyorlar olsada olur olmasada. Ama önemsedikleri ülkelerde daha agresif fiyatlarla çıkabiliyorlar.

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
Victoria Şelalesi bu defa Lumia 735'i ağırlıyor.
Çita ile olan sahneye bayıldım :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi, skynet, ceza87 ve 1 kişi daha
Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Sizin telefonlarda böyle mi?