Kies yükleme sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

06goldenq

Üye
    Konu Sahibi
Kies yükleme sorunu
Hafta sonu samsung wave ve bir tane de monte aldım. İkisininde içinden kies program cd leri çıktı. Ama 2 gündür yüklemeye çalışıyorum aşağıdaki "kurulum işlemi iptal edildi" mesajı çıkıyor ve yüklenmiyor. sistem gereksinimlerinin hepsi pc de mevcut olmasına rağmen bu hatayı anlayamadım. daha önce başına gelen veya çözümü bilen arkadaşların yardımını rica ediyorum.

--------------- Ekleme ---------------

bu konu hakkında bilgisi olan yokmu?

bu konu hakkında bilgisi olan yokmu?

ay_dino

Üye
bende de aynı sorun var bir türlü çözüm üretemedik...bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

bilginaksoy

Üye
bende arkadasım hep cd hemde pc den yukleyemedım bende ıkı gundur urasıyorum

ceycey111

ceycey111

Üye
Bu Konuda Bilgisi olan Yokmu ?

selinnil

Üye
demekki herkesde aynı sorun var... 2.cd takılı ama 2 cd tak dio.. ah bu samsung alalnın ben !!!

ahmetgiray

Üye
arkaşlar yarım saattir bende uğraşıyorum ki hala uğraşıyorum.ikinci cdyi takın dediğinde takıyorum fakat yükleme yüzdesi o olarak duruyodu baktım ilerleme olmuyor tekrar 1. cdyi taktım ve suan yükleme yüzde 12 ye kadar geldi.eğer sizdede sorun buysa deniyebilrsiniz.umarım yardımcı olur

kol@j

kol@j

Üye
bu konudan hiç anlamam ama aklıma geleni söyleyeyim...

programı cd den değil de internetten indirerek... kurabilme imkanı varsa öyle deneyin...
belki bir şey olur....
ön kapıdan uğraşmışsınız bakalım arkada kapı var mı?

hayırlı maxicepler

ahmetgiray

Üye
arkadaşlar ben dediğim şekilde yüklemeyi başardım.deneyecek olanlara başarılar

okanssss

Üye
internetten yükleyince önce dotnetfx office2007cab dosyası falan yüklyor önce windowsun temp directory sine. sonra download tamamen bittikten sonra dosyaları kurmaya başlıyor. ama maalesef gerizekalı program kendi indirdiği dosyaları kabul etmiyo..windows uyg. değildir diyo... sonrada kurulum başarısız deyip kapanıyor... kafayı yeyicem. sırf bu yüzden windows baştan kurduk. sorun gene aynı. hatta o temp klasötründeki dosyaları kopyalayıp manuel biz kuralım dedik gene olmadı. YARDIM EDEN YOKMU ?

cerol58

Üye
Okan kardeş bende de aynı sorun oldu.. internetten " dotnetfx35_x86.exe " dosyasını bul ve indir.sonra kurulum yaparken soruyor onar yap. sonra da tekrar Kies programını kur.Eminim çalışır.

fix_355

Üye
internetten yükleyince önce dotnetfx office2007cab dosyası falan yüklyor önce windowsun temp directory sine. sonra download tamamen bittikten sonra dosyaları kurmaya başlıyor. ama maalesef gerizekalı program kendi indirdiği dosyaları kabul etmiyo..windows uyg. değildir diyo... sonrada kurulum başarısız deyip kapanıyor... kafayı yeyicem. sırf bu yüzden windows baştan kurduk. sorun gene aynı. hatta o temp klasötründeki dosyaları kopyalayıp manuel biz kuralım dedik gene olmadı. YARDIM EDEN YOKMU ?

Bendede aynı hata var bi cözüm bulan varmıı

Yardım

bendede aynı problem var bi çözüm bulan vrmı

eduyuksel

Üye
Hiçbir sorun yok gayet güzel kuruluyor hata yapıyor arkadaşlar sanırım

aryscat

aryscat

Üye
kies açılınca main stage hatası veriyor... çözümünü bilen varmı arkadaşlar...???

ceycey111

ceycey111

Üye
kimse bulamadımı çözüm

fullcontact

Üye
Benim kurulum sırasında karşılaştığım sorun ve çözümüm şöyle arkadaşlar;
Programı kurmak istediğimde

resimdeki gibi ekranda wmfdist11-windowsxp-x86-enu.cab yazısı 1-2 dk bekledikten sonra kurulum iptal edildi uyarısı alıyordum. wmfdist11 dosyasını bulup kurduktan sonra kies sorunsuz kuruldu.
wmfdist11 dosyasını şuradan indirdim
(Not:virüs taramasından geçirdim)
İşletim sistemi: XP Pro
Belki birilerinin işine yarar.

burtiburak06

Üye
'' dotnetfx35_x86.exe " arkadaşım bunuda yukledim gene aynı şey çıkıyor kurulum iptal edildi dio kapanıyoo :S

southbluee

Üye
arkdaşlar bendede aynı sorun var bi türlü çözemedim internetten de yükledm yazanlarıda yükledm olmadı vamı başka bi çaresi delirmek üzereyim!!!!

southbluee

Üye
kafayı yemek üzereyim bendede var aynı sorun...

metallicem

Üye
arkadaşlar samsun kies i internetten indirn kurun orda günceli var ve hiç bi problem olmadan kuruluyo ve kullanılıyor

dark1907

Üye
bu kies ne işe yarıyor arkadaşlar ?
ben yükledim fakat tıklayınca fatal error hatasını veriyor bağlantı kurmadım hiç ne işe yarıyo

Üst Alt