İhtiyarın Sopası 2 "Son”

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
buda mortingen :Ehe

• Beğen
Tepkiler: @Safak ve Murat Alper

@Safak

@Safak

Üye
ilk konuyu bulamadım hala
2 3 4 .. var ama hala ılk konusu yok

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
İlk konu nerede :hmmm

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Sopayı bulana enfes hediye var

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Aga bulunmaz bu sopa çünkü linkleri hep aynıydı copy paste yapıyoduk o link de kurbağa olmuş

• Beğen
Tepkiler: @Safak ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
  • Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Dandik siteler öyle olur. Gencecik delikanlısınız ne edeceksiniz deyneği :hmmm
Hızlıresimindi galiba. Bulsak da maxiye kaydetsek keşke. Sopa ise ihtiyarın mirası. Gelecek nesillere aktarmalıyız. Şaka maka eski nesil oluştu forumda. Biz yeni nesiliz. Eski nesil bize bıraktı. Biz kime bırakacaz. Bırakacak kimse yok. Endişeliyiz. :züü:

• Beğen
Tepkiler: @Safak ve PALA.
PALA.

PALA.

Üye
Hızlıresimindi galiba. Bulsak da maxiye kaydetsek keşke. Sopa ise ihtiyarın mirası. Gelecek nesillere aktarmalıyız. Şaka maka eski nesil oluştu forumda. Biz yeni nesiliz. Eski nesil bize bıraktı. Biz kime bırakacaz. Bırakacak kimse yok. Endişeliyiz. :züü:
Hayırlısı be muhtarım. İzlemediysen tavsiye ederim Delisin adlı filim geldi aklıma orada da şemsiye muhabbeti var.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Sopa vakfı mı kursak

• Beğen
Tepkiler: PALA.
@Safak

@Safak

Üye
son nesılız desek daha manidar olurdu aynen eskı nesılden yenı nesıle gecen ender seylerden bırıydı o sopa ondan aradım bulamadım zamanında kadır abinin kurdugu wp grubundan cıkmaydı o resım sonra forumda 1 ay top 5 oynadı konular sonra yanlızlıga terkedıldı :bye:

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
son nesılız desek daha manidar olurdu aynen eskı nesılden yenı nesıle gecen ender seylerden bırıydı o sopa ondan aradım bulamadım zamanında kadır abinin kurdugu wp grubundan cıkmaydı o resım sonra forumda 1 ay top 5 oynadı konular sonra yanlızlıga terkedıldı :bye:
Genel çöküş oldu forumda yoksa şimdi bile popüler olabilirdi :ehe

• Beğen
Tepkiler: @Safak
@Safak

@Safak

Üye
  • Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
bi ara gereksizler bi konuya 10 fazla uye mesaj atardı sımdı bu sayı 5 gectımı konu popiler oluyor
10 kişi normal hatta az bi sayı bile sayılırdı şimdi 10 kişi yazsa bile yeter

Üst Alt