Haber iOS 8 bugün sunulacak (Çıktı!)

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
3 kez dokunma yerine 2 kez düğmeye bas + 1 kez dokun.. Son aranan listesinde son zamanlarda aranan herkesi gördüğün için daha faydalı bence. gereksiz kalabalık olmuş bana kalırsa. Yakında son dinlenen müziği falanda koyarlar
Banada mantıklı geldi sevmedim şimdi bak :hmmmYeni bir şey fark ettim güncellenen uygulamanın yanında sol altta mavi bir yuvarlak çıkıyor

ANIL

ANIL

Admin
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Tepkiler: 0MG90
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Klavye ekranında bir mikrofon konulmuş ve bu mikrofon Türkçe konuşarak yazmanızı sağlıyor.

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bu alanda da düzenleme yapılmış bence güzel olmuş

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu ve B.A.R.O.N
Bessonnitsa

Bessonnitsa

Üye
Buglardan haber verin :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
şuana kadar hiç buga rastlamadımHa tarayıcıda yavaşlama var gibi geldi belki benim internetimden olabilir o. Wifi üzerinden bağlanıyorum pc de internet normal ama safaride yavaş :hmmm

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
3G kapatılmıyor. LTE kapatılıyor. Ülkemizde henüz LTE yok sanırım. Şarj her halükarda çok gidecek ya da 3G için bir düzenleme yapmışlardır.Konum servisleri sürekli açık gözüküyor. Bir şey açık olmasa bile.

Eaglebunker

Eaglebunker

Üye
3G kapatılmıyor. LTE kapatılıyor. Ülkemizde henüz LTE yok sanırım. Şarj her halükarda çok gidecek ya da 3G için bir düzenleme yapmışlardır. Konum servisleri sürekli açık gözüküyor. Bir şey açık olmasa bile.

3G'nin kapatılmaması nasıl oluyor ki? Bu çok kötü gerçekten. Yani zaten şarj sorunu yaşıyoruz 3G sürekli açık kalırsa iyice sömürecek şarjı. Bir de Safari nasıl acaba? Yani yeterince verimli mi?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Türkçe siri var mı

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Sanki bana safari biraz Hatalı gibi geldi arada sırada saçmalıyo :hmmm Hücresel dolaşıma girince etkinleştir var etkinleştirince sadece lte etkinleştir var 3G kapama açma yok :hmmmSafari hız konusunda sıkıntı yok hızlı yine sadece bazen saçmayalayabiliyorKonum servisleri bende sürekli açık değil

Serhan

Serhan

Üye
Açılma hızı ama o iOS 8 beta sürüm.
Hızlıresim e at tek tek
attım da sorun oluşuyodu tekYalnız hızı inanılmaz ipad4 te uzay mekiği gibi 4s te de lamborghini hızındaıolur bence..

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Hücresel veriyi kapattığımızda arkadaşlar 3Gde kapanıyor. Bence adamlar LTE kullandığı için 3G onlara 2G gibi geliyo o yüzden 3G sürekli açık LTE kapanıp açılabilir yapmışlar :oke:

• Beğen
Tepkiler: Serhan
Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye
Sanki bana safari biraz Hatalı gibi geldi arada sırada saçmalıyo :hmmm Hücresel dolaşıma girince etkinleştir var etkinleştirince sadece lte etkinleştir var 3G kapama açma yok :hmmmSafari hız konusunda sıkıntı yok hızlı yine sadece bazen saçmayalayabiliyorKonum servisleri bende sürekli açık değil

Konum servislerinin ekran görüntüsünü atar mısın bana ?

Batuhan Apatay

Batuhan Apatay

Üye

istediğimde kapatabiliyorum işte sürekli açık değil :hmmm
Öyle kapatılıyor tabi de. Bende sürekli bir şey kullanıyor. Dün Bbm kapattım geçti. Bugün başka bir şey kullanmaya başladı şimdi. Konum servislerini kapamak istemiyorum ama sürekli tepede o GPS işareti sinir etmeye başladı.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
iPhone 4s in yavaşlamasını beklerken aksine telefon hızlandı canavar gibi şuan :tşk: APPLE

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Öyle kapatılıyor tabi de. Bende sürekli bir şey kullanıyor. Dün Bbm kapattım geçti. Bugün başka bir şey kullanmaya başladı şimdi. Konum servislerini kapamak istemiyorum ama sürekli tepede o GPS işareti sinir etmeye başladı.
bende o işaret sürekli durmuyo işte face twitter falan onlara girince bi geliyo sonra gidiyo :hmmm

Üst Alt