Kedi mi Köpek mi ??

Sponsorlu Bağlantılar

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Kedi mi Köpek mi ??
apartmanda beslemek için kedi mi ? yoksa köpek mi ? daha iyi tercih olur ?

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Kedi daha iyi bir tercih olur. Köpek sıkılır, bunalır evin içinde.. Kedi gene idare eder

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yani.. kedi gene evde kumu bulur bırakır oraya :D Köpeği çıkarmazsan dışarı evin vay haline :D Kedide her yeri tırmalar ama

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Yani.. kedi gene evde kumu bulur bırakır oraya :D Köpeği çıkarmazsan dışarı evin vay haline :D Kedide her yeri tırmalar ama

evet bide köpeklere tuvalet eğitimi vermekte uzun sürüyor. eğitene kadar evin halini düşünemiyorum :ehe
bana tatlı, sahibine bağlı bir kedi türü söyler misin :ehe

----------Eklendi @ 17:23:23 ---------- Yazıldı @ 17:09:38 ----------

iran kedisi almaya karar verdim sence nasıl ?

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
kedi daha iyidir kopege eziyet olur apartmanda beslemek hem kediyi disari cikarip gezdirme gibi bir durum yok ayrica kopek evde kotu kokar kedi kotu kokmaz ----------Eklendi @ 17:32:37 ---------- Yazıldı @ 17:29:23 ----------
evet bide köpeklere tuvalet eğitimi vermekte uzun sürüyor. eğitene kadar evin halini düşünemiyorum :ehe bana tatlı, sahibine bağlı bir kedi türü söyler misin :ehe ----------Eklendi @ 17:23:23 ---------- Yazıldı @ 17:09:38 ---------- iran kedisi almaya karar verdim sence nasıl ?
hmm iyidir iran kedisi bir de barinaktan al petshoptan alma barinaktakilerin sevgiye daha cok ihtiyaclari var gerci orda iran kedisi bulamazsin

Lenneth

Üye
Kedi

Kingmortall

Kingmortall

Üye
van kedisi

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
apartman için uygun bi köpek buldum da buda kız köpeği gibi erkeğe gider mi bilmem. yahşi cazibe dizisinde sarışın kızın köpeği paris :ehe Yorkshire Terrier

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Köpek dediğin büyük olur ya :D

Samsun55''

Samsun55''

Üye
Kedi

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
bide golden var. golden ları çok seviyorum aslında ama büyüdükleri zaman napıcam bilmiyorum, fazla büyümeyen köpek istiyorum :ehe
bide şu tuvalet derdi var ya .s kediler daha iyi gibi hem tuvalet derdi yok hem küçükler. aslında köpekleri daha çok seviyorum da napalım.

----------Eklendi @ 19:03:00 ---------- Yazıldı @ 18:57:46 ----------

Köpek dediğin büyük olur ya :D

evet ama apartmanda beslicem napalım. bide apartmandakiler şikayet felan ederse..:ehe zaten köpek olursa ben onu her gün gezdiririm 2-3 saat olmadı 4-5 saat :ehe ama geri kalan saatler evde durur mu ki :ehe

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Daha bunun çiftleşme dönemleri olacak o daha fena :D:D

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Her ikisini de besleye bilirisn köpek dışarda kedi evin içinde olur.

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
1,5 yaşındaki iran kedisi var alsam mı kararsızım. yaşı fazla büyük gibi bana alışır mı ? :hmmm aslında yavru istiyordum ama neyse.. bakalım.

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
iran kedisi var mı dır ?
sanmam onlar cins kedi cunku ama cok tatli seyler oluyo dusunsene annesi olmus kucuk yavru kedi aldigini sevgi verirsin falan bakarsin ona orada sevgiye ihtiyaci olan o kadar cok hayvan oluyo ki off nasil anlattim yalniz ya bence pet shop tan alma

N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
sanmam onlar cins kedi cunku ama cok tatli seyler oluyo dusunsene annesi olmus kucuk yavru kedi aldigini sevgi verirsin falan bakarsin ona orada sevgiye ihtiyaci olan o kadar cok hayvan oluyo ki off nasil anlattim yalniz ya bence pet shop tan alma

kedilerin içinde bir tek iran kedisi hoşuma gidiyo :ehe

----------Eklendi @ 19:42:46 ---------- Yazıldı @ 19:39:00 ----------

pelın_

ikiside diyil:O)

Üst Alt