karşı tarafa numara yerine istediğini yazmak!!

Sponsorlu Bağlantılar

huzun34

Üye
    Konu Sahibi
karşı tarafa numara yerine istediğini yazmak!!
Arkadaşlar msj gönderirken karşı taraf kendi numaramız yerine istediğimiz bir numara yada isim yazabilcemiz bir program varmıdır acaba bi arkadasım bana yapmıstı ama nettenmi bole programlamı bilmiyorum varsa böyle bişey paylaşırsanız çok sevinirim...

notend

Üye
istersen bide karşı taraf ödesin konuşma ücretini haberi olmadan:D
Kardeşim mantıklı olmayan şeyler istiyosunuz
vodafone dan veya diğer operatörlerden bile cebe arama geldiğinde numara yazıyor vodafone yazmıyor
istediğin şey sence akla uygun mu

YsF_90

YsF_90

Üye
senin arkadaşının sana yaptığı internet üzerinden sms alınıyor ücretli olarak orada istediğin ismi veya numarayı kullanabiliyorsun ama mevcut telefon şebekeleri ile böyle bişey mümkün değil.

tlgcn38

tlgcn38

Üye
aga amaç ne :D

quest2

Üye
böyle bişi yapılabiliyor internet üzerinden.. ücretli olduğunu biliyorum ama nasıl yapıldığını bilmiyorum..

sedat_17

sedat_17

Üye
Ya ne gerk var :)

heinrich

Üye
adam bir sey sormus bilmiyorsan ne ot yemeye yaziyorsun adam arkadsim yapti diyor vede oluyor biri benim nuramala beni ariyor benim numaramla ambulansi ariyor tabi benim nuramla derken karsida benim nuramam görunuyor oysa gercekte ben o saate ne anbulansi nede baska bir yeri aradim mumkun uzun ugras sonucu buldum bazi telefonlarda feste nummer eingeben özelligi var oraya yazdiginiz nura siz nereyi arasaniz karsida o numara cikiyor o olmaz diyen arkads arim bak istersen seni cumhur baskanin nurasini bile cikarttieririm denemesi bedva

• Beğen
Tepkiler: öz72
Fir@T90

Fir@T90

Üye
Evet internetten de yapabiliyorsun programıda var bikaç ay önce kullandım ama şuan bende hatırlamıyorum bulduğum an yazarım.
Vodafone un bile numarası çıkıyor diyen arkadaş bilmiyorsun bari olmadığını söyleyip boş konuşma emniyettin numarası neden çıkmıyor?
Ne gerek var diyen arkadaşlar sana göre olmayabilir başkasına göre çok lazımdır faydanız yok boşuna yer işgal ediyorsunuz.

öz72

Üye
Gereksiz diyen arkadaşlara insanlar ihtiyaç duyuyorki gsm operotörleri bu farkli numara hizmetini sağlamaya başladi ben kartvizitte kullanmaya başladim (sigortaciyim) gecenin biryarisi kaza yapip rapor nasil tutulur diye arayan insanlar var bu ülkede!

babaaamet

babaaamet

Üye
kırıcı olmayalım arkadaşlar lütfen.saygı sevgi çerçevesinde herşey hallolur yav.

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
Daha önce internet üzerinden bunu yapmıştım :D Flash SMS tarzı uygulamalarda istediğin özellik oluyor bazen ama ben çalıştıramadım daha :(

rec_26

Üye
dediğin doğru kardeş istediğin numara veya isim olarak mesaj yollayabilirsin

Silinen Üye 2381601

Kapalı Hesap
Bunu kötü amaçlarla kullanmak yasalara aykırıdır. Mesela polisi bu yöntemle arayıp dalga geçerseniz. Sizin gerçek numaranızı 1 saniyede bulurlar.

HakanLJ

HakanLJ

Üye
internet uzerinde belirli siteler uzerinden yapiliyor sms satin aliyorsun sayisina gore fiyat veriyorsun ben 1500 sms i 17.5$ a almistim bundan 2 yil once ko pvp server icin uyelere mesaj atmak icin ama unuttum hala ihtiyac varsa arastirir bulurum tekrardan pm yoluyla ulas hocam

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Türk telekomun sitesinde var öyle kursta görmüştüm hatta belli gün ve saat yazıyorsun o zaman gelince mesaj gidiyor karşı tarafa :sirit:

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Usta bu konunun ücretsizi olmaz.sakın denememeni tavsiye ediyorum :sirit:

HakanLJ

HakanLJ

Üye
Usta bu konunun ücretsizi olmaz.sakın denememeni tavsiye ediyorum :sirit:
bilgim var hocam ucretli olarak kullanmistim senden once konuya cevap yazmistim dikkat ettiysen ama sordum sadece oyle ben baska bir siteden almistim 1500 sms

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
Kb kardeş unutmuşum üst yorumu.
Aslında google playde bi program olsa güzel olur ücreti kullanılan numara üzerinden kesilen

HakanLJ

HakanLJ

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail