İmei Kayıt Dışı Diyor Ama Telefon Açık Açıklaması Nedir ?

Sponsorlu Bağlantılar

l OnxD l

l OnxD l

Üye
    Konu Sahibi
İmei Kayıt Dışı Diyor Ama Telefon Açık Açıklaması Nedir ?
Arkadaşlar bundan 1 ay önce telefon aldım ve 07.01.2013 de kullanım dışı kalacak dedi sorgulamada kayıt dışı tespit edilen cihaz diyor ama cihazım hala acık acıklaması nedir kapanmayacak mı telefon ?

uNdeRqr0unD

uNdeRqr0unD

Üye
Arkadaşlar bundan 1 ay önce telefon aldım ve 07.01.2013 de kullanım dışı kalacak dedi sorgulamada kayıt dışı tespit edilen cihaz diyor ama cihazım hala acık acıklaması nedir kapanmayacak mı telefon ?
arkadaşımada aynısı olmuştu 1hafta sonra felan kapandı 1hafta daha bekle olmadı kapanmaz herhalde

yumyjikk2

Üye
0 mı aldın 2. elmi eger 0. aldıysan faturasını fln btk ya bildir,eger 2.el ise idare etmeye calıs yada imeiyi kayıt ettirmeye bak

l OnxD l

l OnxD l

Üye
    Konu Sahibi
2. el yolcu gelirken kayıt ettirdi kapandı imei attırıcaz kapanınca o zaman :)

kcsoft

kcsoft

Üye
5 tl civarı atiyorlar eğer elinde eski hurda bir telefonun varsa imeisini kullan eski telefonuda kır gitsin

l OnxD l

l OnxD l

Üye
    Konu Sahibi
Öyle ömür boyu sıkıntı olmaz demi ?

restmod

restmod

Üye
Olmaz ama oparator fark ederse tekrar kapatabilir

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Kapanir ..

l OnxD l

l OnxD l

Üye
    Konu Sahibi
Kafam karıştı bi kacınız kapanır diyorsunuz bi kacınız kapanmaz ne yapacagım :vur böyle giderse satmam gerekcek .s

kcsoft

kcsoft

Üye
kapanmaz ben kullanıyorum :)

saruman_me

saruman_me

Üye
Kafam karıştı bi kacınız kapanır diyorsunuz bi kacınız kapanmaz ne yapacagım :vur böyle giderse satmam gerekcek .s

kapanmaz kardeşim bendede optimus 3d var yaklaşık 1 yıl önce kapandı bende bende olan sagem marka hurda bir tlf nun imesini attırdım ve hala kulanılıyor kapanmadı klan imei kapanmaz ve 3g desteklemez dediklerine bakma bal gibide destekliyor yapman gereken imesi alınan tlf nun bir daha kulanılmaması..

avcitalip

avcitalip

Üye
2. el yolcu gelirken kayıt ettirdi kapandı imei attırıcaz kapanınca o zaman :)

hee kardeşim kimden aldıysan onu bul,o kendi pasaportuna kaydettirmiştir sana sattıktan sonra başka bir cihaz kaydettirmiştir bu şekilde senin telefonda kayıt dışı kalmıştır :evet: bence git ona de ya bu telefonu yeniden kayıt ettirt yada bana parasını geri ver sende cihazı geri al :evet: yoksa onun yaptığı uyanıklılığa girer dövsen haklısın yani :ehe :oke:

- - - Eklendi - - -

kapanır abicim :oke: benimki 1 hafta sonra kapandı ama kimisinin telefonu 6 ay kimisininki 1 yıl sonra kapanmış ama sonuç olarak kapanıyor yani :evet:

- - - Eklendi - - -

5 tl civarı atiyorlar eğer elinde eski hurda bir telefonun varsa imeisini kullan eski telefonuda kır gitsin

Sonra adam güncelleme yapamasın,internete şebekeden giremesin v.s v.s dimi ? :off:

restmod

restmod

Üye

hee kardeşim kimden aldıysan onu bul,o kendi pasaportuna kaydettirmiştir sana sattıktan sonra başka bir cihaz kaydettirmiştir bu şekilde senin telefonda kayıt dışı kalmıştır :evet: bence git ona de ya bu telefonu yeniden kayıt ettirt yada bana parasını geri ver sende cihazı geri al :evet: yoksa onun yaptığı uyanıklılığa girer dövsen haklısın yani :ehe :oke:

- - - Eklendi - - -

kapanır abicim :oke: benimki 1 hafta sonra kapandı ama kimisinin telefonu 6 ay kimisininki 1 yıl sonra kapanmış ama sonuç olarak kapanıyor yani :evet:

- - - Eklendi - - -

Sonra adam güncelleme yapamasın,internete şebekeden giremesin v.s v.s dimi ? :off:

Imei atinca cok rahat internete giruyosun her ozelligini kullaniyosun benim 3310 imeisi var 3g de 5Mbit hizi buluyorum guncelleyide costum romla halleder zaten :D ama imei tekrar kapanabilir mi olabilir

l OnxD l

l OnxD l

Üye
    Konu Sahibi
anladım arkadaşlar bugün kapandı diyeli geçen 2. gün ve haala açık telefon :D:D

avcitalip

avcitalip

Üye
Imei atinca cok rahat internete giruyosun her ozelligini kullaniyosun benim 3310 imeisi var 3g de 5Mbit hizi buluyorum guncelleyide costum romla halleder zaten :D ama imei tekrar kapanabilir mi olabilir

rom atınca kayboluyormuş :evet:

restmod

restmod

Üye
Yo gitmiyor rom atinca imei ben operator imeinin cakma oldugunu fark ederse kapanir demek istemistim

kcsoft

kcsoft

Üye

- - - Eklendi - - -

- - - Eklendi - - -

dostum ben önerdim gitsin 100 tl versin pasaporta kayıt yapsın :) ha imei benim için sorun değil istediği kadar gitsin :)

- - - Eklendi - - -

ha internete girilmez diye bişi yok ben şuan telefonla yazıyom

Üst Alt