[Konami] Pro Evolution Soccer 2010 5800!!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Salih Baba™

Salih Baba™

Üye

böyle bir şey çıkıyor ve ileriye gidilmiyor telefon 5800

--------------- Ekleme ---------------

Nasıl yaptım bilmiyorum ama daha demin olmuyordu şimdi oldu:D

Oyunu çalıştıramayanlar için söylüyorum Menü-Ayarlar-Uyg.Yöneticisi-Yüklü Uygulamlr.-Yüklediğiniz Oyunun Adı-Seçenekler-Süit Ayarları-Ekran Üstü Klavye-Kapalı
Yardım için sağol mert bende 5800 yok ondan çaresiz kalmıştım ama dediklerin mantıklı geldi sorunu olanlar bu yolu denesin...:D

byrahim

Üye
teşekkürler

suleyman2222

Üye
çok güzelll

c0mb0

Üye
Oyunu çalıştıramayanlar için söylüyorum Menü-Ayarlar-Uyg.Yöneticisi-Yüklü Uygulamlr.-Yüklediğiniz Oyunun Adı-Seçenekler-Süit Ayarları-Ekran Üstü Klavye-Kapalı

Dedeğin gibi zaten kapalı fakat hala aynı görüntü cıkıyor.

mustyless

Üye
sağol

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
teşekkürler......

dedemgeldi

Üye
evet dediğiniz yer kapalı zaten :(

petrucci82

petrucci82

Üye
Salih Baba™;1923213' Alıntı:
Yardım için sağol mert bende 5800 yok ondan çaresiz kalmıştım ama dediklerin mantıklı geldi sorunu olanlar bu yolu denesin...:D
aleti yan çevir..bu uyarı bazı uygulamalarda çıkıyor..çıkan resimde bunu anlatmaya çalışıyor:)

aayhan36

Üye
ıphone da pes2010 ve nfs shıft ı gördüm 5800 dan anında soğudum pes2010 u 5800 a indirdim ama ıphone dan sonra hiç bir tat alamadım.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
saolasın

evren01

evren01

Üye
emegine saglık

47eren47

Üye
teşekkür

0bonibon0

Üye
teşekkürler fakat samsunglarda olmuyomu

yumameda

Üye
pes in telefon oyunları hiç iyi olmamıştı zaten

emre1802

Üye
dostum elıne sağlık ama oyunu yukledım ekranda yatay ve dikey seçeneklerı cıktı oyle kalıyor bırsey secemıyorum yatay ve dıkey yapıyorum teli olmuyor 5800 var

COKOPRENSSS

Üye
telı yan cevir acılır..ama sarmaz soylıyım
:)

[DeathstorM]

[DeathstorM]

Üye
Teşekkürler...

by-selo

Üye
Bi telefon gösteriyor üstünde X var. Bide klavyeli gösteriyor üstünde tik işareti var öle donup kalıyor.

efsane göztepe

Üye
telefona nasil yüklenio pes

telefona nasil kuruluyoır

Lacrymosa

Üye
telefona nasil yüklenio pes

telefona nasil kuruluyoır

Oyunun dosyasını telefona atıyorsun ve telefondan o dosyayı çalıştırıyorsun bu kadar.

Bi telefon gösteriyor üstünde X var. Bide klavyeli gösteriyor üstünde tik işareti var öle donup kalıyor.

Telefonu yan çevirin diyor. :)

Telefonu yatay konuma getirin. Sensörler açık olmalı. Sensör çalışmama gibi bir durum yaparsa, telefonu kapama düğmesine basın. Açılan menüden telefonu kilitleyip kilidi tekrar açın. Sensör devreye girer.

Üst Alt