Kesinleşmiş İphone 4 fiyatları!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
blackofday

blackofday

Üye
    Konu Sahibi
Kesinleşmiş İphone 4 fiyatları!
Arkadaşlar Turkcell ve Vodafone nun fiyatları açıklamasına saatler kala Best Buy telefonun fiyat bilgilerini vererek bu gece 00:00 itibariyle satışının başlicanı duyurdu.İşte açıklanan fiyatlar;

İphone 4 16 gb.................1589 tl
iphone 4 32 gb.................1879 tl

Bonus : 5+3 taksit
Maximum : 5+3 taksit
World : 5 taksit
Axess :10 taksit
Advantage : 5 taksit

Hadi hayırlı olsun...

• Beğen
Tepkiler: SavinMe, TuRkiShCowboy, atakax ve 1 kişi daha

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Hocam pahalı ya bu özelliklerde bu fiyatlara bakınca Samsung Wave sudan ucuz valla.

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Çok pahalı ne zamana iner orası da soru işareti |-) :s

blackofday

blackofday

Üye
    Konu Sahibi
İnsanlar 2700-2800 gibi fiyatlar beklediği için genel bi sevinç hali hakim :) Bu fiyatlara bakıldığında beklenenden düşükte olsa satılan 88 ülke içindeki en pahalı fiyat.

murateroglu

murateroglu

Üye
beyler bence bunada şükür 2800 nerde 1589 nerde

TuRkiShCowboy

TuRkiShCowboy

Emekli Yönetici
Fiyat çok iyi yahu :oke:

Eksik var baya, ilerisi için düşünülebilir ...

Lacoste

Lacoste

Üye
iyi fiyat bnce

atakax

atakax

Üye
fiyat tartısılmaz süper geldi benim tahminim 1700 civarı olur 16 gb diyordum çok iyimsersin diyorlardı 2700 e getirince gold hayal kırıklıgı olmustu herkeste şimdi bu fiyatları görünce çok büyük bir sevinç oldu :D

kumuks

Üye
fiyatlar harika bence..bende 2500 civarı olur diyordum.bu cihaz internetsiz pek işe yaramaz.mutlaka bir operatörden almalı..en uygunu da vodafon görünüyor şu ana kadar yapılan açıklamalara bakılırsa..ben yarın almayı düşünüyorum :)

eraysezgin

Üye
turkcell de iphone fiyatlarını açıklamış uzerinden. bana uygun geldi valla.

muratgezgin1

Üye
turkcell de iphone fiyatlarını açıklamış uzerinden. bana uygun geldi valla.

turkcell kendi koymuş zaten daha ayrıntılı yazıyor. ahh iphone ahh benim olacaksın :)

musti09500

musti09500

Üye
bazı arkadaşlar bu telefonu 2500 den satın aldı 1500 bence süperrr

HALKBANK

HALKBANK

Üye
İphone 4 alacağımdan dolayı iphone 3gs telefonumu çok temiz olmasına rağmen 1.000.-TL"ye satıyorum ilgilenen arkadaslar için tlf no 532 6410747

elizkundura

elizkundura

Üye
arkadaşım 3 gs turkcceldan oda tanıdıdk akraba diye 16 gb 1350 tl ya aldı 1589 bence buana bakarsak cok uygun ama ne olursa olsun bir telefona 1000 tl üzerinde para vermek akıl karı deil

NoDisconnet

NoDisconnet

Üye
bende aldım valla süper anten sorunu fazla sorun deil benim için.32 gb aldım.
mini paket aldım türkcellden

ankara85

Üye
ben bu paraya araba alırım bee, 5800 neyime yetmezz..

ayseduran

Üye
Ben 3g kampanyasından almamıştım ama bu defa alıcam galiba , ama vodofone falan almam, kendimi bildim bileli turkcelldeyim, başka hat kullanmam, kontralı fiyatlarıda gayet uygun geldi bana, o faturayı zaten ödüyorum, telefon yanına kar:)

caner90

caner90

Üye
gzl tel ama biraz pahallı

sevimdemirci

Üye
bence fiyat gayet uygun, zaten fatura ödüyoruz, turkcellin kampanyasından alınca pek bi fark çıkmıyor cebimden, bu şartlarda kesin alırım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt