Kars çoban köpeği resimleri

Konu, 'Belgesel' kısmında yasirarslan tarafından paylaşıldı. Okunma: 139617 | Cevaplanma: 37

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Omayra abla Türkiye de yetişen hayvanları yazdı benim ode ilgimi "kars köpeği" çekti.....
    < Resmi açmak için tıklayın >

Bu fotoğraf "www.turkkarabas.com sitesinden alınmıştır. Foto: Dr. Orhan YILMAZ"

zaza ve burhanasık bunu beğendi.
  2. bunları kurtlar koyunlar arasında farketmiyodur
  3. Kameraya Zor Sıhmış
  4. Nasıl Eğitildi Bu Yahu
  5. Çok güzel bir anım var bu cins köpekle birden onu hatırladım :)
  6. gerçeğinide gördüm çok cana yakın köpekler:)
  7. çok iri.......
  8. abi bu sülaneni bile korur
  9. çok büyük herhalde 1 kişinin 1 haftada yediğini bu bi günde yer
  10. acayip büyükler yaaa
  11. karslıyım ve azeriyim ve bu köpeklerden bizim ailedede var ve o köpeklere gudik deriz...

yaaa köyümü özzzllleeeeddddiiiiim
  12. Evet hatırladım benim açtığım konuda da resmi vardı. Ben de araştırırken çok ilgimi çekmişti iriliği :)
  13. Herkese merhaba,
    En yukarıdaki mesajda görülen ve üye YasirArslan tarafından 13.Mayıs-2008 tarihinde, saat 14.04 de yayımlanan mesajdaki 2. fotoğraf şahsım tarafından çekilmiştir.

Bu mesajdaki 2. fotoğraf www.turkkarabas.com sitemin, Kars Çoban Köpeği sayfasında da mevcuttur. Bu fotoğrafın çekildiği gün ve yerde devamı olan diğer fotoğrafları da göstererk, bunu ispat edebilirim. Fotoğrafın altına, "www.turkkarabas.com sitesinden alınmıştır. Foto: Dr. Orhan YILMAZ" şeklinde bir not düşmenizi rica ederim. Bundan sonra yayımlayacağınız mesajlarda da fotoğrafın kaynağını belirtmeniz, sizi küçültmez, bilakis yüzeltir. Kaynağını göstermeden ve izin almadan bana ait bir fotoğrafı kullanmanız, en hafif tabiri ile hırsızlıktır. Lütfen fotoğrafın altına kaynağını yazınız. Bilimsel ve etik ahlak bunu gerektirir.

Selamlarımla
    Dr. Orhan YILMAZ

Not: Forum yönetimine de konuyu "Şikayet et" düğmesi ile bildirmiştim. Forum yönetimi, fotoğrafın altına gerekli notu ekledi. Kendilerine gösterdikleri bu anlayış ve hassasiyet için teşekkür ederim.
  14. çok iri bir cins olmalı:hmmm
  15. hey maşallah ne köpekmiş be
  16. Ben de karslıyım bea :D bu kopekden bende de var :D
  17. köpekleri çok severim korkmam hiç birinden ama bundan tırsarım ben kocaman
  18. off süpermiş :oke:
  19. Maşallahh
  20. Bayağı Gelişmiş Bi canlı
Yüklüyor...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.