Yardım iphone 4s icloud sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
iphone 4s icloud sorunu
Arkadaşlar iphone 4s aldım fakat icloud sorunu var yani sorun derken şifreyi bilmiyorum aldığım kişiyi aradım teline cevap vermiyor deli olucam cihazda ios 7.0.4 var lütfen yardım edin

0MG90

0MG90

Üye
Buna kimse yardım edemez. Şifreyi bulman lazım. İkinci el alırken soracaktın iCloud'u devre dışı bıraktın mı diye. Herkes hata yapıyor bunda.

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
Youtubede bazi seyler var ise yararmi

0MG90

0MG90

Üye
Sanmam.

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
Bi deneyim bakalim ben saat 19:30gibi msj atarim buraya

firat36

Üye
Arkadaşlar iphone 4s aldım fakat icloud sorunu var yani sorun derken şifreyi bilmiyorum aldığım kişiyi aradım teline cevap vermiyor deli olucam cihazda ios 7.0.4 var lütfen yardım edin
dostum seninle aynı durumu yaşadım hemen hemen tek fark benim tel iphone 4tü. ne yapcam edecem derken bir hafta uğraşmamla çözdüm şifreyi bir şekilde kırdım ama sim kartını takıyorum servis yok diyor benim cihaz yurtiçi ve tahminim apple imeiden şebeke erşimini blokluyor o yğzden şebeke alamıyorum ya da bilen varsa bilgilendirirse sevinirim. senin cihazı açabilir miyim bilmiyorum çünkü iş biraz karışık iphone 4ste hiç denemedim ki şebeke garantiside veremem.

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
valla yardımcı olursan sevinirim

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
Hard format atınca düzelmiyor muYada apple arayın

0MG90

0MG90

Üye
Eski sahibini bulman lazım yoksa açamazsın konuyu uzatmanın anlamı yok

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
peki apple yi arasam e-posta adresini buldum şifre lazım birtek ?

0MG90

0MG90

Üye
Olmaz sahibi iCloud u devre dışı bırakacak anca öyle

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
peki icloud şifresini kırsak bide biriside diyor imeiyi ver ben kırarım diyor 2-3 tanede referansı var yaptırayımmı imei klonlanmasından korkuyorum

afsinbeyyy

afsinbeyyy

Üye
Kimse güvenme imeı verme sakın

kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
e-posta adresini buldum adamın faceden ekledim msjattım cvp bekliyorum

Peocawe

Peocawe

Üye
aynı olay benim de başıma gelmişti. 2 gün sonra şu yöntemle çözdüm.

1- ayarlar dan icloud'a gir ve mail'i aktif hale getir.
2- otomatik mail aktif hale geldiğinde icloud hesabına girili olan mail adresinde ki mailler tek tek oraya dökülmeye başlayacak
3- şimdi şifremi unuttum diyerek yeni bir şifre iste ve kutuya gelmiş olan sıfırlama mail'i ile yeni şifreyi girip çıkış yapabilirsin.

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye

burdan sıfırlayabilirsin apple ın kendi sitesi zaten

0MG90

0MG90

Üye
aldığı kişiye gidecek o.

• Beğen
Tepkiler: İp5furkan ve Sortlu_kral
kemsaf

kemsaf

Üye
    Konu Sahibi
ayarlara giremiyorum ki aktivitasyon ekranında kalıyor

Peocawe

Peocawe

Üye
ayarlara giremiyorum ki aktivitasyon ekranında kalıyor

sen aldığında mı böyleydi yoksa icloud giriliyken restore felan mı ettin? eğer aldığında aktivasyon ekranındaysa bile bile çöp almışsın.

Üst Alt