Lumia 1020 fiyatında İndirim !

Sponsorlu Bağlantılar

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
    Konu Sahibi
Lumia 1020 fiyatında İndirim !
Nokia’nın Windows Phone 8 işletim sistemli ve 41 mega piksellik PureView kameraya sahip akıllı telefonu Lumia 1020’nin fiyatında indirime gidildi.

Yüksek fiyatıyla dikkat çeken Nokia’nın 41 mega piksellik Windows Phone 8 işletim sistemli Lumia 1020 modeli ABD’de kontratlı 299 dolardan satılıyordu. AT&T ve Microsoft Lumia 1020’nin kontratlı satış düşürme kararı aldı. 2 yıl kontratlı 299 dolardan satılan Lumia 1020’nin 2 yıl kontratlı satış fiyatı 199 dolara düşürüldü.

Ayrıca Microsoft, Microsoft Store’dan satın alınan Nokia Lumia 1020’ler için kısa süreli bir kampanya başlattı. Microsoft Store’dan alınan Nokia Lumia 1020’lerle birlikte ekstra batarya ve deklanşör bulunan kılıf ücretsiz olarak veriyor. Microsoft bu hamlesiyle Nokia’yı satın almasını ardından pazardaki konumunu yükseltmek için agresif hamleler yapacağını tahmin etmek güç değil.

Mynet.com adresinde görüp aldım

daha önce paylaşıldı ise kusura bakmayın

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR

KcygtYsn

KcygtYsn

Üye
Nokia adı yerine microsoft kullanılmalı apple gibi

• Beğen
Tepkiler: omerbekiroqlu
By_Casparov

By_Casparov

Üye
şu cihazın kamerasını bizzat test etmek isterdm ama ülkemize seneye glir mi dersinz :D

smltrl

Üye
Nokia adı ile devam edilmeli kesinlikle

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Nokia adı ile devam edilmeli kesinlikle
bence tam tersi olmalı. tamam satışlar düşer ama belli bi süre inat yapıp devam ederlerse android seviyesine gelinebilir ama tabi zaman lazım. tabi o zamana kadar android nerelerde olur allah bilir. :D

smltrl

Üye
Windows un adını da microsoft olarak değiştirsin o zaman

katil_197

katil_197

Üye
ilk önce sistemi geliştirsinler ozaman satışlar duzelecektir

ka_za

ka_za

Üye
Microsoft üst segmente bukadar yuklenecegine orta ve alt segmente yonelse baslarda cok daha akillaca bişey yapmış olacak. Nokia fanları dışında s4 htc one gibi cihazlar varken kusura bakmayinda bu paralar zor verilir. Ama orta segmentte alternatif daha az nokia ordan baslayarak ilerlese daha kolay olur sanki

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
mesutcinik

mesutcinik

Üye
onu bunu bırakında 199 dolar kontrat da olsa süper fiyat gerçekten türkiyeye bir gelir 1900 lira...

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
bencede güzel bir fiyat ya süper

Hagios

Hagios

Üye
Tahmini olarak ne zaman Türkiye'de satılmaya başlanacak acaba?

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
400 lira trde olsa adalet?

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Teşekkürler haber için.

braayn

braayn

Üye
haber içn tşkler Türkiye'ye 2013'ün son çeyreğinde kasım aralık gibi gelir sanırım

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
teşekkürler

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
199 dolar bana çok az geldi.Tabi dışarda telefonlar kaça gidiyor hiç bilgim yok ama 199 dolar=400 tl demektir.Avrupada lumia'lar mı ucuz yoksa tüm telefonlar mı böyledir?

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
bu indirim almanya için geçerli mi acaba?

Üst Alt