LG KP500 HTC Tema Yükleme Resimli Anlatım

Sponsorlu Bağlantılar

Terry_000

Üye
tema değiştirdim. ancak ana menü siyah oldu. ne yaptıysam değişmiyor. başka tema falan yükledim. ve orjinal temayıda yedeklemedim. ne yapmam gerekiyor. varsa orjinal temanın linkini paylaşır mısınız ..............

FuRKaN-D

Üye
    Konu Sahibi
Profiline mesaj olarak yolladım bulabiliceğin linki

olalala

Üye
ya bnm usb driverlar yüklü değil nerden bulabilirim acil yardım

FuRKaN-D

Üye
    Konu Sahibi
Linkin içinde driverler mevcut

musti_55

Üye
Tel hıc acılmaz oldu :( yuklemede tam olarak herseyı yapdım
usb de sorun olusdu
download tmm upload tmm bı kere acıldı sıyah ekran ıle tekrar yukleyım duzelır belkı dedım sımdı hıc acılmıyor error tımeout occured during fela yazıyor tel gıttı mı?

DrBackhtery

DrBackhtery

Üye
Error during phone booting. diye bir hata veriyor bundan ilersine gidemiyorum yardımcı olursanız sevinirim .teşekkürler.

dd_tekin

Üye
ARKADAŞLAR İLLAHA BU ŞEKİLDE YAPMANIZA GEREK YOK...YOUTUBE A GİRİN STEP BY STEP INSHTALL IPHONE THEMES TO LG KP500 YAZIN ÇIKAN LİNKE GİRİN....SONRA ÇIKAN VİDEONUN ALT KISMINDA İKİNCİ PARÇASININ OLDUĞU PART2 LİNKİ MEVCUT BU KULLANICI sohai67692 üstüne doğru geldiğinizde mavi ışık alacak tıkladığınızda aşağı doğru açıldığını göreceksiniz......açılan yerdeki yazıyı kopyalayıp google transleate yapıştırıp çevirin....tabii orda bulunan 3 dosyayı da indirin.......sonrasını zaten arkadaşımız göstererek de anlatmış.....yine de takılan arkadaşlar yardım isterlerse msj atarlarsa yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiğince..................

--------------- Ekleme ---------------

ayrıca bu işlemlerin tamamı telefonun hafıza kartı sim kartı ve bataryası çıkartılmış olarak bilgisayara bağlayarak yapacağınız işlemler........................bilginize....

sabri92

Üye
ya ben her şeyi yaptım ama en son acıldığında yine eski tema sı oluyor ne yapmalıyım

FuRKaN-D

Üye
    Konu Sahibi
cust theme yi doğru olarak atmamışsınızdır

sabri92

Üye
hocam nasıl atmalıydım? anlattığın herseyi harfiyen yaptım ama ... :D

bi türlü olmadı :=)

hocam bi de v 10 f yi nasıl yükleyebilirim ? bş de türkçe mi?
bu arada paylaşımın için tşkler

FuRKaN-D

Üye
    Konu Sahibi
Eğer cust_theme yi doğru attığınızdan eminseniz cust_themenin içine gerekli dosyaları atmamışsınız demektir

LaRevolte

Üye
Yaptım ama sadece ana ekranı böyle oldu. Diğer hiçbir şeyde değişiklik olmadı. Onun için eski haline getirmek istiyorum. Yedeklememiştim de temayı, nasıl düzelteceğim? :/

FuRKaN-D

Üye
    Konu Sahibi
Neden yedeklemessiniz anlamıyorum kusura bakma orjinal dosyası bende yok

dd_tekin

Üye
lazımsa isteyene verebilirimm.....

FuRKaN-D

Üye
    Konu Sahibi
lazımsa isteyene verebilirimm.....
Eğer sende mevcutsa upload etmen çok iyi olur çünkü kimse yedeklememiş atarken.Herkez aynı sorunla karşı karşıya eğer sende orjinal Cust_Theme mevcutsa upload edersen çok memnun oluruz.

sekinardi

sekinardi

Üye
saoll yardımcı oldu :)

FuRKaN-D

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

oabco

Üye
Tema tamamen Türkçe mi?Türkçe ise yükleyecem de?

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:tşk:

Üst Alt