İşte Firefox OS! (Resimlerle)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
    Konu Sahibi
İşte Firefox OS! (Resimlerle)

Herkesin merakla beklediği Firefox işletim sisteminden gelen görüntüler..

Firefox'u geliştiren Mozilla, mobil dünyaya yeni mobil işletim sistemi Firefox OS ile adım atmaya hazırlanıyor. Android gibi Linux tabanlı olan yeni mobil işletim sistemi, aynı zamanda Gecko'yu da temel alıyor ve Mozilla'ya göre rakiplerinden daha hafif ve hızlı.

Mozilla, Microsoft, Google ve Apple'ın milyarlarca dolar harcadığı dev ve zorlu bir piyasaya giriş yapıyor. Şirketin başarması gereken en önemli şeylerden bir tanesi, geliştiricilerin ilgisini platforma çekebilmek. Android'den daha "açık" olacağı iddia edilen Firefox OS, ilk olarak 2013'de Güney Amerika'da piyasaya sürülecek ve yakın gelecekte Avrupa'ya gelecek.

Mozilla'nın kıyasıya bir rekabetin olduğu mobil platform piyasasında işi zor olacak ve kendisini başarıya taşıyacak yaratıcı yollar bulması gerekecek. Bu konuda Mozilla'ya iyi şans dilerken, Firefox OS'un görüntülerini aşağıda görebilirsiniz.

• Beğen
Tepkiler: AHMED...

larten123

larten123

Üye
ilginç

nokia_belle

nokia_belle

Üye
Wayşh

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
güzel görünüyor.

Mert045

Mert045

Üye
Güzel görünüyor

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
    Konu Sahibi
Androidden daha açık olucak deniyor.Gelistiriciler ilgi gösterirse piyasada is yapar yavas yavas.
Hafif ve hızlı bir sistem olursa sisirilmis donanımları olmaz fiyat da düsük olur oyun uygulama destegi de olursa güzel bir alternatif

VKUCUKSAHİN

VKUCUKSAHİN

Üye
Android'den daha güzel görünüyor :) Bakalım bu nasıl olacak :)

doctorrr

doctorrr

Üye
ikonlar hoşuma gitmedi :dry:

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Apple in dava acmasi icin yeni bir firma daha cikiyor piyasaya :ehe

Matador03

Matador03

Üye
bana kalırsa orta segment gibi bu

hackedbygobel

Üye
Doğru yazmış haberde. Milyonlarca dolar harcanıyor bu piyasaya, tutunacağını sanmıyorum nedense. :)

Lenneth

Üye
Android den sonra görsel olarak cok zayif, nerdeyse wp den kotu. Bakalim performans olarak ne gösterecek.

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
    Konu Sahibi
Görünüm o kadar kötü degil ama çok dagınık gibi sanki spb skinleri ile tasarlanmıs gibi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt