Kore Üretimi Çakma S3 İmei Kodu

Konu, 'Android Cihaz Destek' kısmında IQT88 tarafından paylaşıldı. Okunma: 80864 | Cevaplanma: 26

1. Samsung Logosu içinde *#2013# yapıp tamam diyoruz we yine cihazı kapatıp açıyoruz. demişsin de ne demek istedin onu anlayamadım lütfen yardım edermisin

2. İmei numarası bulamadım sendiki sorunun aynisini yasiyorum fabrika ayarlarini yukledim nerden yukledim yuklemez olaydim

- - - Eklendi - - -

Acil yardim edebilir misiniz 3g de vardi goruntulu konusuyordum fakat simidi sebeke yok

- - - Eklendi - - -

Samsumg logosuda vardi simdi android yaziyor

3. format atmadanda çıkabilirdin adamın hesabından :)

4. arkadaşlar bende bir kore malı var ama hiçbir kod kabul etmior enginer mod u açılmıyor yardım edebilecek olan varmı ya acil

5. arkadaşlar bu ara manuel olarak bütün çin telefonlarına imei atılabiliyormuş. çoğu telefoncuda gördüm adamlar kodu girdikten sonra açılan bölümden imei yi girip, sizin dediğiniz gibi telefonu açıp kapatıyor ve işlem tamamlanıyor. bu kod hakkında bana yardımcı olabilecek biri var mi lütfen? bende telefon alım satım ve tamir işiyle ilgileniyorum , pc kablosu ile imei atabiliyorum. bunlar yüzünden iş yapamaz oldum. sorunca da birşey söylemiyorlar. yardım lütfen

- - - Eklendi - - -

6. *#2013# yi nereye yazcaz yardım edebilirmisin

7. Arkadaşlar bende vietnam malı tek simli arm işlemcili s3 var ankaradan almıştım ancak 1 hafta sonra kapandı imeiler yüzünden telefon bu kod dahil ne kadar internette ne kadar kod varsa hepsini denedim olmadı telefonculara götürdüm onların denediği kodlar da olmadı şansıma acayip bir s3 replikası çıktı telefonlar telefoncu kendi elindeki replika s3 e giriyor kodu tak engineer mod açılıyor benimkin de aynı kod çalışmıyor kodu arama ekranına giriyorum siliniyor kod herhangi bir ekran filan da açılmıyor defalarca denememe rağmen bir türlü engineer moda geçmiyor ürün root da olmuyor benimle aynı sorunu yaşamış ve çözmüş olan arkadaşlar Allah rızası için ne yapmam gerektiğini yada kendilerinin nerede nasıl imei attırdığını söylesin çok duacı olurum Allah aşkına bir yardım edin arkadaşlar lütfen

Yüklüyor...

Konu ile alakalı site aramaları:

1. replika s3 engineer mode

,
  2. s3 engineer mode açılmıyor

,
  3. s3 mini engineer mode açılmıyor

,
  4. s3 replika imei kodları,
  5. engineer mode s3 mini,
  6. replika s3 imei,
  7. engineer mon s3 mini kore