Telefon Tavsiyesi İphone6 galaxy s6 veya note 4 mu

Sponsorlu Bağlantılar

byAndroid

byAndroid

Üye
S6 veya note 4 al. Her türlü ödevini vs. İnternetten işini işini indirip yapabilirsin. Android özgürlük herşey rahat. Note 4 pilde iyi s6 kamerada. Karar senin

0MG90

0MG90

Üye
İlk önce hangi işletim sistemi diye karar ver. iOS'ta jailbreak çok kolay olduğundan bende ileride iPhone düşünmüyor değilim.
Bu telefonlardan önerim Note 4 ve iPhone 6 olur. S serisini boş ver direk.

03-ŞAHİN

03-ŞAHİN

Üye
Bende iphone çok severdim samsung u sevmezdim ne zaman s3 aldım samsung a hayran kaldım

foreverthe

foreverthe

Üye
Ödev falan filan demişsin ben Note 4 almanı tavsiye ederim.

e.kaya0182

Üye
    Konu Sahibi
Samsung s
kardeşim ben kullananlardan bildiğimi aktarayım. öncelikle kesinlikle samsunga bulaşma , cidden gerek malzeme olsun gerek yazılım berbat bir firma. Iphone a gelirsek , ios akıyor. Yani bir telefondan nasıl zevk alabilirim cevabı bu telefonda. malzemesi ve güncelleme desteği harikadir. ben arkadaşımın yerde sektirdigini gördüm. fakat sen cebinde cup telefon değilde bilgisayar taşımak istersen ios sana göre değil. Bunun için bir androide ihtiyacın var. ama tekrar söylerim kesinlikle bu samsung olmasın. öneri istersen htc ve sony harikadir. şimdiden hayırlı olsun (bu arada wp kullanıyorum fanlik yaptığm yok :) )

Anladigim kadariyla samsung başını yakmış bence kılıf ve aksesuar olarak samsung iyi ayrıca Gear s almaya düşünüyorum oyundan samsung ayrıca küçük telefon sevmediğim için mecbur plus alırım plusla bukuluyor bu çok kötü bi sonuç ayrıca yaklaşık 1.5 mt resen ip6 düşünce paramparça ekran s6 yi 7.5 den attılar ön camda hafif çatlak arka camda köşede ufak bi buzlu kamera canımı patlatın bu arada 7.5 metreye kast en az 10 kere düşürülerek

İos akıcı değil tam tersine sürekli kirlenen bir yapıdır kısıtlıdur özellikler bunu bil
Ödev falan filan demişsin ben Note 4 almanı tavsiye ederim.
Ödev konusu s6 dada olabilir büyük ekran sıkıntı oluşturur vana
Pil konusu o
S6 veya note 4 al. Her türlü ödevini vs. İnternetten işini işini indirip yapabilirsin. Android özgürlük herşey rahat. Note 4 pilde iyi s6 kamerada. Karar senin

Pil konusu önemli degil
Hala güncellendi

Lütfen bunu alırdım Vs demeyin amaç umuda avantaj ve dezavantajlar hiç bir zaman kendi isteğini göz önünde bulundurması çünkü je kadar Samsung baksanıza her insanın iphone havası çekiciliği vardır ve bilinç altı olarak insanlara daha iyi geliyor fakat aldıktan 1 2 haftayı geçtikten sonra elden çıkarmaya bağlı şimdi şu durumda göz önünde bulunursa samsung 56 lik satış oranı ve iphoneden 12 lik satış oranına baktığımızda en çok 2. El samsung oranlı yine iphoneden ve sebeble çok açık bunuda iphone diyen diğer kullanıcı arkadaşlarıma söylemiş bulunayım

foreverthe

foreverthe

Üye
Samsung s

Anladigim kadariyla samsung başını yakmış bence kılıf ve aksesuar olarak samsung iyi ayrıca Gear s almaya düşünüyorum oyundan samsung ayrıca küçük telefon sevmediğim için mecbur plus alırım plusla bukuluyor bu çok kötü bi sonuç ayrıca yaklaşık 1.5 mt resen ip6 düşünce paramparça ekran s6 yi 7.5 den attılar ön camda hafif çatlak arka camda köşede ufak bi buzlu kamera canımı patlatın bu arada 7.5 metreye kast en az 10 kere düşürülerek

İos akıcı değil tam tersine sürekli kirlenen bir yapıdır kısıtlıdur özellikler bunu bil

Ödev konusu s6 dada olabilir büyük ekran sıkıntı oluşturur vana
Pil konusu o

Pil konusu önemli degil
iOS akici degil diyerek hicbir sey bilmedigini bize açikladin. [emoji122] Birçok Android kullanan dostum biliyor iOS'un daha akici oldugunu. iOS özellestirmek isterse JB var ben kendim kullaniyorum ve gayet memnunum. Arkadas ödev demis bence Note 4 alsin ya da 6+

• Beğen
Tepkiler: H.TOGAN
bytllh

bytllh

Üye
Yanlış yönlendirme istemem ama samsungun en başarılı serisi note serisi. Bence s6 yerine tercihini note 4 ynünde kullana:)

e.kaya0182

Üye
    Konu Sahibi
iOS akici degil diyerek hicbir sey bilmedigini bize açikladin. [emoji122] Birçok Android kullanan dostum biliyor iOS'un daha akici oldugunu. iOS özellestirmek isterse JB var ben kendim kullaniyorum ve gayet memnunum. Arkadas ödev demis bence Note 4 alsin ya da 6+

