I9070 advance için jelly bean 4.1.2 yazilim yükleme ve root

Sponsorlu Bağlantılar

loneely42

loneely42

Üye
hocam room u başka şekilde temin edemezmiyiz hotfilede kaldığı yerden devam etmiyor internet sıkıntı gidip geliyor...

- - - Eklendi - - -

hayır çıkmaz ben denedim bir şey olmadı
hocam room u başka şekilde temin edemezmiyiz hotfilede kaldığı yerden devam etmiyor internet sıkıntı gidip geliyor...

kcsoft

kcsoft

Üye
off ya s advance i9070p benimki bunu yükleyemezmiyim :(

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
off ya s advance i9070p benimki bunu yükleyemezmiyim :(

kardeş yükleyip de ne yapacaksın ram en az 400 den başlıyor 550 ortalama biraz zorlayınca bazen 600 bile buluyor şarj eski yazılımda 2 saatte yüzde 1 gidiyordu ; bu yazılımda 1 saat sonra yüzde 1 azalıyor

GhostRiderX

GhostRiderX

Üye
kardeş yükleyip de ne yapacaksın ram en az 400 den başlıyor 550 ortalama biraz zorlayınca bazen 600 bile buluyor şarj eski yazılımda 2 saatte yüzde 1 gidiyordu ; bu yazılımda 1 saat sonra yüzde 1 azalıyor
kardeş sen telefonuna attın mı şarjı beni 6-7 saat götürse iyi de ama bana yardımı olma konusunda bişe demedin boş olduğun bir gün söylede beraber atalım maksat sağlam olsun.

loneely42

loneely42

Üye
ewet arkadaşlar güncelleme başarı ile tamamlanmıştır klon imei si olanlarda gönül rahatlığı ile atabilirler hiçbir sorun yok
sanki telefonu bugun yeni almış gibi bir his oluştu tekrar emeği geçen herkese tşkler ederim
arkadaşlar kimse korkmasın yaparken denileni aynen yaparsanız hiç bir sorun olmuyor bence herkez güncellemeli.. :)
tekrar teşekkürler...

kcsoft

kcsoft

Üye

ama yeni sürüm adi üstünde şarj için yeni güncelleme gelirmi acep

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
ama yeni sürüm adi üstünde şarj için yeni güncelleme gelirmi acep

hocam şarj aslında iyi sorun yok biz gingerbread den direk jelly bean a geçtik sudan çıkmış balık gibi olduk bu yazılım daha hızlı olduğu için dolayısı ile 1.5 saatte % 1 harcaması normal hatta hiç kurcalamadan teli kenara bıraktım arka planda çalışanları görev yöneticisinden durdurdum kullanmadıklarımı(yazılım güncelleme,e postalar ,haritalar filan) o zaman 2 saati geçtikten sonra %1 sarj yedi bir zaat kendim deneme yaptım bu yazılımı kullanan çoğu kişide böyle zaten,gingerbread gece 12 kenara bırakıyordum sabah 7 de kalktığımda %3 anca gitmiş oluyordu bunda %4 gidiyor bu normal sorun yok

soruna gelecek olursak mutlaka gelmesi lazım çünkü ufak tefek hatalar ile karşılaştım teli kapattığımda masa üstündeki kısa yollar bazen gidiyor (küçük bir güncelleme gelebilir)

kcsoft

kcsoft

Üye
hocam şarj aslında iyi sorun yok biz gingerbread den direk jelly bean a geçtik sudan çıkmış balık gibi olduk bu yazılım daha hızlı olduğu için dolayısı ile 1.5 saatte % 1 harcaması normal hatta hiç kurcalamadan teli kenara bıraktım arka planda çalışanları görev yöneticisinden durdurdum kullanmadıklarımı(yazılım güncelleme,e postalar ,haritalar filan) o zaman 2 saati geçtikten sonra %1 sarj yedi bir zaat kendim deneme yaptım bu yazılımı kullanan çoğu kişide böyle zaten,gingerbread gece 12 kenara bırakıyordum sabah 7 de kalktığımda %3 anca gitmiş oluyordu bunda %4 gidiyor bu normal sorun yok

soruna gelecek olursak mutlaka gelmesi lazım çünkü ufak tefek hatalar ile karşılaştım teli kapattığımda masa üstündeki kısa yollar bazen gidiyor (küçük bir güncelleme gelebilir)

hmm peki nfc olanina olmazmi bu yazilim

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
hmm peki nfc olanina olmazmi bu yazilim

hayır olmaz !

ARKADAŞLAR ŞİMDİ SİZE BU JELLY BEAN İÇİN ROOT ANLATIMINI YAPIYORUM XXLPY ROMU İÇİN !

İlk önce linkten root dosyasını indirin ama rardan çıkartmayın öylece yani rarlı bir şekilde telin hafıza kartına atın

Şimdi ayarlardan geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı ve bilinmeyen kaynakları aktif edin

Cihazı kapatın ve ses artırma+ power + home tusu ile stock recoverye modunu alalım

Ses açma ve kapama tuşlarını kullanarak ; install update from external(hafıza kartından dosya yükleme) yazan yere power tuşu ile basın

Hafıza kartınızdan rarlı root dosyasını bulun ve yine power tuşu ile seçin

İşlem bitince yine ses açma ve kapama tuşlarını kullanarak en üste .../ gibi yer var geri oluyor power tuşu ile basın

recoveri menüye gelip oradan ;
reboot system now(sistemi yeniden başlatma) olan kısma power tuşu ile basın cihazınız rootlu bir şekilde başlasın

Güle güle kullanın hayırlı olsun

not:cihazı kies sorunsuz problemsiz tanır sorun olmaz güncelle yapabilirsiniz

hakan
hocam sizden ricam bunu da ilk sayfaya ekleyin konu dağılmasın !

loneely42

loneely42

Üye
hayır olmaz !

ARKADAŞLAR ŞİMDİ SİZE BU JELLY BEAN İÇİN ROOT ANLATIMINI YAPIYORUM XXLPY ROMU İÇİN !

İlk önce linkten root dosyasını indirin ama rardan çıkartmayın öylece yani rarlı bir şekilde telin hafıza kartına atın

Şimdi ayarlardan geliştirici seçeneklerinden usb hata ayıklamayı ve bilinmeyen kaynakları aktif edin

Cihazı kapatın ve ses artırma+ power + home tusu ile stock recoverye modunu alalım

Ses açma ve kapama tuşlarını kullanarak ; install update from external(hafıza kartından dosya yükleme) yazan yere power tuşu ile basın

Hafıza kartınızdan rarlı root dosyasını bulun ve yine power tuşu ile seçin

İşlem bitince yine ses açma ve kapama tuşlarını kullanarak en üste .../ gibi yer var geri oluyor power tuşu ile basın

recoveri menüye gelip oradan ;
reboot system now(sistemi yeniden başlatma) olan kısma power tuşu ile basın cihazınız rootlu bir şekilde başlasın

Güle güle kullanın hayırlı olsun

not:cihazı kies sorunsuz problemsiz tanır sorun olmaz güncelle yapabilirsiniz

hakan
hocam sizden ricam bunu da ilk sayfaya ekleyin konu dağılmasın !

anlatımıznız için tşk ederim
dediklerinizi aynen yaptım oldu
ama bu gereksiz uygulamaları nasıl kaldırabilirim örneğin sesli kumanda,google+,google massenger VS... gibi

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
rica ederim şimdi siteden titanium backup un en son sürümünü indir kur ama çok dikkat et bu proğram ile bir sistem dosyasını silersen geri dönüşü yok önce dondur çalışmasını istemediğin proğramların silersen problem çıkarsa tekrar yazılımı yüklemek zorunda kalırsın sana önerim ilk önce tüm sistemi yedekle ve yedek dosyayı pc ye kayıt et neyse kurcala kurcalaya öğrenirsin

ben e postaları filan durdurdum hem şarj hem ram den çok çok yer ve zaman kazandım

http://www.maxicep.com/android-sistem-araclari/titanium-backup-pro-5-8-0-1-patched-747809.html

loneely42

loneely42

Üye
tmm şimdi indiriyorum e postalar felan bende istemem
birde video oynatma da sorun varmı sizlerde de bende 5-6 video da bir takılıyor...

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
tmm şimdi indiriyorum e postalar felan bende istemem
birde video oynatma da sorun varmı sizlerde de bende 5-6 video da bir takılıyor...

hımm aslında benim şüphelerim var bu yazılımda sanki test sürüm gibi geldi bana bende de ana menüde ki değişiklikler(widget filan) orjinal dışında sonradan eklediklerim teli kapayınca kayıp oluyor bir de alarmı kurdum fakat iptal ettiğim halde çalıyor :angry: ya küçük bir güncelleme ile bunu düzeltecekler ya da Türkiye ye ait orjinal rom çıktığında biz ona geçeceğiz nasıl olsa bizim cihazda 2 gb rom var sorun olmaz yükle yükleye bildiğin kadar :)

hardal00

hardal00

Üye
hımm aslında benim şüphelerim var bu yazılımda sanki test sürüm gibi geldi bana bende de ana menüde ki değişiklikler(widget filan) orjinal dışında sonradan eklediklerim teli kapayınca kayıp oluyor bir de alarmı kurdum fakat iptal ettiğim halde çalıyor :angry: ya küçük bir güncelleme ile bunu düzeltecekler ya da Türkiye ye ait orjinal rom çıktığında biz ona geçeceğiz nasıl olsa bizim cihazda 2 gb rom var sorun olmaz yükle yükleye bildiğin kadar :)
Kardesim tam yüklemeye karar verdim şu yazını okuyunca biraz caydim. En başta klon imei olduğu için korkuyorum şimdi alarm felan problemi varsa ^_^

gonuldostu82

gonuldostu82

Üye
Kardesim tam yüklemeye karar verdim şu yazını okuyunca biraz caydim. En başta klon imei olduğu için korkuyorum şimdi alarm felan problemi varsa ^_^

hocam öncelikle keyfin bilir, ben telefonu çok kurcalayan biri olarak bende böyle şeylerin olması normaldir bu tele üçüncü attığım yazılım herkez de aynı şeyler olacak diye bir şey yok bu resmi bir yazılım ayrıca klon imel olanlar gönülrahattığı ile yükleyebilir bizim cihazlarda sorun olmuyor bir zaat denenmiştir
[/URL][/IMG]

• Beğen
Tepkiler: hakan_710
loneely42

loneely42

Üye
hocam öncelikle keyfin bilir, ben telefonu çok kurcalayan biri olarak bende böyle şeylerin olması normaldir bu tele üçüncü attığım yazılım herkez de aynı şeyler olacak diye bir şey yok bu resmi bir yazılım ayrıca klon imel olanlar gönülrahattığı ile yükleyebilir bizim cihazlarda sorun olmuyor bir zaat denenmiştir
[/URL][/IMG]
aynen kardeşim bizimde klon imei sıkıntı çıkmadı...

hardal00

hardal00

Üye
Tamam usta Allâh izniyle denemek ozaman

erdogancivil

Üye
arkadaşlar galaxy ace telefonuma android jelly bean yükledim ama kaldırmak istiyorum lütfen biri yardımcı olabilir mi çok acil

hardal00

hardal00

Üye
Kardeşim sen burdaki jelly bean mı yukledin

Üst Alt