Lg g3 6.0 marshmallow stock rom yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

Kayserili11

Üye
Ben dun aksam yukledim telefona gercekten cok hizlandigini hissettim. Ve gecis animasyonlari cok hosuma gitti. Ama bir tek sorunum var yardimci oluraniz sevinirim. Kilit ekrarinda wp de gelen mesajlarda sadece 1 kisi mesaj attiysa kisi ve mesaj görünüyordu.fakat suan 1 kisiden olsa bile mesaj,mesaj görünmediği gibi gonderende yok
Whatsapp
......yeni mesan seklinde geliyor.bunun bir ayari olabileceğini dusundum yardim ederseniz sevinirim.

lord-21

Üye
Ben dun aksam yukledim telefona gercekten cok hizlandigini hissettim. Ve gecis animasyonlari cok hosuma gitti. Ama bir tek sorunum var yardimci oluraniz sevinirim. Kilit ekrarinda wp de gelen mesajlarda sadece 1 kisi mesaj attiysa kisi ve mesaj görünüyordu.fakat suan 1 kisiden olsa bile mesaj,mesaj görünmediği gibi gonderende yok
Whatsapp
......yeni mesan seklinde geliyor.bunun bir ayari olabileceğini dusundum yardim ederseniz sevinirim.
Ayarlar ses&bildirim kilit ekranı bölümünde yanlızca duyarlı olanları gizle seçeneği varsa gelen mesajlar vs yeni mesaj olarak görünür kontrol eder misin

Kayserili11

Üye
Ayarlar ses&bildirim kilit ekranı bölümünde yanlızca duyarlı olanları gizle seçeneği varsa gelen mesajlar vs yeni mesaj olarak görünür kontrol eder misin
Cok tesekkur ederim dediginiz yalnizca duyarli olanlari gizle tikliydi onu tum bildirimleri goster olarak ayarladim

spider_33

spider_33

Üye
Maalesef.com.android.phone islemi durduruldu hatasi aliorum guncellemeden sonra..yardimci olabilecek var mi

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Flash tool da normal formatımı seçtin

spider_33

spider_33

Üye
Ewt hocm verilr silinmesn die

HakanSeven12

HakanSeven12

Üye
Surum yukseltmesi yaparken temiz kurulum yapman gerekiyor maalesef

spider_33

spider_33

Üye
Tmm hocam

Trojan89

Trojan89

Üye
arkadaşlar, marshmallow başarılı olmuş gerçekten fakat artık download modu çalışmayacak, bilginiz olsun. Başka sürümlere geçmek veya custom rom yükleme işi sıkıntıya girecek.

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Beyler marshmallow da Super ram booster yada muadilleri çalışmıyor çalışmıyor acaba bendemi böyle yoksa diğer kullanan arkadaslardada böylemi ??? Birde ram temizleme çalışıyor ama task manager çalışmıyor bana lazım olan task manager

hayalet91

hayalet91

Üye
Arkadaşlar root atmak isteyen kingroot ile atabilir.
Üstelik telefonu kapatıp açınca root otomatik kalkıyor.
Anlayacağınız garantiye zarar gelmez.
Ben rootladim ve lucky patcher ile reklamları engelledim sonra telefonu kapatıp açtım. Hem root kalktı hem de reklamlar engellendi.
Rootlamamin en büyük sebebi de reklam engellemek
hocam ben kingoroot ile rootluyorum ama işe yaramıyor. üstüne üstlük kingo root u kaldıramıyorum. nası rootluycam bi yardım edin lütfen

KacakMazot

KacakMazot

Üye
hocam ben kingoroot ile rootluyorum ama işe yaramıyor. üstüne üstlük kingo root u kaldıramıyorum. nası rootluycam bi yardım edin lütfen
Dostum root şuan için pek bir ise yaramıyor. Root yapıyorsun ama bu kez bazı programlar donma yapıyor mecburen cihazı açıp kapatıyorsun öyle oluncada root gidiyor en başa dönüyorsun. Cihazımda kinroot yüklü olarak duruyor ama root yapmıyorum en azından stabil olarak çalışmaya başlayana kadar.
Eğer yinede root yapmak istiyorsan kingroot programından ayarlara gir Root uninstall seçeneğine tıkla sonra programı sil. Kendi sitesinden indir tekrar dene root olayını eminim bu kez olur.

hayalet91

hayalet91

Üye
Dostum root şuan için pek bir ise yaramıyor. Root yapıyorsun ama bu kez bazı programlar donma yapıyor mecburen cihazı açıp kapatıyorsun öyle oluncada root gidiyor en başa dönüyorsun. Cihazımda kinroot yüklü olarak duruyor ama root yapmıyorum en azından stabil olarak çalışmaya başlayana kadar.
Eğer yinede root yapmak istiyorsan kingroot programından ayarlara gir Root uninstall seçeneğine tıkla sonra programı sil. Kendi sitesinden indir tekrar dene root olayını eminim bu kez olur.
hocam cevap için teşekkürler. root işinden vazgeçtim ama programı kaldıramıyorum. kaldır seçeneği yok çok enteresan.
hocam cevap için teşekkürler. root işinden vazgeçtim ama programı kaldıramıyorum. kaldır seçeneği yok çok enteresan.
tamam hallettim programın içinden ayarlardan kaldırılıyormuş.

KacakMazot

KacakMazot

Üye
Sen söyleyince programı kaldırmak istedim bendede silinmedi :) ilginç halbuki bir önceki versiyonunu silip yeni versiyonu kurmuştum ama eskisini kaldırmıştım eminim garip bu kez kaldıramadım. Yapacak birşey yok kalsın artık bir köşede kendisini sistem dosyasına kaydetmiş pc ile yada dosya yöneticisi ile sistem dosyasına girip kaldırabilirsin diye düşünüyorum. İstersen bir dene ben silme gereksinimi düşünmedigim için sorun yok benden yana.

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Ayarlar-mobil sebekeler sekmesinden ağ moduna girip kapatabilirsiniz

Kayserili11

Üye
Birisi download mod calismayacak yazmis ben 5.0 a donmek istesem donemicek miyim ve ya android in yeni bir sürümü gelince flash tooldan flaslayamicak miyim?

Halit O.

Halit O.

Emekli Yönetici
Birisi download mod calismayacak yazmis ben 5.0 a donmek istesem donemicek miyim ve ya android in yeni bir sürümü gelince flash tooldan flaslayamicak miyim?
5.0'a döneceğini hiç sanmıyorum ama fazlasını bilemem:)

Trojan89

Trojan89

Üye
Evet ben söylemiştim, geri dönüş yok desem yeridir. Çok profesyonel isen anakart flahslamak ile rom değişikliği yaparsın.

Üst Alt