illuminati,Hitler, Marilyn Monroe, Rothschild Ailesi ve Daha Fazlası

Sponsorlu Bağlantılar

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Hiiçbişey olmayacak. Yani olan şeyleri biz görmeyecez 10 yıl sonra maykıl gibi birisi blogunda 7 aralıkta olanlardan bahsedecek anca o zaman haberimiz olacak ne olduğundan. 7 Aralığa kadar illumunati muhabbetlerinden forumlar nemalanmaya devam edecek. Ekonomiye can verecek.

y n s c n

y n s c n

Üye
Bktık şu illuminatiden ya 7 aralık gelse de kurtulsak. Neler olck bakalım. Site sayıyo hala geriye.

O tarihte sadece paranın neler yapabileceğini göreceğiz pınar.. Herhangi bir kehanet söz konusu değil.. Adamlar çok güçlü yazının tamamını okuduysan Rockefeller ailesi amerika merkez bankasının sahibi gerisini sen düşün yani.. Mesela geçende bi oyun oynuyordum bilgisayarımda L.A Noire diye , oyunun başlangıcındaki trailinde bi kule gösteriyor ve o kulenin sonradan merkez bankası olduğunu öğrendim çatısında Horus’un gözü vardı. buda resim ;

Dediğim gibi illimunati yi araştırmadan önce bence amerikanın kapitalist yaşamını araştırın o zaman anlayabilirsiniz ancak..
Bazı insanlar yok kıyamet yok bilmem ne diye konusuyorlar.. Bu adamların yapabilicekleri parayla kısıtlı sadece. En fazla ekonomik kriz :oke:

• Beğen
Tepkiler: Burak
N1C<-lazımdeğil

N1C<-lazımdeğil

Üye
Bktık şu illuminatiden ya 7 aralık gelse de kurtulsak. Neler olck bakalım. Site sayıyo hala geriye.
bilgisayarın tarihini 8 aralığa aldım. ve siteye girdim. Sorry, you are too late. yazdı.
türkçesi : Üzgünüm, size çok geç.

Burak

Üye

O tarihte sadece paranın neler yapabileceğini göreceğiz pınar.. Herhangi bir kehanet söz konusu değil.. Adamlar çok güçlü yazının tamamını okuduysan Rockefeller ailesi amerika merkez bankasının sahibi gerisini sen düşün yani.. Mesela geçende bi oyun oynuyordum bilgisayarımda L.A Noire diye , oyunun başlangıcındaki trailinde bi kule gösteriyor ve o kulenin sonradan merkez bankası olduğunu öğrendim çatısında Horus&#8217;un gözü vardı. buda resim ;

Dediğim gibi illimunati yi araştırmadan önce bence amerikanın kapitalist yaşamını araştırın o zaman anlayabilirsiniz ancak..
Bazı insanlar yok kıyamet yok bilmem ne diye konusuyorlar.. Bu adamların yapabilicekleri parayla kısıtlı sadece. En fazla ekonomik kriz :oke:

vay be bu yönden bakmayı kimse denemedi sanırım 7 aralık'a.

yunus bizi aydınlattı. sağol yunus.

• Beğen
Tepkiler: "ForeverAlone" ve y n s c n

pelın_

ölücezmi ya ne bu böle herkes bi takmış

TheCower

TheCower

Üye
Bana kalırsa israil iranı vuracak bu tarihte.

Astrosman

Astrosman

Üye
Bir şey olmaz ya o gün gelsin görürsünüz...

"ForeverAlone"

"ForeverAlone"

Üye
Sonuna kadar okudum.Harika bilgiler.Merakla bekliyorum diğer mesajları:good:

Bundan sonra hala bunları yalanlayan varsa pes diyorum.Onlar sadece geri kafalı kalmış tek yönden düşünen insanlar.

7 Aralıkta bana göre yeni bir illuminati kartı gerçekleşebilir:hmmm

TheCower

TheCower

Üye
Düşünsenize artık o kadar içimize giriyo ki çizgi filmleri falan çıkıyo (yugiohu bilen bilir o çocuğun boynunda tek gözlü piramid vardı). Çocukların illeti haline getiriliyo bunlara dikkat edelim. Ben o kartlara harçlıklarından fedakarlık edip de satın alan çocuklar gördüm. Ve ben de izledim o çizgi filmi çok güzeldi ya :)

AssassinmasteR

AssassinmasteR

Üye
Arkadaşlar sizlere bir gerçekten ( bana göre) bahsedeceğim.Tabi komplo teorisi olduğunu düşünenlerde olabilir.İllüminati hakkında az çok bilginiz vardır.Dünyayı yönetmek isteyen bir tarikat yada neyse merak edip kendin araştır kendin uyan!

Bu site onların 1995 yılından bu yana sahip olduğu sitesi.Siteye girdiğinizde birşey göremiyorsunuz fakat Ctrl + A tuşlarına basılı tuttuğunuzda bir geri sayım var.Sitenin kaynak kodlarına bakın sağ tuş Sayfa Kaynağını göster kod bilgisi olan arkadaşlar anlarlar geri sayım bittiğinde “Sorry, you are too late.” bu yazı çıkacak sitede.Yani “Üzgünüz geç kaldın”

Şimdi gelelim geri sayıma geri sayım Türkiye saati ile 7 Aralık 16:59&#8242;a denk geliyor.Yani o gün illüminati örgütünün ses getirecek bir saldırısı olacak.

7 Aralık Neyi İfade Ediyor?
Çok kısaca anlatıyorum 7 Aralık günün vikipedia da araştırırsanız o gün olan olayları görün ve sizde bi düşünün bakalım?

7 Aralık 1917 – I. Dünya Savaşı: ABD, Avusturya-Macaristan’a savaş ilan etti.
7 Aralık 1941 – II. Dünya Savaşı: Kanada; Finlandiya, Macaristan, Romanya, ve Japonya’ya savaş ilan etti.
7 Aralık 1941 – Pearl Harbor Saldırısı: Japon uçakları Amerikan deniz üssü Pearl Harbor’u bombaladı. 5 savaş gemisi, 14 gemi, 200 uçak yok edildi, 2400 kişi öldü

y n s c n

y n s c n

Üye
Düşünsenize artık o kadar içimize giriyo ki çizgi filmleri falan çıkıyo (yugiohu bilen bilir o çocuğun boynunda tek gözlü piramid vardı). Çocukların illeti haline getiriliyo bunlara dikkat edelim. Ben o kartlara harçlıklarından fedakarlık edip de satın alan çocuklar gördüm. Ve ben de izledim o çizgi filmi çok güzeldi ya :)

Adamlar çok güçlü ve çok zengin. Bunların önüne geçemiyoruz malesef.. Bizim uyanık olmamız gerekiyor bu durumda..

Üst Alt