İzlediğiniz Son Film(ler) ve Yorumlarınız (Spoiler Kullanın)

Sponsorlu Bağlantılar

Amarus

Amarus

Üye
Raid ve Raid: Redemption çoğu serilerde daha doğrusu 2 filmden oluşan filmlerde ilki 2.cisinden çoğu zaman iyi olur ancak bu öyle değil 2.si ilk filmden iyi bundan emin olabilirsiniz,ayrıca artık çakma sahneleriyle doğru dürüst bir aksiyon filmini izlemek isteyenler kaçırmasın aksiyonun dibine vurabilirsiniz keyifli seyirler.

0MG90

0MG90

Üye
The Wolverine
2. film ve yine harika :D Neden şimdiye kadar izlememişim şaştım, senaryoyu mükemmel bağlamışlar devamı Geçmiş Günler Gelecek'de devam ediyor.Oyuncular yine iyi seçilmiş. Film müziklerine hayran kaldım, indirmem lazım. Kesinlikle izleyin.

• Beğen
Tepkiler: -Börteçine-
ismail

ismail

Üye
The Wolverine
2. film ve yine harika :D Neden şimdiye kadar izlememişim şaştım, senaryoyu mükemmel bağlamışlar devamı Geçmiş Günler Gelecek'de devam ediyor.Oyuncular yine iyi seçilmiş. Film müziklerine hayran kaldım, indirmem lazım. Kesinlikle izleyin.
geçmiş günler gelecekte güzel :)

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
ismail

ismail

Üye
  • Beğen
0MG90

0MG90

Üye
sende filmin sonunu izlemeynlerden misin yoksa izleyenlerden misin :) en sonunda
İçeriği görebilmek için Giriş yap veya üye ol.
Yok en son Wolverine uyanıp herkesi görüyordu okulda sonra profesörün yanına gidip söylüyordu neler oldu diye profesörde diyordu anlatacak çok şey var diye ordan sonra kapadım devam mı ediyordu :D

• Beğen
ismail

ismail

Üye
Yok en son Wolverine uyanıp herkesi görüyordu okulda sonra profesörün yanına gidip söylüyordu neler oldu diye profesörde diyordu anlatacak çok şey var diye ordan sonra kapadım devam mı ediyordu :D
evet dediğim kısım var :)

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
evet dediğim kısım var :)
Türkçe dublaj çıksın yeniden izlerim:)Göster Gününü 1-2
Gerçek süper kahraman filmi budur :D ilk filmi baya bi komikti, hem komedi dolu hem aksiyon kesinlikle izlemelisiniz. 2. Filmi ilk filmi kadar iyi olmasada sonlara doğru komedi ve aksiyon vardı, umarım 3. Filmide çıkar. Şimdiye kadar izlemediyseniz kesinlikle izleyin.

• Beğen
Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
Türkçe dublaj çıksın yeniden izlerim:)Göster Gününü 1-2
Gerçek süper kahraman filmi budur :D ilk filmi baya bi komikti, hem komedi dolu hem aksiyon kesinlikle izlemelisiniz. 2. Filmi ilk filmi kadar iyi olmasada sonlara doğru komedi ve aksiyon vardı, umarım 3. Filmide çıkar. Şimdiye kadar izlemediyseniz kesinlikle izleyin.
Hit girl mükemmeldi :D

ANIL

ANIL

Admin
Noah (Nuh: Büyük Tufan)

Vakti olan izleyebilir film kötü değil.

Enpatsu Shakugan

Enpatsu Shakugan

Üye
sağ salim 2 :D

messevim

messevim

Üye
Dhoom 1 ve Dhoom 2.

Dhoom 2 Dhoom 1 e oranla daha güzel.

ama her ikisindede beklentiniz yüksek olmasın.. hint filmeliridir kendileri

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Table 21 kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim ;)

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Jonny Deppin yeni filmi evrimi izleyin 8/10 puan veriyorum ismini yanlış yazmış olabilirim :D

0MG90

0MG90

Üye
American Hustle
Bazı yerleri gerçek hikaye imiş. Film iyi sayılır oyuncuları falanda ama beni sarmadı, zorla izledim gibi bir şey. Boş vaktinizde izleyin.

Muppets Aranıyor
Sonlara doğru iyiydi. İlk filme göre biraz kötüydü ama şarkılarla kurtardılar.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
skyfall

konu biraz saçma olsada güzel sahneler vardı.

ANIL

ANIL

Admin
Stuck in Love

İsteyen izlesin kötü değil :D

mürteza16

mürteza16

Üye
Fakir Milyoner

Güzel bir eski türk filmi :D

Üst Alt