Korkunç Nissan Skyline GT-R Kazaları Mobiller girmesin :)

Sponsorlu Bağlantılar

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Korkunç Nissan Skyline GT-R Kazaları Mobiller girmesin :)
Japon teknolojisinin en son ve en kaliteli ürünlerinden bir kesit; Nissan! Ancak bazen ortaya anlamlı bir görüntü çıkarabilmek için dağılmış olan yapboz parçalarını birleştirmek gerekebilir.

Her teknolojinin olduğu gibi Nissan’ın da övünerek söz ettiği birçok ürünü var ancak bir tanesi var ki meslektaşları arasında parlayıp bir adım öne çıkmasını biliyor. Ancak dikkat edilmesi gerekense, birden fazla adım ileri çıktığı zaman burnuna bir kamyonun çarpabileceği! işte karşınızda birkaç adım fazla atıp hızını alamayan zavallı Nissan Skyline GT-R’ların sonu…

İngiltere’nin Stillington bölgesinde meydana gelen kazada bu görmüş olduğunuz 2009 model Nissan Skyline GT-R, hendeğe yuvarlandı. Aracın içerisinden sürücüyü çıkartabilmek için talihsiz Nissan’ın tavanı kesilmek zorundaydı.

Vancouver, Kanada’da gerçekleşen kazada 2009 model Nissan Skyline GT-R’ın sürücüsü hız yapmaktayken kontrolü kaybedince birkaç ATM makinasının bulunduğu bir platforma tırmandı. Aracın kaza güzergahı üzerinde bulunan şanslı, bir o kadar da dikkatli bayan aracın önünden son saniyede atlayarak uyanıklılığının meyvesini topladı ve hayatını kurtardı. Şans eseri, bu sonu son derece kötü bitebilecek kazayı kimse yaralanmadan atlatmayı başardı.

Sıradaki görüntülerimiz Houston, Teksas’tan! 23 Eylül 2009 tarihinde, aynı yıl içerisinde üretilmiş olan şanssız Nissan Skyline GT-R, önce bir elektrik direğine ardından da bir gazete standına çarptı. Kazanın nedeni olarak ise sıkışık trafik saati gösteriliyor.

New Hampshire’da yol almakta olan bir çekicinin arkasında görüntülenen bu 2009 Nissan Skyline GT-R, ne yazık ki taklalı bir kazaya kurban gitti.

Kaza gerçekleşmeden önce 2009 Nissan Skyline GT-R’ın direksiyon koltuğunda ünlü bir Filipinli aktör oturmaktaydı. Araçta bulunan koruması ve asistanı ile birlikte bir televizyon programının çekimlerinden dönerken tenha bir benzin istasyonunun yanında ki son derece keskin viraja kontrolsüz ve bir o kadar da hızlı giren sürücü, yoldan çıkarak bir sokak lambasına ve birkaç ağaca çarparak durabildi. Kendisi ve koruması şanslıydı, ancak ne yazık ki asistan hayatını kaybetti.

Sıradaki görüntümüz büyük ihtimalle şimdiye kadar gördüğümüz en korkunç Nissan Skyline GT-R kazası! Son derece yüksek hızlarda seyretmekteyken kafa kafaya kaza yapan 2009 GT-R’ın yolölçeri sadece 804 kilometreyi göstermekteydi!

Arizona, Phoenix bölgesidne gerçekleşen kaza gelmiş geçmiş en korkunç araba kazalarından birine benziyor açıkçası. Beyaz 2009 model Nissan Skyline GT-R’ı tanımak için bir büyüteç kullanmakta fayda var!

Sıradaki korkunç kazamız Miami’den. 2009 model Nissan GT-R, çok yüksek hızda bir ağaç ile yakın temasa geçiyor…

Bu 2010 model Nissan GT-R’ın yatmakta olduğu, Florida eyaletinde bulunan bir galeride neden alev aldığı bilinmese de çok yazık olduğunu söyleyerek yolumuza devam edeceğiz.

Teslimat kamyonunun şoförü aracı kamyonun kasasına bağlamayı unutunca 2010 model zavallı Nissan Skyline GT-R, Avustralya Queensland’de kamyonun arkasından düşerek yuvarlandı.

Tennessee’de meydana gelen olayda 2009 model Nissan Skyline GT-R, Nissan Skyline GT-R tarihindeki en korkunç kazalardan birine sahne oldu. Yüksek hızda kontrolü kaybederek kaza yapan aracın içerisinde bulunan kimse ciddi biçimde yaralanmadı!

Singapur’da rastlanan bu 2008 Nissan GT-R’a ne olduğuna dair tahmin yürütecek olursak, Godzilla’nın araçtan küçük bir pençe aldığını varsayabiliriz.

Konuyu nereye açsam bilemedim yöneticilerimiz iligili yere taşırsa sevinirim iyi forumlar. :)

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
nfs underground 2 deki en hızlı araba

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Benim favorim honda cvcdi o oyunda birde 106 gtı :ehe

avcitalip

avcitalip

Üye
kaza çok kötü birşey arabayı dikkatli kullanmak ve yerine göre hız yapmak gerekiyor ve virajlarda da arabanın fazla savrulmaması için viraja göre hızımızı belirlememiz gerekiyor :evet:

anlamadığım birşey var 2009 Modellere büyü mü yapılmış :ehe :zuhaha: genelde hep 2009 lar kaza yapmış çünkü :evet:

bu arada bu araç Nissan GT-R,Nissan Skyline GT-R farklı bir model her ne kadar kendilerini sevmesem de :)

• Beğen
Tepkiler: x-scarface

burakkk97

Üye
Dayanamadim girdim :) Eline saglik :)

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Rica ederim net paketim bitti diye içinizden küfretmeyin diye başlıkta belirttim :ehe

• Beğen
Tepkiler: BrainHacker
bycoo32

bycoo32

Üye
teşekkürler

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
:rica:

Van Hohenheim

Van Hohenheim

Üye
benim favorimde audi tt ydi

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
mobilim girdim canım arabalar haşat olmuşlar oncada para döküyorlar bu arabalara :)

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
nissan yamuru gibi :)

codblackops2

codblackops2

Üye
mobilim konuya girdim :utan :D son resimler hele çok kötü.ama favori arabalarımdandir gt-r . Taaa skylinedan geliyor :D

MrExpert

MrExpert

Üye
Bu araba 240bin € Buna insan kıyamaz :D

BrainHacker

BrainHacker

Üye
Insan gibi kullanan yokki :bilmm

MrTech

MrTech

Üye
Bu arabaya ben :kro2:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Ne sen yaşar :kro2:

• Beğen
x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: MrTech ve OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Yazık yahu ne hale gelmiş onlar öyle.

x-scarface

x-scarface

Üye
    Konu Sahibi
Aynen abi bizim komşununda vardı adam geçen sene kamyonun altına girmiş sizlere ömür.
Basınca gidiyormuşta basınca durmuyormuş diye biliyorum bu araç :bilmm

• Beğen

Üst Alt