Benim akiciliktan kastım şu hızlı değil telefonu yavaşlatıyor anladın mi ? Her güncellemede berbatlasan ve kasa bir ios oluyor tüm iphone kullanan arkadaşlarım söylüyor kaç adet arkadasin var iphone kullanan ? Bana sayarsak sevinirim ;)
Ey
Yanlış yönlendirme istemem ama samsungun en başarılı serisi note serisi. Bence s6 yerine tercihini note 4 ynünde kullana:)

Çok büyük geldi be :/

foreverthe

foreverthe

Üye
Benim akiciliktan kastım şu hızlı değil telefonu yavaşlatıyor anladın mi ? Her güncellemede berbatlasan ve kasa bir ios oluyor tüm iphone kullanan arkadaşlarım söylüyor kaç adet arkadasin var iphone kullanan ? Bana sayarsak sevinirim ;)
Ey

Çok büyük geldi be :/
Arkadaslarimin cogu iPhone kullaniyor 3GS'den tut 6+ kadar. Teyze oglum iPhone 3G'den beri kullaniyor bana iPhone'u anlatma, kendim kullaniyorum zaten ayrica 5S. iPhone 4-4S icin kasiyor diyorsan kaç yillik cihaz olduklarini arastir derim. Her firmanin satis stratejisidir bu.

Mia Alfanso

Mia Alfanso

Üye
ios kasiyormus :)

e.kaya0182

Üye
    Konu Sahibi
H
Arkadaslarimin cogu iPhone kullaniyor 3GS'den tut 6+ kadar. Teyze oglum iPhone 3G'den beri kullaniyor bana iPhone'u anlatma, kendim kullaniyorum zaten ayrica 5S. iPhone 4-4S icin kasiyor diyorsan kaç yillik cihaz olduklarini arastir derim. Her firmanin satis stratejisidir bu.

Araştırmada gerek yok ayrıca 1gb ram neye yetecek ?
1 gb rami olan telefon hızlı diyen insanlara diyorum 1 gb ram neye yetecek

rodinatr

rodinatr

Üye
s serisi herkesinde bildiği gibi bulsşılmaması gereken bi seri note serisi hiç bi zaman pişman etmez ancak teknoloji olarak geri kalmış yönleri var parmak izi en büyük eksiği iphone gellirsek jb olayı efsane ama bi yerde insan androidi arıyor ben tercihimi g4 ten yana kullandım sende bi değerlendir istersen benim eyormam bu kadar

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Bayram sonunda telefon alacagim fakat kafam cok karisiyor samsungu hizli ve kullanim olarak cok severim fakat iphonun cekiciligi ve sade tasarimiyla gozume hos gozukuyor fakat daha yogun bir sekilde s6 dusunuyorum sizce ne almaliyim alirsam neden almaliyim ayricada almiyacagim telefon icin bilgiler. Bunun yaninda dezavantaj ve avantajlari soulerseniz sevinirim.
Hocam, iphone al beğenmezsen takas edersin. İos baydı artık beni. Android alacaksan sony ve htc alabilirsin. Touchwiz'e asla güvenmeyin! Yarıda bırakır sizi. Benden uyarması. Abudik gubidik şeyleri koyuyorlar, telefonu haşat ediyorlar. Arayüz Note 4 ile düzeldi diyorlar ama ben inanmıyorum. Teknoloji haberlerini takip ediyorum kasıyor diyenler var.

• Beğen
Tepkiler: rodinatr
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
s serisi herkesinde bildiği gibi bulsşılmaması gereken bi seri note serisi hiç bi zaman pişman etmez ancak teknoloji olarak geri kalmış yönleri var parmak izi en büyük eksiği iphone gellirsek jb olayı efsane ama bi yerde insan androidi arıyor ben tercihimi g4 ten yana kullandım sende bi değerlendir istersen benim eyormam bu kadar
G4'te parmak izi okuyucusu mu var?

• Beğen
Tepkiler: rodinatr
PriZm

PriZm

Üye
Note 4 de parmak izi nasıl bir "eksik" oluyor merak ettin açıkçası.

• Beğen
Tepkiler: baby_face_
rodinatr

rodinatr

Üye
G4'te parmak izi okuyucusu mu var?
ah be usta bana göre note 4 dede parmak izi yok sayılır samsung istemediğim için g4 aldım. ben oraya g4 te parmak izi var mı yazdım.
Note 4 de parmak izi nasıl bir "eksik" oluyor merak ettin açıkçası.
varmı note 4 de parmak izini stabil kullanan?
şekilden şekile giriyorsunuz parmak izi kullanmak için
g4 te knock code var çok hoşuma gidiyor telefonu eline alan avel avel bakıyor

PriZm

PriZm

Üye
Ben varım. Gayette güzel stabil. Çoğu kişi parmağını nasıl sensöre kaydettireceğini bile bilmiyor ondan sonra vay efendim "3-4 sefer sonra anca okuyor"

Parmağın kirli-terli olduğu takdirde bırak Note 4-S6'yı iPhone'un touch ID bile saçmalıyor.

rodinatr

rodinatr

Üye
valla memnunsan bişey diyemem parmağını yukardan aşağı sürtmek biraz zahmetli iş rakiplerinden geride

PriZm

PriZm

Üye
Güvenlik açısından diğerlerinden çok daha önde ama. :)

Dokunup bırakmalı olanlar biyometrik - kapasitif bir tarayıcı kullanıyor ve bu tür parmak izi okuyucular kandırılabiliyor. Kaydırmalı olanlarda farklı bir tür sensör var (adını unuttum bulunca yazacağım.) ve termal kağıt benzeri yöntemler işe yaramıyor.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Son düzenleme: