[Konami] Pro Evolution Soccer 2011 v1.00(0) Symbian^3 Signed

Sponsorlu Bağlantılar

muratcan1905

Üye
tavsiye ederim harika

apobaba1234

apobaba1234

Üye
çok güzel bi oyun yaaaaaaaaaaaa :D:kop:

mc_mfi

Üye
gerçketen güzelniş ama aklıma bişi takıldı sanki direk ipa formatını sis e çevirmişler bunun gibi şeylerin mümkün olmadığını biliyorum en azından bizim için siz ne dersiniz ölemi:hmmm

asyali_09

Üye
cok iyi teşekürler

ThebLue16

ThebLue16

Üye
gerçketen güzelniş ama aklıma bişi takıldı sanki direk ipa formatını sis e çevirmişler bunun gibi şeylerin mümkün olmadığını biliyorum en azından bizim için siz ne dersiniz ölemi:hmmm

banada öyle geldi tam ekran oynayamamamız bu yüzden herhalde madem çeviriyolar niye dungeon hunteri falan çevirmiyolar ki pes 11 de süper oyun ama :naughty:

aras248

aras248

Üye
başka bir siteye upload edermisiniz teşekkürler

calis84

calis84

Üye
Yine cok süper bir sunum, ellerine saglik

BASKANCIHAN

BASKANCIHAN

Üye
eline emeğine sağlık

deniz-17

deniz-17

Üye
:ehekahrolsun iphone yaşasın n8 hadi c7 sahipleride sevinsin

--------------- Ekleme ---------------

:ehekahrolsun iphone yaşasın n8 hadi c7 sahipleride sevinsin
elimde c7 var onada flash bellek takılıyo n8 kablosunu denedim oldu

--------------- Ekleme ---------------

ya tam ekran olayına bi çözüm lütfen

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
:tşk: aynen ya tam ekran olsa keşke rf10 u sildim oyunu oynayınca

by_oguz

by_oguz

Üye
teşekkürler ...

blackbird48

blackbird48

Üye
arkadaş senin sayende ıphone cu bi arkadaşın moralini yerle bir ettim sohbetimiz esnasında ıphone zırvasına 2011 çıktını söleyerek hava atmak istedi senin paylaşımın olan bu oyunu cihazımda gösterince ıphone cunun surat ıfadesi görülmeye değerdi hakketen eline sağlık

shadow_170

shadow_170

Üye
Ediz allah senden binbir kez razı olsun senin elini ayağını klavyeni öperim :D benim Vivaz da çalıştı oyun acayip mutlu oldum konunun başlığına yazabilirsin istersen vivaz-satio ve omnia hd de çalışır sanırım çok çok çok çok sağol

matrax-0052

Üye
Tşekkürler ..Böyle süper bi oyun yapmış ama yarım ekranda çalışıyor nasıl bi zihniyet bu yaa.Hemen güncelleme çıkarıp düzelt şunu konami..

shadow_170

shadow_170

Üye
ya herkes yarım ekran diyo fakat sadece 1 cm felan açık kalıyo bende yarım değil göze batmıyo hiç yani

Ediz Yiğit

Ediz Yiğit

Üye
    Konu Sahibi
Oyunun tam ekran olmamasının sebebi iPhone'dan port edilmiş olması ( ), oyun ve program yapım firmaları (Konami vb gibi) eğer bekledikleri satış ilgisini görürse ilerki zamanda içerik artabilir.

deniz-17

deniz-17

Üye
Oyunun tam ekran olmamasının sebebi iPhone'dan port edilmiş olması ( ), oyun ve program yapım firmaları (Konami vb gibi) eğer bekledikleri satış ilgisini görürse ilerki zamanda içerik artabilir.
eee sonuç:hmmm tam ekran olurmu

apobaba1234

apobaba1234

Üye
Hayır

deniz-17

deniz-17

Üye
nasıl hayır geliştirme olmazmı

Üst Alt