Tavsiye Lumia 1520 Ekran Değişimi

Sponsorlu Bağlantılar

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 1520 Ekran Değişimi
Merhaba arkadaşlar bugün Lumia 1520 telefonumu yaklaşık 5 santimlik mesafeden düşürdüm ve ekranı paramparça oldu. Acaba değişim yapmak için teknik servise mi vermeyelim yoksa herhangi bir telefoncuda mı yaptırmayalım ?

m542tf

m542tf

Üye
Merhaba arkadaşlar bugün Lumia 1520 telefonumu yaklaşık 5 santimlik mesafeden düşürdüm ve ekranı paramparça oldu. Acaba değişim yapmak için teknik servise mi vermeyelim yoksa herhangi bir telefoncuda mı yaptırmayalım ?
Öncelikle geçmiş olsun benimde l1520 ekran kırıldı ben teleserciste değiştirdim iyi iş çıkardılar açıkçası 462 tl verdim ama. En sağlamı bence servisin yapması.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle geçmiş olsun benimde l1520 ekran kırıldı ben teleserciste değiştirdim iyi iş çıkardılar açıkçası 462 tl verdim ama. En sağlamı bence servisin yapması.
Peki ne kadar sürede yaptılar ?

m542tf

m542tf

Üye
Peki fiyatı telefon onlara gidince mi belirliyorlar yoksa telefon açıp sorabiliyor muyum?
Oraya gidince belli oluyor. Asos mobile var bide oradan teklif almıştım ama arası 500 demişti. Bende teleserviste yaptırdım.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
Oraya gidince belli oluyor. Asos mobile var bide oradan teklif almıştım ama arası 500 demişti. Bende teleserviste yaptırdım.
O zaman ben pazartesi günü teleservise göndereyim inşallah lumia 720 de yaşadığım sıkıntıları yaşamam

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye
sizde boyle alçak bir mesafeden mi duşurdunuz ? Bu kadar kolay kırılıyor olmamalıydı.

dostum büyük geçmiş olsun da biraz tarif edermisşn nasıl o kadarcık bir yükseklikten düşüpte kırılabilir ki

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1 Cmdende Düşse Kırılır fakat Arkadaş Nereye Düşürdü Mühim Olan o Eğer Düşürdüğü Yerde Çıkıntılı Sıvrı Taşlar Varsa Normal.

m542tf

m542tf

Üye
sizde boyle alçak bir mesafeden mi duşurdunuz ? Bu kadar kolay kırılıyor olmamalıydı.

dostum büyük geçmiş olsun da biraz tarif edermisşn nasıl o kadarcık bir yükseklikten düşüpte kırılabilir ki
İki metreden ekran üstüne sağı solu değil direk ekran resmen kapaklandı mermere ekran tuz buz olmuştu.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
İki metreden ekran üstüne sağı solu değil direk ekran resmen kapaklandı mermere ekran tuz buz olmuştu.
Büyük İhtimalle Darbeyi Eşit Almadı Tek Bir Yönden Aldı Ekrana Yaydı ve Kırıldı OZ aman Normal

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende benim 1520 yi 3-4 gün önce yaklaşık 1.5 metreden yere düşürdüm ama en ufak bir çizik bile yok,çünkü üzerinde cüzdan kılıf vardı.arkadaşlar sizlere çok geçmiş olsun ama kılıf kullanmanın inanın çok faydası var.

• Beğen
Tepkiler: serinaga
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bende benim 1520 yi 3-4 gün önce yaklaşık 1.5 metreden yere düşürdüm ama en ufak bir çizik bile yok,çünkü üzerinde cüzdan kılıf vardı.arkadaşlar sizlere çok geçmiş olsun ama kılıf kullanmanın inanın çok faydası var.
Düşme Açısına Bağli İstersen Demirden Kılıf Kullan Yinede Dağilir :D

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
1 Cmdende Düşse Kırılır fakat Arkadaş Nereye Düşürdü Mühim Olan o Eğer Düşürdüğü Yerde Çıkıntılı Sıvrı Taşlar Varsa Normal.

Telefonun güç düğmesinin oradan düz masanın üzerine düştü ekranda örümcek ağı gibi bir şekil oluştu.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Telefonun güç düğmesinin oradan düz masanın üzerine düştü ekranda örümcek ağı gibi bir şekil oluştu.
Tamam İşte Direk Ekranın Kıyısına Denk Gelmiştir Normal Bişey Diğer Cihazlarida Ayni Şekilde Atın Anlarsınız Ayrıca 1520 Ağir Bir Cihaz Düşüncede Haliyle Yer Çekimi Daha Çok Etkiliyor ve Küt :)

-_SEFA_-

-_SEFA_-

Üye

büyük geçmiş olsun cidden kötü olmuş. ben de 4 defa cam koruma kırdım ancak ekranda şükür bişey yok. onarım sonrası kesinlikle cam koruma kullanmanızı tavsiye ederim.

flutewoddy

flutewoddy

Üye
    Konu Sahibi
büyük geçmiş olsun cidden kötü olmuş. ben de 4 defa cam koruma kırdım ancak ekranda şükür bişey yok. onarım sonrası kesinlikle cam koruma kullanmanızı tavsiye ederim.
Cam koruma ve sağlam bir kılıf alacağım. İnşallah teleservis doğru düzgün yapar.

shifty

Üye

Öncelikle geçmiş olsun. Ekranın kendisi mi kırıldı yoksa üstteki dokunmatik kısım mı kırıldı. Bende bir tane 625 bir tane de 1320 var ikisinin de dokunmatik kısmı kırık. Garantiye göndermeyi düşünüyordum ama o kadar para isterlerse hayatta göndermem.

Üst Alt