iP5s Hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

İp5furkan

İp5furkan

Üye
    Konu Sahibi
iP5s Hakkında
Arkadaşlar bugün 9.3 pb3 sürümüne güncelledim Telefonu. Hani operatörün yanında saat var ya. Ha işte o ana sayfada yani uygulamaların olduğu sayfada görünmüyor. Bildirim çubuğunu indirince gözüküyor ve geri kaldırdığım Zaman bi müddet sonra geri kayboluyor. Bu 9.3 pb3 ün bir özelliği mi ? Hani anasayfada biraz daha yer açılsın mantığıyla mı yapılmış bir şey yoksa anormal bir durum mu? Yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bug da kalmış olabilir ya da özelliktir pb yüklü arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi olur ya da restore etmeyi deneyin derim

• Beğen
Tepkiler: İp5furkan
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Büyük İhtimalle Bug. Öyle Bir Özellik Getireceklerini Sanmıyorum

İp5furkan

İp5furkan

Üye
    Konu Sahibi
Hocam bende sanmıyorum lakin sanki kasıtlı yapılmış bi özellik gibi geliyor Telefonu yeniden başlattım olmadı restore ettim düzelmedi. Ya sürümde ki bir bug yada özellik. Pb Kuran arkadaşlar yorum yaparsa daha iyi olur.

enterneoll

enterneoll

Üye
muhtemelen operatör yazın değişti aveadan turk telekoma geçince bende oldu bu sorun

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
muhtemelen operatör yazın değişti aveadan turk telekoma geçince bende oldu bu sorun
Mantıklı Ama Bende Böyle Bir Sorun Yok. 9.2.1 Kullanıyorum. iPhone 6 Var. Ama Ben Yazı Boyutunu En Küçük Yaptım. Belki Ondan Olabilir. İsterseniz Yazı Boyutunu En Küçük Yapın ve Öyle Bir Bakın.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bende de 9.2.1 yüklü 5s yazı tipi en küçükte ve böyle bir sorun yok