İPHONE KaBLoSuz neT şifResi KıRMa..

Sponsorlu Bağlantılar

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Artık komşunun wifi bağlantısını kullanmaya bile 10000 lira ceza var.

atarox

Üye
evet var böyle bir çalışma bilgisayarını farklı bir cd ile reboot edersen sadece WEP korumalı ağlara girebilrsin :D ama CD yi bulmak ayrı zordur.

maktama

maktama

Üye
Yaa arkadaşlar, wep şifreleme çok kolay bir şekilde(yaklaşık 15-20 dakika) kırılıyor(ağdan 200bin civarı paket toplamak yeterli gelir genelde),wpa için ise 1 miyon ile 1.5 nilyon paket toplamak gerekiyor, yeterki ağ kartınızın windows için bu işe has modifiyeli sürücüsü olsun. internetten aircrackng,airodump wireshark gibi programlar hakkında bilgi alın.
Bu konuda kullanılabilecek en başarılı sistem linuxtur ve bunun için hazırlanmış sürüm olarak genelde Backtracklinux kullanılır.. wpa2 şifrelemesini kırma olayını araştırmdım, ama "böyle bir şey imkansız" diyenlere çok gülüyorum(elinizin altında bilgisayar varsa gayet imkanlı) Ha telefonda da imkansız değil ama uygun progrmlar araçlar bulamamıştım hiç.

iyi siz deneyin elin adamı da sizi şikayet etsin görün.
oyun meselesine gelince burdaki ve diğer sitelerdeki oyunlar yapımcıları tarafından dağıtılmasına izin veriliyor zaten.jb nin hırsızlıkla bir alakasını kuramadım.
Yanlışın var, Bu forumda ve diğer forumlarda verilen oyunların programların bir çoğu(neredeyse tamamı) cr.ackli sürümlerdir ve yapımcılarbunlara izin vermez.
Jailbreak telefonu özgürleştiriryasaldır,, ama forumlardan ve installoustan indirilen cra.ckli oyunları programları da kurmaya izin verir, jb'yi bu yönde kkullanmak ise sizin seçiminizdir, bu da hırsızlıktır. Ha be yapmıyor muyum? Hem de nasıl yapıyorum, takır takır gerekli programların cra.clilerini indiriyorum instlloustan.

yusfcuk

yusfcuk

Üye
Benim okulumda 3 katta da wifi var ve şifreli. Kırabilsem çok iyi olacak. Olupta kullanmamak da neymiş ...

hayvan

hayvan

Üye
türk halkının cebinden çıkan her türlü işleme karşıyım.wifi kodu kırma olsun türk uygulamalarının jb işlemi olsun.
ama yabancı programları jb li kullanmada bir sorun olduğunu düşünmüyorum.hatta tam tersi onlara müstahak...

yusfcuk

yusfcuk

Üye
Sanırım okulun ADSL faturaları bizim katkı paylarımızla ödeniyor. Kullanmak bizim de hakkımız diye düşünüyorum

corsairden

corsairden

Üye
bi sonuç alamadık galiba...

Ben de okulda kullanacağım. Müdür öğretmnelerden ayda 4 lira alıyo. Ama şifreyi haftada bir değiştiriyo.

Hele bana verince 15 dakka sonra değiştiriyo. Soramıyosunda kıllık mı yapıyosun diye:(((

Tam bana lazım ama bulamadım bitürlü....

ramowarr

Üye
yani neresi suç anlamadım :)

atarox

Üye
okuldaki wifi ler hakkında ;

öğretmenimiz sınıfımıza leptop getirmişti , bende kurdum ve açtım sonra internete bağlan dedi . Bağlana tıkladım baktım şifre istemeden girdi sonra bağlanma yerine gelip girdiğim (bağlandı diye gözüken) ağa sol tıklayıp özellikler dedim ve sonra güvenlik ayarlarından karakterleri gösteri seçtim ve ne göreyim şifre önümde :D artık tüm gün netteyim iphonem (ipodum var :D ) yok ama skype dan doya doya konuşuyorum

ungood20

ungood20

Üye
ne gwereksiz hadi ipod desen neyse
iphone um olsa paket netsiz durmazdım.

corsairden

corsairden

Üye
Arkadaşlar:
gerkli mi gereksiz mi?
etik mi değil mi?
yasal mı değil mi?

tartışmalarını bırakalım da bilen varsa anlatsın. İhtiyacı olan var.

Üst Alt